Treść opublikowana przez piotreksz4
-
323i czy jest różnica między rozrusznikami w e36?
W bmw jest jeden i ten sam rozrusznik niezależnie czy to 1.6,czy 2.0 czy tez 2.5
-
dlawienie na zimnym 325 TDS
jeżeli problem jest tylko na zimnym silniku to jedz sprawdz dawke paliwa na zimnym silniku i czy nastawnik prawidłowo działa
-
Lejący uszczelniacz na wale M30B35
a czy jesteś pewien że to z silnika?A może ze skrzyni?? Czy jak wyciągałeś stary uszczelniacz to nie "skaleczyłeś" wał?
-
v8 3.0 Jak wykasować błąd air bag
często po wymianie pali się bład ze względu na to iż niektóre poduszki aa dwunabojowe inne jedno.Ogólnie jak się pali kontrolka to trzeba podjechać na komputer i zobaczyć co to powoduje,czy napinacz,czy taśma czy może jeszcze coś innego.To że auto nie miało nigdy kolizji a kontrolka sama sie zapaliła nie oznacza że wszystko jest ok i poducha odpali
-
Pomocy zatankowalem benzynę
kolego ogólnie diesel wszystko przepali :cool2: Gorzej jakby to było w drugą strone-Diesla do benzyny
-
Mniej paliwa w baku trzeba krecic na ciepłym
wyciągnij pompę paliwa,wyczyśc filtr.Sprawdz dawke paliwa na ciepłym silniku
-
520i problemy z sonda
Panie kolego sonda nie ma nic do gazu,więc tak dużego spalani trzeba szukać w innym miejscu.Napisz coś o instalacji gazowej,ile ma lat,jakiej firmy.
-
316 compact - cos nie tak z hamulcami.
przy samej wymianie klocków nie trzeba odpowietrzać układu(jedynie cofasz tłoczek w zacisku).Ale ponieważ masz wyciek to najlepiej zrobić to na wszystkich kołach.Z tym że z tyłu masz bębny a nie zaciski,lecz sposób nie zmienia sie.
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
tak,koło 100 chyba że ma inne przełożenie dyfra bo to też możliwe
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
tak w liczniku masz zapamiętane numery vin. Musisz tylko wykonać test zegarów
-
dziwny pisk spod maski 318ti
jak rozumiem wyciągnełeś czujnik który znajduje sie ponad termostatem,ten w głowicy tak??Co do metalicznego pisku to obstawiałbym rolke,gdyż lożyska szumią tylko,a pompa wspomagania jeżeli ma prawidłowe smarowanie rzadko pada. Co do trudności z odpaleniem to obstawiałbym właśnie ten czujnik który wymontowałeś. co do tego diesla to potrafisz określić z której części silnika dochodzi odgłos?Jest on zawsze,czy tylko na zimnym silniku,wolnych obrotach?
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
najlepiej zrób test zegarów,tam jako 2 lub 3 pozycja masz numery vin auta z którego będzie licznik.Spisujesz i sprawdzasz jaki motor miało tamte auto.Być może sam zegar jest uszkodzony. Znajomy ma TDS-a gdzie licznik pokazuje kosmiczne obroty,a wina jest sam licznik.Być może to jest właśnie u Ciebie
-
316i compact Nie działa regulacja zasięgu świateł mijania
dokładnie jak kolega pisze :cool2: silniczek regulacji świateł
-
316 compact - cos nie tak z hamulcami.
jak nie będzie padać to dasz bez problemu rade.kanału nie trzeba.Co do klocków to trzeba tylko wiedzieć czy tarcza wentylowana czy nie. A co do odpowietrzania.Jedna osoba pompuje kilka razy,po czym trzyma pedał a Ty w tym czasie odkręcasz odpowietrznik na zacisku(śrubka na kluczyk 8 lub 6 nie pamiętam już) i tak kilka razy aż bedzie sam płyn bez powietrza
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
w 320 jest do 7 tys,diesel ma do 6 chyba
-
316 compact - cos nie tak z hamulcami.
a po co na sprawdzenie hamulców??Pierwsze słysze.To chyba czuć czy auto hamuje,poza tym jedzie się na piach i widać dokładnie.A co do Twojego problemu to pewnie strzelił wężyk przy zacisku.Wymiana nie jest trudna tylko trzeba najpierw spryskac dobrze WD40
-
316i Gasnący silnik - ciężko zlokalizować przyczynę
wtedy sprawdz czy paliwo jest i iskra i napisz bo tak to może być wiele rzeczy
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
uwierz ze widziałem sprzęgła które były spalone lub się ślizgały,ale kapcia można było skopcić.Możesz także sprawdzić czy auto napewno jedzie te 140.Bo może faktycznie licznik oszukuje.Jak masz nawigacje to możesz to sprawdzić Nie obrażam się,ale już różne rzecz tutaj były :cool2:
-
320i Pytanie o śruby ustawień reflektorów
możesz jeszcze spróbować wyregulować plastikami,którymi montowana jest lampa do pasa.A czy jak regulujesz elektrycznie to podnoszą sie i opadają??
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
a to że gume pali to nie znaczy że sprzęgło jest ok
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
wiesz co wrzuć foto silnika bo może masz 1.6??No więc robisz tak.Wrzucasz bieg,wciskasz hamulec,puszczasz sprzęgło powoli.Jeżeli obroty rosną a auto nie przygasa ,znaczy że sprzęgło do wymiany.A co do licznika to,to że przeskakuje skale oznacza ze ma zmieniony licznik i przebieg mało realny
-
[E36] 323i wciąga olej? - CO i HC normy? padnięta głowica?
koniecznie zrób próbe olejową i będziesz miał konkretną odpowiedz.A auto nie kopci na niebiesko??Nie pluje olejem?
-
BMW e34 kopcenie
no to tylko pompa wtryskowa i źle ustawiona dawka paliwa
-
dziwny pisk spod maski 318ti
podjedz na komputer bo to nie wygląda na problem z rozrusznikiem czy akumulatorem.Prędzej na czujnik położenia walu lub wałka.A jak sciągasz klemy to zwyczajnie robisz reset. A czy jak auto nie odpala to rozrusznik kręci normalnie?Przygasają kontrolki?
-
Wymiana silnika 1.8tds
zgadza sie.Ta osoba ma całkowitą racje.Jeżeli masz immo to musisz brać cały komplet łącznie z immo