Treść opublikowana przez piotreksz4
-
felgi stalowe prosze o szybka odpowiedz
będą,miałem takie założone u siebie
-
318ti czym domyć silnik po spartaczonej robocie?
na chwile obecną to tylko zakład ktory myje silniki bo jak sam umyjesz to wszystko zamarznie.
-
zawieszenie firmy k-sport
albo sport,albo komfort.Jeżeli twierdzisz ze na sprężynach H&R auto jest twarde to nie masz co zakładać gwintowanego zawieszenia
-
320 24v stukajaca panewka
oczywiście.Sa wymiary panewek nominalne,po pierwszym szlifie i po drugim szlifie.Jeżeli bedziesz zakładał panewki bez szlifu wału to szukaj panewek o wymiarach nominalnych
-
[e36] Problem z diagnoza
udalo sie.Masz także problem z Air bagiem.Poszukaj kody błedów i bedziesz wiedział co robić
-
320 24v stukajaca panewka
wymień poki się nie obróciła.Zrób szlif wału jeżeli trzeba.Koszt nie jest tak tragiczny
-
OGRZEWANIE TYLNEJ SZYBY.
przekażnik,bezpiecznik
-
318is co to za wtyczka
Wydaj mi się że to wtyczka od krokowca
-
[e34] Problem z automatem 540i
skrzynia wchodzi w tryb awaryjny z tego co piszesz.Być może trzeba podpiąć auto pod komputer i skasowanie błędów pomoże.Kolejna sprawa to kiedy była serwisowana skrzynia?
-
318i pytanie o oświetlenie wnętrza i alarm
ale powiedz mi co chcesz osiągnąc bo teraz już nie wiem.CZy zeby tylko otwierał siłownik zamek a Ty naciskasz przycisk czy żeby otwierał zamiast tego właśnie przycisku...kurcze nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi
-
318is Problem z kontrolką rezerwy - nie zapala się
wiesz to zależy od wielu czynników.Ale u mnie też tak jest,a ostatnio odkryłem,ze tylko dlatego że zamiast siedzieć prosto to zawsze sie wyginam to w lewą strone to w prawą(wskazówka względnie bliżej lub dalej) :D Możesz także wyciągnąć pływak i poruszając nim sprawdzić jak działa wskaźnik
-
318i pytanie o oświetlenie wnętrza i alarm
dołóż jeszcze stroboskopy :D Oczywiście to żarcik.Na alledrogo są zestawy alarmów które spełnią Twoje oczekiwania i nawet działają.Sam mam alarm z allegro i działa już 2 latka beż żadnego problemu(funkcja domykania szyb,szyberdachu,oraz dodatkowy kanał do np otwierania klapy)
-
olej w kolektorze M50
haha widze że każdy mierzy czas przy robocie.Ja lubie mierzyć kiedy robie rozrząd w M40:) A co do oleju w kolektorze to czy dużo tego było??
-
M50 problem z silnikiem...
W M50 nie ma dzwigni :cool2:
-
Łącznik wału napędowego
Co do śrub to powinny one dokręcać się w strone jaką porusza się wał(biegi przód)
-
328i Wyłączenie poduszki powietrznej pasażera
nie wiadomo jak odczyta to komputer.Może być że ani poduszka kierowcy nie wypali,ani poduszka pasażera.A może być że obie wypalą.Moja rada jak już chcesz coś zrobić to odłącz poduszke pasażera(wypnij kostke i zaizoluj tasmą) wtedy na pewno nie wypali.
-
Problem z elektryką 325
sklep motoryzacyjny lub allegro wymiana banalnie prosta.Trzeba tylko sciągnąć stacyjke.Z jednej strony wypinasz,z drugiej wypinasz i masz na wierzchu całą kostke
-
316i Dziwne stuki na zimnym silniku
silikon do uszczelek i bedzie cacy cała zime.A co do stuków to obstawiam na popychacze,ewentualnie trzeba zmienić olej bo zaraz po odpaleniu nie ma odpowiedniego ciśnienia i dopiero po kilku chwilach olej dociera do popychaczy
-
Czyszczenie gaznika, przeplywki, krokowca.
nie gaźnika kolego,tylko przepustnicy :wink: No więc wszelką elektronike lepiej czyścić spirytusem, krokowca możesz śmiało w benzynie myć
-
Problem z elektryką 325
stacyjka jest dobra.Trzeba wymienić kostke stacyjki i powinno być :cool2:
-
320d - Pytanie o jeza
raczej to nie jeż,gdyż wtedy dmuchawa chodziłaby od pewnego biegu a nie cały czas.Prawdopodobnie zalaniu uległa jakaś płytka,a z ciekawości jaki to był smar??Być może użyłeś nie tego co trzeba i dmuchawa zaciera się. Elektronike najlepiej czyścić czystym spirytusem lub izopropanolem
-
320d - 150KM - drgania, twarda praca silnika
kolego w motorze 2.0d to normalka i nie masz najmniejszego powodu do zmartwień.A koleżanka ma pewnie silnik DCi gdyż one maja 120 KM.Cechuje ich dość wysoka kultura pracy i male spalanie,ale są bardziej awaryjne jak 2.0D w BMW
-
318i Wymiana kierownicy
pytanie jest takie czy kierownica jest z poduszką czy bez??Kolejne to to ze są dwu i jedno nabojowe poduszki i jeżeli zamienisz typy poduszek to nie ma szans na to żeby działały.Co do kostki do multifunkcji sądze ze będą takie same,ale nie gwarantuje
-
E34 520i skrzynia automatyczna
może pomyśl o zmianie na manual jak nie znajdziesz skrzyni
-
E32 M60B30 Rozpiska bezpiecznikow
Witam,potrzebuje pilnie rozpiski bezpieczników z pod maski szczególnie co oznacza numer 1 oraz 29 .Sprawa dość pilna