Treść opublikowana przez piotreksz4
-
BMW 740i
kolego,zobaczysz ze jak zakupisz BMW to nie będziesz chciał innego wozu.A co do E38 to powiem tylko tyle.Komfort,wygoda,prestiż i bezawaryjność.Sam myśle nad zakupem ładnej E38 z silniczkiem minimum 4.0 to auto ma naprawdę charakter a wyposażenie często powala na kolana
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
kolego nie ważne czy to 3.0 czy 4.0 czy 4.4.Jak trafisz na zajechaną jednostkę to wybór tego najbardziej żywotnego nie pomoże.Moim zdaniem jak ktoś dbał o silniczek i auto to każda jednostka posłuży i bedzię :cool2: :cool2:A z moich obserwacji wynika ze jedyny problem to czujniki polożenia poza tym nie do zdarcia motory
-
E38 Problem z centralnym zamkiem
jedynie podpinając pod komputer można to zmienić.Nic więcej na to nie poradzisz
-
[e38] 728i Problem z instalacją pompy paliwa
sprawdz także styki w gnieżdzie na przekaźniku czy są ok.U mnie w E34 wystarczyło podrapać styki i pompa do dziś pracuje prawidłowo
-
318i nadmuch raz działa raz nie działa
zwyczajnie silnik dmuchawy chodzi póki się nie zagrzeje.Wtedy zostaje automatczynie wyłączony,ponieważ przekracza określoną temperatue itd
-
[323] Problem z odpaleniem
musisz wymienić czujnik.Jest to jeden z ważniejszych czujników w aucie.Auto słabo ciągneło poniewaz pracowało w trybie awaryjnym,komputer nie miał odpowiednich danych i zblokował vanosa co jeszcze pogorszyło osiągi.
-
316 compact - pompa paliwa
kiedyś zastosowałem w takim celu damską pończochę i do dziś daje rade :norty:
-
M50B25 Vanos czasem traci moc
moim zdaniem czujnik kolego.Chociaż może być że ciśnienie paliwa nie jest prawidłowe i takie rzeczy się dzieją
-
Waga maski samochodowej
problem z wysyłką??coś kogo 15-20 kg waży.Wbrew pozorą ciężka cholera z niej :D PS jak chcesz kuriera to polecam www.wysylajnajtaniej.pl
-
bmw 524td po odpaleniu obroty silnika wchodzą na maxa
okrągła wtyka(dość spora) pod maską,tam podpina się autko.Co do nastawnika to są dwa typy i jedne są nierozbieralne.Polecam regeneracje bo wiem że to działa
-
ile koni
najlepiej wrzucić foto silnika :cool2:
-
[e34]touring zakupiony wczoraj! kilka pytań
reszte bezpieczników masz pod kanapą tył.Co do filtra kabinowego to chyba jest za schowkiem po lewej stronie,ale nie jestem pewien
-
316 compact - silnik gaśnie.
możesz być wina odmy.Co do pęknięcia w wydechu to jeżeli jest sporo to także autko będzie przygasać i falować. Natomiast w chłodnicy jest uszczelka na tym łączeniu o którym piszesz i pewnie wymaga ona wymiany.
-
316 compact - urwał sie tłumik.
w BMW nie ma łącznika elastycznego.Cały układ jest na sztywno.Co do tego zerwania to jest normalne na spawie,gdyż szybko korodują.Ja zawsze zabezpieczam spawy farbą wysokotemperaturową nawet jak to nowy wydech. Co do LPG to na butli jest zawór do zakrecania gazu.Dośyć płaski,okrągły kurek
-
3XX Mrugające światła i oświetlenie na desce rozdzielczej
dokładnie jak koledzy piszą.Wina alternatora.Nie daje stałego napięcia tylko tzw skoki i ztąd ten problem..
-
e36 Problem z ogrzewaniem compact 1.6
jeż i opornica na bank odpadaja gdyż one regulują prędkość dmuchawy a nie czy leci ciepłe czy zimne.Zacznij od sprawdzenia poziomu płynu,następnie pokrętło,no i elektrozawór.Najgorsza opcja to zapchana chłodniczka
-
316 compact - pompa paliwa
jeżeli pompka pracuje cały czas na rezerwie to znaczy ze powoli zaciera się.Zalej z 20 litrów benzyny i daj popracować trochę pompce.Jeżeli nic się nie zmieni to niedługo możesz mieć z nią problem
-
316 compact - cos nie tak z hamulcami.
pewnie strzelił przewód elastyczny gumowy.Niech ktoś do autka i wciska hamulec a Ty szukaj wycieku w tym czasie.Oczywiście musisz także odpowietrzyć hamulce
-
320i Pytanie o śruby ustawień reflektorów
lampe się reguluje od strony komory silnika.A z tego co zrozumiałem to on wkręcał i wykrecał plastiki którymi montuje się lampy do pasa??Zgadza sie??Poniżej link do zdjęcia i zaznaczona regulacja lampy http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/69ad51f4.jpg
-
da rade obkręcić kołem na biegu?
a nie lepiej auto na pycha odpalić??Zakręcić na pewno się da kwestia kto ile pary ma w łapach :D
-
318i Jak w miare dobrze zachipować autko???
co do zabawek typu czip z allegro to naprawde odpuść,gra nie warta świeczki.Natomiast magnetyzery mam zamontowane w swojej 306 i powiem szczerze że efekt jest,może nie tak znaczy,ale jednak
-
320i silnik gaśnie na moment w trakcie jazdy
coś z mieszanką paliwową,być może przebicie na cewkach
- ile koni
-
BMW e34 kopcenie
prawdopodobnie wtryski leją.Trzeba je sprawdzić ewentualnie zregenerować
-
318is brak katalizatora - jest za głośno, co z tym zrobić??
jeżeli jest rura tej samej średnicy co cały wydech top obstawiam że nieszczelne są spawy