Treść opublikowana przez anjinsan
-
Cieknie olej z silnika...
Trzeba umyć motor, wówczas na pewno znajdzie się źrudło wycieku. A dokręcać śrubek nie radzę, bo się źle może skończyć. Być może ktoś wczesniej dokręcał :?
-
Jak rozumiec wskaznik paliwa w 1.8i ???
A jak mozna zrozumieć :?: Producent nie był humanistą :lol: Jeśli jest coś nie tak, to nie doszukuj się błędu w cyferkach na blacie, tylko w pływaku i innych ustrojstwach.
-
SPADEK OBROTÓW PROSZĘ O POMOC
Tak się wszyscy garneli do pomocy, że trzeba do serwisu :roll: Pod avatarem widnieje E46 323i... nie ma tam kabli, kopułki i palca :P
-
Giełda Old & Young - czesci sprzedam/kupie
Kupię przednią szybę do E24. [email protected] 601236410
-
Spalanie M52B25
Zdecydowanie za dużo pali - sprawdż sondę lamda.
-
m30b28 - drogi problem
Skontaktuj się z forummowiczem o nicu Grigorij a na pewno kupisz u niego uzywane wtryski w dobrej cenie :idea:
-
m30b28 - drogi problem
Leją wtryski i to na bank :idea:
-
Czy zamieniać ?
Tu się nie zgodzę ale i tak nie ma co porównywać. E36 to bardzo pospolity samochód a E28 to coś za czym znawcy motoryzacji ogladaja się na ulicy, po za tym wielu o E28 może tylko pomarzyć, gdyż nie jest to samochód na codzień.
-
Dziwny czujnik
Jest to najzwyklejszy patent domorosłego mechanika :P
-
Jakie opony?
Na zimę goodyer lub fulda w rozmiarze 195/70/14. Generalnie rozmiar na wyginięciu jak i 205/70/14 Uważam, że najprostrzym rozwiązaniem na zimę są 15' Kobiety i E23 :?: Jak posmakują, to nie puszczą....
-
Brak opcji automatu w E32.
Zapewne sterownik o innym nr wsadziłeś i dlatego tak się dzieje :roll:
-
318is polepszenie mocy?
http://www.allegro.pl/item265028878_kolektor_wydechowy_sportowy_bmw_e30_e36_z3.html
-
BMW 628 60.000 km przebiegu 1981 rok
Auto jeździło tylko 6 lat, więc trzeba brać :idea:
-
Gaśnie przy rozgrzaniu. Czemu?
Przyczyną wyłączania się motoru może też być czujnik temperatury ECU lub zwarcie w regulatorze obrotów biegu jałowego.
-
KLIMATYZACJA W E-28
Pewnie, że takie są :8)
-
prawdziwy klasyk???
Gratulacje :idea:
-
nierowna praca na benzynie
Nieszczelne podciśnienie.
-
Prośba o ocenę auta z ogłoszenia (635 CSI)
Z ogłoszenia trudno co kolwiek powiedzieć. Szóstkę trzeba doikładnie obejrzeć i dobrze się zastanowić, gdyż szczególy w E24 są kosztowne.
-
prędkosciomierz 635csi-nie działa:(
Kolega WP z Poznania który jest na forum 6.com.pl
-
Dziwne wibracje przy przyspieszaniu.
http://bmwfans.info/original/E39/Lim/525tds-M51/ECE/L/M/1998/05/mg-33/ill-33_1041/ nr 7 http://bmwfans.info/original/E39/Lim/525tds-M51/ECE/L/M/1998/05/mg-33/ill-33_0518/ nr 2
-
Dziwne wibracje przy przyspieszaniu.
Sorry, nie doczytałem....(dyslekcja :wink: ) Jesli chodzi o tył, to może być zerwana poduszka mechanizmu róznicowego albo poprostu są zerwane tuleje gumowo-metalowe tylnej belki.
-
Dziwne wibracje przy przyspieszaniu.
Przyczyn może być wiele; od zapieczonego krzyżaka po luz w przekładni kierowniczej lub niedowazone koła...
-
Jaka może byc minimalna grubosc tarcz hamulcowych bo...
Na tarczy jest znacznik, który informuje o konieczności wymiany tarcz :8)
-
Pytanie E38 czy S-klasse ????
Eska jest ok ale nie ma tego czegoś co ma siedemsetczterdziestka :idea:
-
Zna ktoś tą E28 z Krakowa?
Zmarnowany klasyk :(