Treść opublikowana przez anjinsan
-
czy ktoś z was widzi może czasem
Często widuję z racji tego, że naprawiam rekiny :8)
-
Nowy przepływomierz i nic.
Mówisz o przepływce przelotowej. Klapowych nikt nie podrabia :mrgreen:
-
Regeneracja przekładni kierowniczej
Regeneracja w Warszawie kosztuje około 600pln. Jakby coś :?: Zapraszam na pw. Poza tym mam przekładnię w b.dobrym stanie za rozsądne pieniądze, ale to juz na pw lub telefonicznie.
-
Problemy z nawiewem!
Przymocuj linki, a jak sobie nie poradzisz, to zapraszam do Ojrzanowa...nie masz daleko :8)
-
Proszę o porady założyłem halogeny do mojej E28 i nie świecą
Włóż przekaźnik w skrzynce bezpiecznikowej :8)
-
nie działa nawiew;/
Tulejki się zelipsowały. Zapraszam na pw
-
Dławienie silnika dopóki się nie rozgrzeje
Mogą być.
-
Nowe tarcze + stare klocki można tak?
Mikoda sa polskiej produkcji, a fabrycznie jest ATE.
- m10b20i
-
Problem z płynem w chłodnicy
Przyczyną może być niesprawnośc korka wlewu. Nie utrzymuje odpowiedniego ciśnienia układu chłodzenia i nadmiarem wypływa sobie płyn chłodzący.
-
Jakie świece.
Nie spotkałem się z trefnymi NGK :roll:
-
Nowe tarcze + stare klocki można tak?
Oszczędność nie zawsze sie opłaca. Wymień na cały nowy kpl i bądź spokojny :idea:
-
Automat w 735 a przepływomierz(poradźcie dzięki)
Skrzynia ma związek z przepływomierzem, ale tez ma związek z przepustnicą i czujnikiem położenia przepustnicy :arrow: Sprawć czy czujnik po otwarciu przepustnicy ma charakterystyczne 'klik'
-
Problem z hamulcami
Niekoniecznie, ale to nie miejsce, żeby się poróżniać, tylko wspólnie rozwiązywać problemy :idea:
-
Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
Może być :mrgreen:
-
Nowy przepływomierz i nic.
Motor M30 rzędowa szóstka :?:
-
Problem z hamulcami
Alban juz to robił, więc przyczyną jest coś innego :?
-
Dławienie silnika dopóki się nie rozgrzeje
Być może masz niesprawny czujnik temperatury :?: Wówczas sterownik odczytuje temperaturę jako 80 st.celsjusza, dlatego zimnym motor kulawo chodzi, bo nie otrzymuje tego co powinien :mrgreen:
-
Problem z hamulcami
Nieszczelna jedna sekcja pompy hamulcowej. Generalnie początek końca PH.
-
który z was ma problem z notorycznym biciem przednich kół ?
Jesli układ wspomagania jest szczelny, to polecam stosować odpowiednią oponę do szerokości felgi i wyważać w sprawdzonych serwisach oponiarskich. Osobiście za 4 razem trafiłem do odpowiedniego gumiarza, za nim ustąpiły drgania. Za każdym razem koła były źle wyważone i za każdym razem drgania były w innym przedziale prędkości. Jeszcze jedna mała uwaga. Źle pracujący motor, oraz zuzyte poduszki łap silnika, też mogą przyczynić się do drgań tego typu.
-
Cos sie dzieje z temperatura na wolnych obrotach.
Viskoza.
-
Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
Jaknajbardziej czerwony STP. Jesli wszystko jest ok, to efektów zauważalnych nie będzie, ale jesli z wtryskami czy pompą paliwa zaczną dziać się dziwne rzeczy, to efekt będzie widoczny juz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrach.
-
wymiana wysprzęglika
Poleci Ci trochę płynu hamulcowego :P
-
Nowy przepływomierz i nic.
Regulacja luzów zaworowych się kłania :mrgreen:
-
Giełda Old & Young - czesci sprzedam/kupie
Kupię 5 biegową skrzynie biegów do M30 z odkrecaną obudową sprzęgła. [email protected] 601236410