Treść opublikowana przez anjinsan
-
brak iskry w 525e
Dziwna spraawa. Co masz na mysli pisząc osprzęt :?: Rozumiem, że wiązka, sterownik, cewka, kopułka i palec są z Twojego auta :?:
-
Czy ktoś widział ten egzemplarz?
Daruj sobie :idea:
-
Gasnie silnik / Kody bledow e28
Przyczyną może być usterka regulatora ciśnienia paliwa. generalnie przyczyną może być wiele rzeczy, których rzadko udaje się zdjagnozować pisząc a nie widząc. Sterownik ten nie posiada diagnozy poprzez digital.
- m10b20i
-
lpg w klasyku?
Brakuje mi tu jeszcze jednego pytania; nie wiem co to jest LPG w klasyku :mrgreen:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Nie widziałem, ale uważam, że to dobry materiał do renowacji :idea:
-
E23 z4HP22 JEDZIE TYLKO DO TYŁU prośba o radę.
Brawo, a skąd wziąłeś nowe tarczki :?:
-
ciepłe powietrze z nawiewu
czy chodzi Ci o czujnik który jest pod zdrżakiem z przodu czy ten przy panelu sterowania? Chodzi o czujnik w kabinie :idea:
-
[E32] Jaki przebieg może wytrzymać silnik w 735???
Moje 733i ma przejechane 498000km i przyznam, że kontrolka oleju po uruchomieniu porannym chwilę się świeci za nim zgaśnie, więc zużycie jest... Wprawdzie nie jest to 3.5 ale M30 :idea: Wszystko zależne jest od stanu i jakości oleju. Jesli jeździ się na niskim stanie i przeciaga wymiany oleju oraz nie pilnuje się wskaźnika temperatury, to o przebiegu 500000km można zapomnieć :idea:
-
E23 z4HP22 JEDZIE TYLKO DO TYŁU prośba o radę.
Sie nieda, oj nie da :roll:
-
E23 z4HP22 JEDZIE TYLKO DO TYŁU prośba o radę.
Mozna, tylko potrzebny jest dłuższy wał. Napisałeś, że auto po 5km nie jedzie dalej, więc pompa jeszcze jakieś tam ciśnienie wytwarza. Być może jest to spowodowane starym olejem :?: Aczkolwiej jak jest stary olej, to mimo wszystko auto jedzie, tylko będą uślizgi.
-
E23 z4HP22 JEDZIE TYLKO DO TYŁU prośba o radę.
Przy takich manewrach zwykle siad pompa skrzyni.... Jakby nie patrzeć, najtaniej będzie znaleźć skrzynię i wymienić. Skrzynię masz na linkę czy z przełącznikiem na sport :?:
-
Pomoc w tworzeniu strony o old. i yountimerach z artykułami
Jak planujesz załatwić prawa utorskie :?:
-
Giełda Old & Young - czesci sprzedam/kupie
Z końcówką 018 :?: Marzyciel :mrgreen:
-
Czy 20000 wystarczy na zakup e-24?
Do OBC pierwszej generacji nie mam :oops:
-
ciepłe powietrze z nawiewu
Sprawdź czy nie odpiął Ci się czujnik temperatury.
-
Przeplywomierz - 735
0 280 203 027 002 jest na 7 pinów a 027 na 4 piny, więc żadnej zmiany w numeracji nie może być :mrgreen:
-
Czy 20000 wystarczy na zakup e-24?
Naprawiałem to auto...generalnie jest ok :idea:
-
Czy 20000 wystarczy na zakup e-24?
Rejestracja WPR..... :?:
-
Przekładka silnika - problem
Docisk masz do wymiany...
-
Nierówna praca silnika
Jakiego rzedu byla to kwota, bo mnie chyba niedlugo tez to czeka :cry: Skąd wiesz, że Cię to czeka :?:
-
Stuki pod maska
Może zatarte łożysko alternatora :?:
- RealOEM
-
Poszukuję książek i porad do E28
http://www.allegro.pl/item190417906_sam_naprawiam_bmw_serii_5_e12_e28.html
-
zginał mi prad
L-jetronic czy Motronic :?: