robert0707
Zasłużeni forumowicze
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: E60 525i Awaryjne otwieranie maski proszę o pomoc.
Treść opublikowana przez robert0707
-
e90 330i WBAVB31040PR24204
robert0707 odpowiedział(a) na lechum4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający chce się pozbyć strupa i widać, że mu nawet szkoda parę złotych dołożyć na nowe szkło lusterka. Myślę że to pokazuje dużo o samochodzie🤣
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
E60/61 nie mialy nigdy takiej akcji. Natomiast jeśli masz pewność, że to chłodniczka, to warto sie zgłosić do salonu. Zweryfikuja stan chłodnicy i jeśłi to jest przyczyną, jest duża szansa że zastosuja tzw procedure goodwill i wymienią chłodniczke. Jeśłi to nie chłodniczka, to skasuja Cię kilka stówek i bye-bye, więc warto sie upewnić samemu co jest przyczyną, przed wizytą w ASO.
-
Nowe BMW X2 (U10)
Design BMW schodzi na psy, skoro ludzie potrafią powiedzieć o nowym X2 ze im się podoba🙂. Przeciez to auto z tyłu (nie)wygląda jakby ktoś przeszczepił karoserię od jakiegoś chińczyka. Totalna pokraka i tyle. I żadne m-pakiety jej nie pomogą.
-
F10 550i WBAKN9C5XFD961158
robert0707 odpowiedział(a) na Pereł temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica wyglada na obszyta na nowo, co oczywiscie nie skresla tego auta. A propos lokalizacji sprzedajacego, to ja mam taka zlota zasade, ze nigdy nie biore pod uwage samochodow sprowadzanych w rejonie podlasia, Gubin i okolice, Radom i okolice, Nysa i okolice, Plock i okolice 🙂 Ilekroc bylem tam na ogledzinach, zawsze byla to jakas mina. Nie twierdze ze to auto nia jest, taka tylko refleksja😁
-
AMG GT 63 W1K2906881A034976
robert0707 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Gdby ktos myslal o zakupie tego auta to ostrzegam. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-amg-gt-fv23-1wl-gwarancja-salon-pl-aso-head-up-specyfi-930tys-skretna-os-ID6GHaDk.html Sprzedajacy klamie jak z nut. Nie jest pierwszym wlascicielem, tak jak w ogloszeniu napisal (kupil auto wiosna 2024). Auto jest po szkodzie o czym tez sie nie zajaknie 🙂 Ponizej screen z ogloszeniem poprzedniego wlasciciela
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
A czym obecne przeguby różnią się od tych niby gorszych wcześniejszych? Bo wg mnie to obecne są mniej wytrzymałe i potrafią się rozpaść bez wcześniejszych oznaków.
-
Lampy przód do X5 f15 z BMW serii g... Ktoś,coś?
Zejdz na ziemię
-
X5 f15 fotele z innej serii
Skorka na siedzisku to część wymienna. Można kupić nową w ASO, wymienić i masz po problemie. 4 lata temu kupowałem siedzisko z Dakoty za coś koło 1800zl właśnie do F15
-
Lampy przód do X5 f15 z BMW serii g... Ktoś,coś?
WTF? Ty tak n serio?
-
Opony letnie prawa / lewa strona
Nie ma, to są właśnie asymetryki
-
X5 LCI 2023
Przy obecnym, to ten nowy cockpit wygląda bardzo słabo. Siermiężne przejście drzwi-deska
-
Sprzedam swoje x5 g05 2020,salon, bezwypadek , 30tys przebie
Nowego 25d już nie zamówisz (to tak na marginesie)
-
X5 LCI 2023
Zmiany podczas liftingu w Porsche zawsze są drobne. Już to widzę, jak zauważycie różnice w zawieszeniu :D Zwykły chwyt marketingowy, bo coś muszą napisac. Mnie polifitowy Cayenne całkiem obrzydł, po zajęciu miejsca w kilku Taycanach (design i jakość wykonania, pozostawia wiele że życzenia), Jak wiadomo deska będzie identyczna z Taycana. Na zewnątrz ciężko się wypowiadać, bo produkcyjnego modelu nie widziałem. Zamówiłem model przedliftowy, głównie przez wciąż piękny środek w skórach klubowych. Po lifcie już tego nie będzie :mrgreen:
-
X5 LCI 2023
W Krakówie na Cayenne S do produkcji dostałem miesiąc temu 8% rabatu. Na miejscu mieli fajna brązowa w bazowym silniku i mogli zrobić również 8% na nią.
-
X5 45e zamówienie
Ostatnio przychodzą na Pirelli
-
X5 LCI 2023
Ceratka nie wygląda lepiej wizualnie. Nawet się przez chwilę nie zastanawiaj. Merino to merino.
-
X5 LCI 2023
Niezle, prawie wszystkie opcje wybrane, a "ceratka" na fotelach :duh:
-
X5 LCI 2023
Popatrzcie na pakiet Exclusive oraz Comfort Plus. W konfiguratorze jest chyba błąd...
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Tu się w 100% zgadzam. Mamy w firmie leciwe już XC60 14r. Można walić pięścią po dowolnych elementach tapicerki i nie usłyszymy żadnego trzasku, skrzypienia, itp. Kompletnie nic. BMW skrzypi przy Volvo jak stara baba, gdziekolwiek by nie przyłożyc trochę sily :mrgreen:
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Hehe, niezle jaja. Mają tupet pierdzistołki. Gdyby auto było już po gwarancji, to OK. A tak to, jest to naprawdę żałosne podejście ze strony salonu.
-
Nowe G30 540D Indywidual skazy na lakierze
Jeśli chodzi o maskę, to ja bym albo kazał poprawić, albo rekompensata gotówką. Bez przesady, dopłaciłeś do lakieru grubą monetę, a dostałeś jakość wykonania lakiernika ze stodoły. Akurat maska ma takie polozenie, że ewentualna lekka różnica w odcieniach kompletnie nie będzie widoczna po malowaniu (maska styka się z błotnikami pod katem, a więc jest inny kąt odbicia światła) Co innego drzwi czy błotnik, gdyż tam stykają się elementy na jednej płaszczyźnie, i bardzo trudno jest je lakierować, aby nie było to widoczne. Ja bym tego osobiście nie przepuścił
-
Lusterka manualne składają się bez oporu.
Przecież lusterka w X6 są składane elektryczne :duh:
- Rabaty na g05
-
Rabaty na g05
Nie chcę poliftowego Cayenne, głównie ze względu na nowy dosyć "tandetny" środek a'la Taycan + kastracja lewarka. Cayenne mi jeszcze wyprodukują, mają slot na marzec.
-
Rabaty na g05
Moj dealer dodaje dodatkowo kilka procent rabatu, przy min 7 autach BMW, zarejestrowanych na osobę, która zamierza dokonać zamówienia. Ja nie mam tyłu BMW na siebie, ale i tak dostalem ofertę 10%, na X6 LCI. Tyle że po "premierze" LCI, negocjuje cenę ale dla Cayenne :roll: