Treść opublikowana przez anjinsan
-
Obroty falują na jałowym gdy zimny!
Nie ma problemu. Zapraszam
-
planowanie glowicy m30b35
Firma www.swiatek.com.pl przerobi Ci wałek nawet do 288 stopni za 900pln. Możesz też zakupić np. katkamsa od 284-307 stopni ale to juz koszt powyżej 2000pln. A planowanie 1,5mm to samobójstwo. Jesli głowica nie była ruszana to najwyżej możesz zebrać na 0,8mm.
-
Pomoc przy wykreceniu swiec w 5.0 V12
Szybciej będzie odpiąć przekażnik ECU lub bezpiecznik pomp paliwa :idea:
-
Obroty falują na jałowym gdy zimny!
Andrzeju, trzeba pomierzyć przepływomierz, zobaczyć czy jest w pełni sprawny. Poza tym jak u Ciebie z ładowaniem :?: alternator..
-
walek m30b25
Wałek M30B25 ma poprostu 272 stopnie a M30B35 264. Róznica nieznaczna. Odczuwalna różnica będzie powyżej 3500 obrotów. Jeśli przy okazji splanujewsz głowice, do dół też będzie lepszy.
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
Ściągacz kosztuje tyle co usługa w warsztacie. http://www.allegro.pl/item302993287_sciagacze_tuleji_vw_skoda_opel_bmw_warto_kpl.html
-
Obroty falują na jałowym gdy zimny!
Czujnik zasysanego powietrza w przepływomierzu.
-
318i Silnik zgasł po wrzuceniu na luz ...
W zasadzie nic dziwnego, tak to już jest z gazem, że na wolne obroty za dużo łykneło powietrza jadąc z taką prędkością. Musiałbyś zmienić dolot i będzi ok, ale wówczas auto będzie słabiej jeździć i wiecej palic. Poza tym kto z taką prędkością jeździ na luzie :mad2: Masz taxówkę :?:
-
pompa paliwa jak wyciągnąć?
W E21 323 pompa paliwa jest zewnętrzna wraz z filtrem paliwa przy zbiorniku. Dostęp z kanału lub podnośnika :8)
-
WIEM JAK ZROBIC 300KM i wiecej w 3.0 dieslu M57.
W TV o tym mówili :mrgreen:
-
jak dostac sie do piszczacego wentylatora
Trzeba rozebrać kawałek podszybia od strony silnika :8)
-
olej 524td zmiana na lżejszy :)
Dlaczego chcesz zmienić :?: Jaki przebieg ma Twoje 524td :?:
-
Problem z zegarami ?
Sprawdź kostke stacyjki, to znaczy odepnij ją, jesli zgaśnie wyświetlanie, to kostka do wymiany, jesli nie to trzeba szukać dalej. W kazdym razie myśle, że nie jest to awaria licznika.
-
brak cisnienia
Sprecyzuj pytanie, bo nie wiem czy chodzi o brak ciśnienia w cylindrach, jesli tak, to poproszę wykres.
-
WIEM JAK ZROBIC 300KM i wiecej w 3.0 dieslu M57.
Dokładnie, zapodaj wykres z hamowni i wynik na 1/4 mili, bo moje zmapowane 325i E36 wciąga lewą dziurką koncowego wydechu 330d.
-
525 D samochód w ogole nie idzie na malych obrotach
Posprawdzaj przewodziki podciśnieniowe, które idą do kolektora ssącego i elektrozawou.
-
BMW E39 530d 98r. Problem z turbo
Specjalizuję w starszych modelach a naprawiam wszystkie BMW
-
BMW E39 530d 98r. Problem z turbo
Trudno jest nie widząc/słysząc diagnozować :|
-
525 D samochód w ogole nie idzie na malych obrotach
Nieszczelne podcisnienia, wymień a bedzie hulać od 1500 obrotów
-
BMW E39 530d 98r. Problem z turbo
Być może zapchany masz intercooler przez cieknącą turbine i dlatego brak mocy.
-
biegi wskakuja przy 3,5 tys
Jesli chodzi o ASB to przyczyną takich cudów może być czujnik położenia przepustnicy.
-
TDS grzeje się przy ponad 2tys. obrotów
W M50/51/52 tak własnie jest, tylko, ze nie rozpuszczaja się a odrywają i pompa się kręci a turbinka nie. Najlepiej zamontować pompę HEPU, która turbinkę ma metalową :idea:
-
biegi wskakuja przy 3,5 tys
Rozumiem, że dotyczy ASB :?:
-
TDS grzeje się przy ponad 2tys. obrotów
Pompa cieczy chłodzącej do wymiany na 99%
-
problem rzucil palenie
Z VIN'u co wynika :?: