Skocz do zawartości

robert0707

Zasłużeni forumowicze

Treść opublikowana przez robert0707

  1. Sprzedający chce się pozbyć strupa i widać, że mu nawet szkoda parę złotych dołożyć na nowe szkło lusterka. Myślę że to pokazuje dużo o samochodzie🤣
  2. E60/61 nie mialy nigdy takiej akcji. Natomiast jeśli masz pewność, że to chłodniczka, to warto sie zgłosić do salonu. Zweryfikuja stan chłodnicy i jeśłi to jest przyczyną, jest duża szansa że zastosuja tzw procedure goodwill i wymienią chłodniczke. Jeśłi to nie chłodniczka, to skasuja Cię kilka stówek i bye-bye, więc warto sie upewnić samemu co jest przyczyną, przed wizytą w ASO.
  3. Design BMW schodzi na psy, skoro ludzie potrafią powiedzieć o nowym X2 ze im się podoba🙂. Przeciez to auto z tyłu (nie)wygląda jakby ktoś przeszczepił karoserię od jakiegoś chińczyka. Totalna pokraka i tyle. I żadne m-pakiety jej nie pomogą.
  4. Kierownica wyglada na obszyta na nowo, co oczywiscie nie skresla tego auta. A propos lokalizacji sprzedajacego, to ja mam taka zlota zasade, ze nigdy nie biore pod uwage samochodow sprowadzanych w rejonie podlasia, Gubin i okolice, Radom i okolice, Nysa i okolice, Plock i okolice 🙂 Ilekroc bylem tam na ogledzinach, zawsze byla to jakas mina. Nie twierdze ze to auto nia jest, taka tylko refleksja😁
  5. Witam, Gdby ktos myslal o zakupie tego auta to ostrzegam. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-amg-gt-fv23-1wl-gwarancja-salon-pl-aso-head-up-specyfi-930tys-skretna-os-ID6GHaDk.html Sprzedajacy klamie jak z nut. Nie jest pierwszym wlascicielem, tak jak w ogloszeniu napisal (kupil auto wiosna 2024). Auto jest po szkodzie o czym tez sie nie zajaknie 🙂 Ponizej screen z ogloszeniem poprzedniego wlasciciela
  6. A czym obecne przeguby różnią się od tych niby gorszych wcześniejszych? Bo wg mnie to obecne są mniej wytrzymałe i potrafią się rozpaść bez wcześniejszych oznaków.
  7. Skorka na siedzisku to część wymienna. Można kupić nową w ASO, wymienić i masz po problemie. 4 lata temu kupowałem siedzisko z Dakoty za coś koło 1800zl właśnie do F15
  8. Nie ma, to są właśnie asymetryki
  9. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Przy obecnym, to ten nowy cockpit wygląda bardzo słabo. Siermiężne przejście drzwi-deska
  10. Nowego 25d już nie zamówisz (to tak na marginesie)
  11. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Zmiany podczas liftingu w Porsche zawsze są drobne. Już to widzę, jak zauważycie różnice w zawieszeniu :D Zwykły chwyt marketingowy, bo coś muszą napisac. Mnie polifitowy Cayenne całkiem obrzydł, po zajęciu miejsca w kilku Taycanach (design i jakość wykonania, pozostawia wiele że życzenia), Jak wiadomo deska będzie identyczna z Taycana. Na zewnątrz ciężko się wypowiadać, bo produkcyjnego modelu nie widziałem. Zamówiłem model przedliftowy, głównie przez wciąż piękny środek w skórach klubowych. Po lifcie już tego nie będzie :mrgreen:
  12. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    W Krakówie na Cayenne S do produkcji dostałem miesiąc temu 8% rabatu. Na miejscu mieli fajna brązowa w bazowym silniku i mogli zrobić również 8% na nią.
  13. robert0707 odpowiedział(a) na reconciliatio temat w X5 (G05)
    Ostatnio przychodzą na Pirelli
  14. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Ceratka nie wygląda lepiej wizualnie. Nawet się przez chwilę nie zastanawiaj. Merino to merino.
  15. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Niezle, prawie wszystkie opcje wybrane, a "ceratka" na fotelach :duh:
  16. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Popatrzcie na pakiet Exclusive oraz Comfort Plus. W konfiguratorze jest chyba błąd...
  17. Tu się w 100% zgadzam. Mamy w firmie leciwe już XC60 14r. Można walić pięścią po dowolnych elementach tapicerki i nie usłyszymy żadnego trzasku, skrzypienia, itp. Kompletnie nic. BMW skrzypi przy Volvo jak stara baba, gdziekolwiek by nie przyłożyc trochę sily :mrgreen:
  18. Hehe, niezle jaja. Mają tupet pierdzistołki. Gdyby auto było już po gwarancji, to OK. A tak to, jest to naprawdę żałosne podejście ze strony salonu.
  19. Jeśli chodzi o maskę, to ja bym albo kazał poprawić, albo rekompensata gotówką. Bez przesady, dopłaciłeś do lakieru grubą monetę, a dostałeś jakość wykonania lakiernika ze stodoły. Akurat maska ma takie polozenie, że ewentualna lekka różnica w odcieniach kompletnie nie będzie widoczna po malowaniu (maska styka się z błotnikami pod katem, a więc jest inny kąt odbicia światła) Co innego drzwi czy błotnik, gdyż tam stykają się elementy na jednej płaszczyźnie, i bardzo trudno jest je lakierować, aby nie było to widoczne. Ja bym tego osobiście nie przepuścił
  20. Przecież lusterka w X6 są składane elektryczne :duh:
  21. robert0707 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Biorę S
  22. robert0707 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie chcę poliftowego Cayenne, głównie ze względu na nowy dosyć "tandetny" środek a'la Taycan + kastracja lewarka. Cayenne mi jeszcze wyprodukują, mają slot na marzec.
  23. robert0707 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Moj dealer dodaje dodatkowo kilka procent rabatu, przy min 7 autach BMW, zarejestrowanych na osobę, która zamierza dokonać zamówienia. Ja nie mam tyłu BMW na siebie, ale i tak dostalem ofertę 10%, na X6 LCI. Tyle że po "premierze" LCI, negocjuje cenę ale dla Cayenne :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.