Treść opublikowana przez robert0707
-
jakie ładne felgi do X5 na lato do 20 cali?
No bez przesady, nie róbcie z przełożenia kół w przydomowym garażu, jakiegoś wyczynu. No chyba, że tu same "panienki"
-
Jaki olej x5 f15
Ravenol VMP
-
X5 F15 - Nastawy silniczków
Ista
-
X5 F15 - Nastawy silniczków
Należy przeprowadzić adaptację klap Istą
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Dobry wybór. Wyglada to elegancko
-
Dostęp komfortowy
Ta opcja jest tylko z dostępem komfortowym
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Drewno w mojej estetyce mnie musi być w macie. Najlepiej z tekstura wyczuwalną w dotyku. Lakierowane na połysk trąci trochę PRL-ska meblościanką Co do koloru to do brązowych skór, dobrałbym drewno w odcieniach również brązu.
-
komfort pracy zawieszenia a opony
Taki zestaw może być od boedy, jednak szczególnie z tyłu auto słabo będzie wyglądać. Optymalny zestaw na 19 (ogumienie mieszane) to: Przód 255/50 Tył 285/45 Jednak ja bym zaczął od wymiany opon na 20 nie RFT. Powinno trochę pomóc
-
Wnętrze Individual Merino + Drewno
Ostatnie, jeśli chcesz drewno to tylko w macie
-
Szyba czołowa
Oklejanie auta, o szybach już nie wspomnę, kojarzy mi się z czasami słusznie minionymi i zachowaniem fabrycznej folii na wykladzinie w polonezie :D Gdyby to jeszcze była jaka pagoda czy gullwing to można bawić się w zabezpieczenia, ale pospolite BMW?
-
Silowniki klapy bagażnika x6 f16
Jakiś pies pogryzł to mocowanie, ze jest takie wytarte? :mrgreen: Co do demontażu, to podważasz od 3-4mm plaskim śrubokrętem za ten skośny drut. Silownik powinien wyjść bez problemu
-
Szyba czołowa
Wymieniałem już kilka szyb (Allianz ubezpieczenie salonowe - do 2 wymian w roku na szybach ori) i nigdy nie pomniejszalo mi to zniżek w PZU, gdzie mam ubezpieczone auta ciężarowe
-
OBDII - 3 Błędy
Zacząłbym od porządnej diagnostyki Istą (zrobić test plan dla błędów) Obstawiam któryś z sensorów NOx, ale tak jak wyzej napisałem, najpierw porządna diagnostyka.
-
Problem z nadmuchem powietrza
Jesli kalibracja klapek nie pomogla, to obawiam się, że bez wyprucia deski wiele wiecej się nie dowiesz, skoro błędów brak
-
BMW x5 f15 poduszka powietrzna boczna w dachu
Najatwiej jest wyciąć dziurę w dachu i wymienić poduszkę.
-
Dolewka oleju 1L co 1000km
Kolego masz fizyczna miarke oleju, tylko poszukaj przy grodzi. Na poczatek zrob wymiane oleju wraz z płukanka silnika. Podejrzewam że pierścienie maja nagar.
-
F86 X6M zużycie oleju
Na pocieszenie, przy takim zużyciu oleju, nie będziesz musieć robić standardowej wymiany oleju, bo olej ciągle świeży :D
-
F10 nie odpala po odpieciu aku
Znajdź innego mechanika
-
25d wyciek oleju
wyciek oleju musi byc gdzies z ukladu smarowania turbiny. Trzeba wszystko wyczyscic i monitorowac skad to cieknie. Moze obejdzie sie bez rozbierania
-
iDrive 8 - opinie...
Dla mnie porażka był już live cockpit. A tych dwóch "telewizorków" w ID8, przylepionychdo deski, jakby ktoś to wyciosał siekierą, nie będę nawet komentować. Następne moje auto to raczej nie będzie BMW. :mrgreen:
-
GLE czy G05 ?
Jeśli komfort to twój wyznacznik, to bierz Mesia.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Znana przypadłość wszystkich czarnych lakierowanych końcówek wydechowych w BMW. Ta farba z czasem tak się zachowuje
-
GLE czy G05 ?
Mogę od siebie dodać, że w prowadzeniu GLE Coupe vs X6 G06 wypada w moim odczuciu lepiej. Estetycznie GLE Coupe też bardziej do mnie przemawia niż X6 Co do normalnego GLE vs G05, to tym razem X5 jest ladniejsze. Zwykłym GLE nie jeździłem, więc charakteru auta nie znam, ale założę się że jak to Mercedes, jest bardziej komfortowo niż w G05
-
30d czy 40i
pewnie jeździ Stingerem GT :mrgreen:
-
30d czy 40i
40d będzie jeszcze żwawsze, więc jeśli tylko można, to ja na pewno bym brał 40d. Różnica w reakcji na gaz jest odczuwalna, chociaż na papierze tej różnicy nie ma tak wiele.