Treść opublikowana przez kamil560
-
BMW E36 325 TD FALUJE NA HAMULCU
akurat nie w e36 ale w innym aucie, gasl silnik i hamulce byly slabe
-
E36 1.8 is wyciek oleju (foto) co zrobić, jak zlikwidować?
SKRZYNIA DO SCIAGNIECIA
-
E36 1.8 is wyciek oleju (foto) co zrobić, jak zlikwidować?
tak poszedl Ci uszczelniacz
-
BMW E36 325 TD FALUJE NA HAMULCU
uwierz kolego ze jest, mi sie zepsuło... i puszczało :)
-
bmw e36 320i problem
wyglada jak by zygal olejem przez wydech ...
-
BMW E36 prosze o rade zawias przod
najlatwiek kluczem, kiedys przerabialem to, tera juz sie nie paluje i pneumatykiem sciagacze na sprężynę zakaldam ,sciskam i nakretka robi papa bez problemów
-
Wydech Od M52B28 do M50B25--> Sonda
i co myślicie o takim rozwiązaniu ?
-
Pali na dwa gary M40
mowisz ze masz visko na sztywno i nie dogrzewa t jeszcze zostal termostat
-
Wydech Od M52B28 do M50B25--> Sonda
dlatego w wydechu od m52 chce wstawic element z jedna sonda z wydechu m50 http://zapodaj.net/cd1d15c2d035a.png.html takk jak na obrazku WYDECH M52 Z ELEMENTEM OD M50
-
[e36] Brak ogrzewania M40
albo potencjometr albo elektrozawór
-
Wydech Od M52B28 do M50B25--> Sonda
Wiec jak ?? mikt nie wie?? problem w tym ze nie moge jakos znalesc calego kompletu od m50b25 ale ORI w normalnych pieniądzach
-
Wydech Od M52B28 do M50B25--> Sonda
kolego napisalem ze chce zrobic tak: jak masz rysunek pierwszy i tam masz zaznaczone element nr 1 tam chce wstawic element nr 1 z rysunku drugiego i wstawic jedna sonde przed katami a oryginalne miejsca zaslpic, tylko moje pytanie jest taki czy jak bedzie niewielka róznica w odlegloci sondy od oryginalnego miejsca nic sie nie stanie
-
Wydech Od M52B28 do M50B25--> Sonda
Witam czy jak wezme wstawie do wydechu od M52B28 miejsce na sonde tak jak jest w M50b25 bedzie wszystko gralo? czyli:w okolice miejsca nr 1 wstawie http://realoem.com/bmw/diagrams/g/a/191.png ELEMENT który jest zaznaczony kólkiem ?? czy jak bedzie nie duza róznica w odleglosci sondy jak w oryginale bedize zle odczytywac ?? mowa o okolo 15 cm +/- http://img187.imageshack.us/img187/866/wydech325mf8.jpg
-
PORADA SPECIALISTÓW E36
jest milion tematów na temat zakupu E36 :mad2: :mad2: wystarczy poszukac!!
-
[E36] problem z wycieraczkami i spryskiwaczem w sedanie
tylko modul, http://www.bts-bmw.pl/forum/viewtopic.php?p=102554 tu jest opisane gdzie jest
-
e36 320i problem z wyjeciem skrzyni
odkrec wał lub podbore wału, i najlepiej wydech w któryms mijscu, odchyli sie bardziej
-
problem z nagrzewnicą ze środkowym tunelem...
mzoe ktos cos przerobil, ja mialem kilka e36 i zawesze lecialo zimne w centralnej kratce jedynie na bocznych leci ciepłe :)
-
problem z nagrzewnicą ze środkowym tunelem...
o nic, tak jest i juz, na centralnej kratce nigdy nie ma cieplego nawiewu
-
bmw e36 316 m40 klekot czy jest mozliwe takie rozwiazanie ??
a wyczysciles ta rurke co smaruje krzywki??
-
1.8 is m42 a m 44 ???
bylo kilka tematów jak rozpoznać m42 od m44 ;/ troche checi i wszystko sie znajdzie ... NIE NIE PODAM CI TYCH RÓZNIC BO MI SIE NIE CHCE tylko po to bys sam sobie poszukal i troche wykazał chęci a nie wszystko na gotowe ;/ :mad2: :mad2:
-
318is 140km brak mocy na benzynie na gazie wszystko w pożądk
filtr masz po stronie kierowcy, tzn jak masz skrzynie to kolo skrzyni ale po stronie kierowcy,
-
318i ogrzewanie boczne problem???????
moze elektrozawór sie zepsul
-
Problem z akumulatorem
jak odpalisz go na kable to odlacz jedna kleme i jesli zgasnie to alternator a jesli nie to aku do bani
-
Szybkie zużycie opon w BMW
YANICON skad jestes??
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
oleju nie bierze, jak byla wymiana tak do teraz zero ubytku, a z rury nic nie leci ;)