Treść opublikowana przez anjinsan
-
[E-30] Co myslicie, jaką polecacie???
Kobietę trzeba nauczyć jeździć tylnonapędówką :idea: Moja żona nie narzeka :mrgreen:
-
320i Klima nie działa???
Na 99% r :idea: egulator 1 i 2 biegu wentylatora do wymiany
-
Czy 20000 wystarczy na zakup e-24?
Jest to możliwe :idea: W razie pytań zapraszam na pw
-
Czym różni zawieszesnie M sport od zykłego?
Tak wyszło z fabryki :?:
-
WYCIEK OLEJU
Doczytałem się, że mechanik powymieniał uszczelki których wymieniać nie powinien, więc..... :duh:
-
Czym różni zawieszesnie M sport od zykłego?
Zawieszenie M, to zestaw sprężyn i amortyzatorów firmy BILSEIN. Odnośnie zawieszenia KONI :?: Jest twardsze.
-
WYCIEK OLEJU
Na pewno cieknie olej z silnika :?: Nie jest to olej ze wspomagania :?:
-
drzenie/wibracje przy 90-110 km/h
Sprawdź poduszki silnika.
-
zle sie prowadzi
Jesli wozi i kontrowanie jest takie troche gumowe, to stawiałbym na krzyżak kierowniczy, ten metalowo-gumowy :idea:
-
Dziwny zapach spalenizny spod maski
Być może jakiś kabelek, może od sondy lamda dotyka portek wydechu, albo zwyczajnie sączy sie olej z pod pokrywy klawiatury i od czasu do czasu kapnie na kolektor wydechowy :roll:
-
Łańcuchy czy paski
Warto wymienić łańcuch po przebiegu ponad 300 tyś km co gwarantuje znaczne poprawienie sprawności motoru.
-
Zapowietrzony uklad ? Pomocy dziwna sprawa z kontrolka oleju
Do wymiany czujnik.
-
Ile oleju do skrzyni???
Skrzynia 1,4l najlepiej ATF most ze szperą 1,6l najlepiej XJ
-
grzechotanie pod pokrywą vanosa
Szklanki do wymiany.
-
przerywanie podczas gwałtownego przyspieszania
Na 99% wina pompy paliwa lub dawno nie wymienianego filtra paliwa.
-
PILNE POMOCY Problem z odpaleniem goracego silnika 520i
Odebrałeś beemeczkę :?:
-
Youngtimery z ogłoszeń
E24 warta pieniędzy...polecam, bo naprawiałem 8) http://moto.allegro.pl/item189789588_bmw_635_csi_z_niemiec_super_.html
-
Intercooler w M21 czy jest sens??
Nie musisz podkręcać turbiny ani zwiekszać dawki paliwa montując IC. Schłodzone powietrze samo w sobie zwiększa rozprężenie. Nie zaszkodzi to M21...będziesz zadowolony.
- tapicerka
-
smarowanie
Kończący się czujnik, zapchane sitko pompy oleju lub cieniutkie panewki :arrow:
-
CO MAM ZROBIC Z MOIM E28 PO WYPADKU :( ?
Szparki są wporzo....ale sekretarki :8)
-
przy ilu zalacza sie turbina w 524td
Prawidłowo, tak ma być. Poza tym nie zaleca się ruszając automatem wciskać pedał gazu do dechy.
-
czy to sprzeglo czy skrzynia BMW e36
Wysprzęglik jest na zewnątrz skrzyni. Odkręcasz dwie śruby, węzyk zbiorniczka i po ptakach.
-
problemy z hamulcami i hamowaniem w 730 e32
Teraz to co opisałeś wskazuje na gruszkę.
-
Stukająca przekładnia (chyba) i luzy
Skąd pewność, że to przekładnia :?: Jeśli już stuka przekładnia, to mogły się poluzować uby mocujące ją. Popatrz co się z nią dzieje przy pomocy kogoś kręcąc kierownicą.