Treść opublikowana przez piotreksz4
-
TDS dziwne zachowanie sie wskaźnika temperatury.
zmień czujnik w głowicy.Jest to któryś z 4 wkręconych pod kolektorem ssącym(nie pamiętam dokładnie który) i będzie ok.
-
wymiana króćca wody w M43
jeżeli mówimy o tym samy króćcu to tam jest Oring i trzeba jego wymienić.Być może on jest przyczyną http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA71&mospid=47435&btnr=11_1381&hg=11&fg=15 Na rysunku to numer 1
-
316 318 320 jak skutecznie usunac wilgoc
Ja używam gazet i żwirku dla kota.Doskonale wyciąga wilgoć i wode z wnętrza
-
dziwny pisk spod maski 318ti
możesz wyciągnąć płyn strzykawką tylko ze zbiorniczka,ale część starego zostanie w przewodach.
-
318i Dziwny włącznik i luzy w kierownicy
Co do guziczka to tak jak kolega wyzej pisze. A co do kolumny to sprawdz krzyżak oraz to czy kierownica jest prawidłowo dokręcona na frezie oraz czy jest dobrze dokręcona na łaczeniu kolumna-przekładnia
-
3XX Montaż przełącznika częstotliwości pracy wycieraczek
Kolega w E34 ma takie cudo więc na pewno da rade zrobić.Niestety musicie czekać na rade dobrego elektronika bo ja w tym temacie to noga jestem
-
drżenie pojazdu powyżej 150km/h
Jak kolega radzi zacznij od wyczyszczenia zacisku,sprawdzenia tłoczka i prowadnic.
-
320i jakie sprężyny - 4cm
mam czerwone H&R ale nie narzekam na komfort.Auto całkowicie nadaje się do codziennej jazdy a do tego jest duża bardziej stabilne no i pięknie wygląda obniżone. Moja rada to H&R
-
e36 318i problem (elektryka?)
sprawdz miernikiem ładowanie akumulatora na odpalonym silniku i wyjdzie czy to alternator padl,chociaż stawiam na niego
-
318Ti - M44 brak ssania jakie przyczyny?
Oczywiście że tak.Jeżeli pokazuje temperature + to ssanie nie załączy się
-
318Ti - jakie objawy uszkodzonej sondy lambda?
podtstawaowy problem to znaczny wzrost spalania i problemy z obrotami.
-
e36 1.8 m43 popychacze nietypowy problem
a czy wymieniłeś podkładki pod dźwigienki?Niby to nic ale są równie ważne.Kolejna sprawa to kwestia oleju.Być może trzeba zmienić na inny.
-
dziwny pisk spod maski 318ti
wymień na początek płyn w układzie,tak jak piszesz.Duża strzykawa i wyciągasz stary płyn lub też odkręcasz przewód wspomagania.Jeżeli sciągniesz przewód to kluczem zakręć kołem pasowym żeby cały płyn z układu wywalić.następnie zalewasz świeży i odpowietrzasz skręcając na przemian maksymalnie w prawo i maksymalnie w lewo
-
wymiana automat na manual e30 1.8 m10
kolego użyj szukaj był temat zmiany skrzyni z automatu na manual
-
316i Paskudnie duże spalanie
kup sonde uniwersalną ale firmy Bosch
-
e36 3?? compact coto za silnik ?
kolego wrzuć foto silnika najlepiej
-
318i dziwny problem z spryskiwaczem
jak rozumiem na krotko silniczek normalnie pracuje?Możesz zacznij od wyczyszczenia styków pompki
-
316 compact - za duży zasięg centralnego
podjedz do elektryka bez problemu ustawi Tobie to za parę groszy.Masz pilota który działa drogą radiową dlatego taki zasięg.Co innego gdyby był na podczerwień.
-
stukanie w silniku 1.8 is M42
wygląda to na panewke.A z jakiej okolicy wydobywa się dzwięk?
-
318, 93r bez klimy, sedan
jak rozumiem to nie działa Tobie dmuchawa tak??Po włączeniu czy to na 1,2 czy 3 bieg nie ma żadnej reakcji??
-
530i czy 540i
Zależy jaki automat jak GM to raczej nie do szaleństw auto.Moim zdaniem rożnica w motorze 3.0 a 4.0 nie jest wielka a wszystko zależy jaką to ma nogę.Osobiście brałbym z silnikiem 4.0.Dzwięk V8 wynagradza wszystko :D
-
paliwo nie dochodzi do filtra e39 3.0d
ewidentnie pompa.Chyba że nie dostaje sygnału to być może przekaźnik lub też bezpiecznik
-
jaka chlodnice kupic? co polecacie
Polecam firme Behr każdy wie o co chodzi i jaka jakośc wykonania a taką chłodnice można dostać już za 550 zł bez żadnych rabatów
-
Problem z Abs-em
wygląda na uszkodzony sterownik ABS-u
-
Za co odpowiedzialny jest wtrysk sterujacy?
Kolejny temat.Trzeba było w jednym napisać :P :P Wtryskiwacz sterujący posiada czujnik wzniosu igły rozpylacza, który daje informację sterownikowi o rzeczywistym początku tłoczenia Co do obrotów to za to odpowiada nastawnik pompy wtryskowej