Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. wszystko dobrze skreciles?? lozyska amorów w jakim stanie??
  2. tylko uszczelka pod glowica nic innego ...
  3. jak czytam wyrażenie "BUNI" to mi sie zygać chce ;/ :duh: :duh: a co do wentylatorka to tam jest uklad elektroniczny i musi byc chłodzony i tyle... a akumulator musi byc sprawny a nie jakas sztuka...
  4. kamil560 odpowiedział(a) na MpakkietM3 temat w E36
    jeszcze w kluczyku masz pestke :)
  5. da sie, musisz odkrecic 6 śrub i odkręcisz półośkę i tamto wyciagniesz :)
  6. zaraz zaraz, gwint sie przekrecil czy głowka śruby sie wyrobila??
  7. KRIS85 ale dales :D wyda z 3 tys i weisz co bedzie? 120 koni moze... za te pieniadze zrobi juz swapa
  8. kamil560 odpowiedział(a) na Szymeek temat w E36
    po co wycieles kata?? chciales wiecej koni?? :mad2:
  9. kamil560 odpowiedział(a) na chudy20 temat w E36
    nastepnym razem jak bedzie silnik zimny to trzymaj go do odciny z dwie minuty ... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: brak SŁOW!!!
  10. przeguby nie maja nic do tego...a co do regulacji to tam jest samo napinacz, zoabcz czy pasek nie jest luzny
  11. moze napinacz??
  12. sprawdz pasek czy jest dobrze napiety, moze sie rozciągnął i jak ma pompa opór to sie ślizga
  13. jak bys chcial mam skrzynie do sprzedania
  14. kamil560 odpowiedział(a) na Kensey temat w E36
    chyba 3.45 cena to 150
  15. kamil560 odpowiedział(a) na Kensey temat w E36
    ja mam, moge CI wyslac
  16. sciagnij kolo pasowe, na pompie masz dwa miejsca w które wkerca sie 6tki sruby takie mniej wiecej po 6-7 cm i je wkrecasz, musisz je rowno wkrecac zeby nie ulamac uchwytu, jak nie idzie to delikatnie obstukaj mlotkiem, pompa jest aluminiowa i lubi zasniedziec i ciezko sie pozniej ja sciaga
  17. kamil560 odpowiedział(a) na żółwik temat w E36
    tak z ciekawości dlaczego tak??
  18. kamil560 odpowiedział(a) na Mati94 temat w E36
    to nic innego jak walek wytarty
  19. rozruszniki sa wszedzie takie same w m43 sa inne mocownia z tego co pamietam, jak bys chcial mam z m40 alternator do sprzedania
  20. kamil560 odpowiedział(a) na Mati94 temat w E36
    ja mam wtryski do sprzedania
  21. to jest oryginalny luz. bylo juz pisane na ten temat
  22. jak cos to mam skrzynie do sprzedania
  23. m42 i m44 mialy 16 zaworów .... komputer nic Ci nie da
  24. tylko m3 mialy inne skrzynie, jak zle mowie to poprawcie mnie
  25. odkrec przewód i daj zdjecia nakretki i rurki cos mi tu nie gra

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.