Treść opublikowana przez daniello320i
-
323i sprzęgło w bmw e36
Albo coś z dociskiem nie teges albo dwumasa daje o sobie znać że czas na zmianę
-
320i - co pokazuje badanie komputerowe w ASO?
Na obudowie DME jest naklejka z marka producenta oraz nr VIN - porównaj z nr na podszybiu i będzie wszystko jasne. Poza tym tak jak pisali poprzednicy - możesz dorobić kluczyk poza ASO i do tego kluczyka przełożyć "pestkę" ze starego i będzie wszystko działać jak należy
-
czuknik temperatury zewnętrznej, nowa wiązka
Dwa kabelki między OBC a czujnikiem - nic więcej tam nie ma
-
Domowa diagnostyka
Bez interfejsu nic nie ruszysz
-
E-36 problem z doborem opon
Jeżdziłem na tych kapciach własnie w tym rozmiarze i nie widzę różnicy w prowadzeniu auta w porównaniu z oponami SEMPERIT w tym samym rozmiarze.
-
Kupno BMW 1.8is (140km) lub 2.0i (150)
Skoro i tak zamierzasz gazować to chyba litr gazu w tę czy w drugą stronę nie zrobi na Twoim portfelu wielkiej różnicy - no jedynie podczas zakładania instalacji LPG bo do 6-cylindrówki jest z tysiaka drożej. Poza tym nie widzę innych korzyści przemawiających na IS-a :mrgreen:
-
pompa wody
Oczywiście że może - przecież tam też jest ułożyskowanie. Zdejmij pasek i odpal silnik - zobaczysz czy ucichnie. Jeżeli tak to po kolei "ręcznie" sprawdzaj alternator, rolki i pompę wody
-
ile wam pali bmw e39 M5
Jeżeli ktoś pyta o spalanie w M3 czy M5 to tylko świadczy o tym że nie stać go na utrzymanie takiego auta! A pali dużo bo nikt nie kupuje takiego auta by dojeżdzać nim do pracy.
-
[e36] inspekcja olejowa
FEBI to producent części zamiennych do samochodów. Oleju chyba nawet nie produkuje tylko firmuje go swoim logo. Spokojnie możesz lać FEBI, ELF, MOBIL czy cokolwiek innego spełniającego normę Dextron II lub III
-
[e36] inspekcja olejowa
Może być taki - FEBI
-
Wezsze opony niz 235. Jaki wymiar
Będzie dobrze - to tylko 1cm węziej w miejscu samego bieżnika
-
M52 obudowa termostatu
Ja bym dokrecał aż powierzchnia obudowy zetknie się z aluminium
-
[e36] inspekcja olejowa
Do wspomagania ATF DII lub DIII
-
[e36] inspekcja olejowa
Ten "zegareczek" zawsze pokazuje tę samą godzinę - a jak się pojawia to już czas na zmianę płynu hamulcowego. Zielone cegiełki gasną w tempie zależnym od stylu jazdy i warunków w jakich auto się porusza na codzień (w jeździe tylko miejskiej szybciej gasną a w trasie wolniej) - wylicza to komputer sterujący ECU. Czas na wymianę oleju jest wtedy gdy pojawi się komunikat "oil service" Chcąc skasować inspekcję zwierasz piny 7 i 19 nawet zwykłym kabelkiem przy włączonym zapłonie i zamkniętych drzwiach (13s zwarcia, 13s bez, ponownie 13s zwarcia i po kłopocie)
-
O instalacjach gazowych
Piękna śruba regulacyjna - więc nie ma mowy o tym że "to juz ta lepsza instalacja,ale jeszcze nie sekwencja" :mrgreen:
-
Wezsze opony niz 235. Jaki wymiar
225/45/17
-
3xx Gumy pod progami do podnośnika
Osłona, zaślepka pod próg: http://moto.allegro.pl/item920174636_martom_bmw_e36_e46_e39_e38_x5_oslona_pod_prog.html
-
OPONY
KŁAMSTWO :!: Kto Ci takich bzdur naopowiadał :?: A przy okazji - jak się na nich jeździ na mokrym :?: Gdy półtora roku temu stałem przed dylematem zakupu tych opon trochę siedziałem na necie i znalazłem informację że są produkowane przez koncern Chengshan który jest w korporacji własnie z bridgestone: http://www.azom.com/News.asp?NewsID=3611 Czy to kłamstwo czy prawda już nie mnie oceniać - jak kupowałem te opony ta firma dopiero pojawiała się na Polskim rynku i mało kto o niej słyszał. Odnośnie jazdy to po suchym czy po mokrym - nie zauważyłem jakichkolwiek niepokojących objawów. Podejrzewam że Ci którzy tak je krytykują nie mieli z nimi nigdy do czynienia. A jak by założyć im do auta i na barku opony "wytopić" napis DUNLOP zachwalali by je omal nie popuszczając w gacie ze szczęścia :mrgreen:
-
e39 Jakie przełożenie mostu, POMOCY.
Szpera w 523i? :shock: Pierwsze słyszę
-
2,5 24V VANOS - CZY NORMALNE ZE KOPCI NA BIAŁO?
Jeżeli biały dymek miałby być przyczyną walniętej uszczelki lub głowicy to po kilkunastu - kilkudziesięciu km powinien być znaczny ubytek (w litrach)
-
e36 SWAP z 2,5 na 2,8
2.5 M50 czy M52?
-
2,5 24V VANOS - CZY NORMALNE ZE KOPCI NA BIAŁO?
Przy obecnych temperaturach i jeździe na krótkich dystansach zupełnie normalne. No chyba że ubywa Ci radykalnie płyn chłodniczy - wtedy może oznaczać to awarię
-
[e36] opłaca sie to wziąć?co myslicie?
A takie felgi Ci się nie podobają? http://images36.fotosik.pl/147/9557f3b92b1dc71em.jpg Akurat mam komplecik na sprzedaż z oponami 225/45/17 - ale opony na sezon, góra dwa. Cena: 1200zł
-
325i czy 328i
Życzę powodzenia. Irząd Skarbowy nie jest taki głupi jak Ci się wydaje. Jezeli kwota na fakturze jest wyraźnie zaniżona (pracownik US zawsze sprawdza cenę w katalogu EuroTax) zarządają od Ciebie potwierdzenia rzeczoznawcy ze auto jest właśnie tyle warte (bo np jest uszkodzone) bądź policzą podatek od ceny katalogowej EuroTaxu
-
Jak powinna pracować sonda e30 m40.
Niestety ja chyba nie będę w stanie Ci pomóc. Spróbuj uzuskać pomoć na http://lpg-forum.pl/ - tam są ludzie bardziej ogarniający temat niż na elektrodzie