Treść opublikowana przez kamil560
-
DUŻE SPALANIE m42b18
a usunąłeś blad sondy?
-
E36 - SEDAN - Czy będę pasowały reflektory?
made in china... ech nie dlugo to jedzenie tez takie bedzie;/
-
bmw e36 18.i slaba moc,przyspieszenie??????
1,6 i ciagnie :norty: :norty: ile ma przejechane? silnik nie kopci?? moze jak wyzej pisane bylo, filtr paliwa itp, druga rzecz jaki silnik m40 czy m43
-
E36 318 TDS Inspection - pytanie.
wymieniasz olej kasujesz inspekcje, i tak jak kolega wyzej napisal z uplywem km zmniejszają sie zielone kwadraciki i pozniej zóty który przypomina ze nie dlugo powinna byc wymiana a czerwony informuje ze juz powinieneś wymienc olej . moim zdaniem to jest bardzo fajne rozwiazanie bo co niektórzy nie wiedza co to olej przepracowany :mad2: :mad2:
-
Zamarzanie parownika e36 1.6
pewnie chodzi Ci o elektrozawór do nagrzewnicy http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/84/35/95/2484359505
-
E36 320 Coupe - problem z el szybami
sprawdz jak kolega pisze czujnik w drzwiach a nie od razu sterownik...
-
Zamarzanie parownika e36 1.6
chyba ze ktos wsypał tego syfu do uszczelniania :P
-
Zamarzanie parownika e36 1.6
zle podpiety uklad wody, lub zapowietrzony, nic innego, chyba ze parownik zapchany syfem
-
e36 316 Osłona pod silnik
wystarczylo wpisac na allegro !!! :mad2: :mad2: :mad2: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=oslona+pod+silnik+e36
-
E36 325i Słabo pali i słabo jedzie na benzynie
nie taniej uzywke??
- 320i tarcze tylne
-
E36 325i Słabo pali i słabo jedzie na benzynie
przeplywka raczej jesli jak jest zimna i pali ladnie a kiedy wymieniales filtr paliwa??
-
Problem z paliwem E36 318is
a ladnie doszla ta duza plastikowa nakretka ?
-
E36 m40 1.8i Falują wolne obroty
silniczek krokowy, nieszczelny dolot, przeplywka itp...
-
Problem z paliwem E36 318is
a dobrze zalozyliscie pompe/? tam nie ma co sie zatkac w zbiorniku,
- e36 zamek
-
e36 m43 samozaplon
z tego co wiem to silnik za bardzo nie moze sie krecic w druga strone, chyba ze sie myle
-
E36 328i Problem z odkręceniem śruby w zwrotnicy
nie ma tam zadnego gwintu jest wsadzana i zakrecana na koncu, albo jakis odrdzewiacz ale DOBRY nie gówno albo tez ropą lub cola na noc ;)
-
E36 318i Sprzegło Pomocy !
chyba ze wysprzeglik cieknie, i tak jak kolega wyzej napisal sprawdz uklad czy jest szczelny
-
wymiana sprzęgła 316
watpie kolego ze luk jest zly, bardzo czesto zakladam luka i jeszcze nikt nie przyjezdzal i mowil ze jest cos nie tak. chyba ze miales takiego nie farta ze w trafiałeś na buble,
-
320i Automat - szarpanie
sprawdz olej, bzliwe ze jest malo oleju, a to ze jak jest zimny to olej jest gęstszy i dlatego pozniej gdy sie rozgrzeje i jest rzadszy mogą byc problemy
-
BMW e36 1.8 wkręca się do 4000tys
kolego wcalem m40 nie jest taki zly, jak ktos dbal od zawsze o oleje itp to te silniki nie sa tragiczne. sam jezdzilem akurat jednym zadbanym egzemplarzem przez 3 lata i nigdy nie mialem z nim problemu, ale przez pol roku jezdzilem dobitym m40 i wiem co to znaczy silnik a silnik. :)
-
BMW e36 1.8 wkręca się do 4000tys
walek, panewki lub ragulatory, sprawdz kompresje
-
BMW e36 1.8 wkręca się do 4000tys
sadzac po Twojej miniaturce widze kolejna "mega tuningowa baware " :duh: :duh: pewnie masz m40 i krzywki sa juz wytarte
-
318is Wzmacniany silnik? Funkcje Zegarów?
m44 a m42 136