Treść opublikowana przez kamil560
-
GDZIE JEST MONOTOWANY ORYGINALNIE MODUŁ PDC?
jesli nie miałes nic wczesniej tam to bedziesz miał tylko otwory na śruby, na krawędzi od strony lamp.
-
GDZIE JEST MONOTOWANY ORYGINALNIE MODUŁ PDC?
a 99% w bagazniku, kolo silownika zamka centralnego od klapki paliwa
-
bmw 320 m50 vanos dyferencjał
wał nie bedzie pasował jesli dyfer jest na małej glowie a nowy na duzej
-
E36 problemy z "dafkowaniem" paliwa
a powiedz mi kolego po co go wyciąłeś, mowa o katalizatorze
-
E36 316i Automat LPG bardzo duże spalanie
tez miałem podobnie, i zwykly gaz i 1.8 m40 w automacie, nie bylo czym jechac a palila jak kolega napisał 750 :P do wymiany poszedl mikser i wszystkie filtry i bylo ok z 18-22 do 14 spadlo:)
-
32X renowacja czy zabezpieczyc wnetrze nadkoli
wyczyscic rdze i na to daje zawsze BRUNOX i potem reszta tak jak piszecie ;)
-
SWAP z m43 na m50 a EWS
ale gdzie ten 30 pin przy sterowniku ??
-
Czy piasty przednie z R4 pasują do R6??
tak IS miał wentylowanie ale IS to jest prawie jak 2.0 nawet na naklejce w slupku jest 1.8iS/2.0
-
SWAP z m43 na m50 a EWS
panowie sprawa wyglada tak, e36 cabrio z silnikiem m43b16 97r z EWS a dawca to m50b20 z 93 bez EWS i co teraz?? podejrzewam ze jak bedzie swap to bedzie odpalac i gasnac, jak pozbyc sie teraz ewsa??
-
Bmw e36 problem z odkręceniem tylnych wahaczy
takie śruby odkręca sie dobra 6 katna nasadka!!! lub dobrym i tez 6katnym kluczem oczkowym, troche wiecej pracy ale lepiej jest odrecic dyfer i wszystkie sruby masz jak na tacy, i do tego pneumatyk i po sprawie:) nie raz to robiłem :)
-
e36 1.8IS łożysko oporowe
na pewno, ale jak juz bedziesz wymieniał to zobacz w jakim stanie masz sprzeglo :)
-
silnikl M50B25 ciężko sie odpowietrza
pewnie mowisz o tym co jest zaraz pod kolektorem ssacym w e36, to nie jest pompka wody tylko elektrozawór do nagrzewnicy
-
E36 nie odpala silnik 2.0 V6 150km
TANIO= problemy :) tak jak kolega napisal wczesniej masz EWS?? który to rok, jaki silnik dokladnie
-
Brak świateł wstecznych!
przy skrzyni masz czujnik od wstecznego
-
[e36] amortyzory do 06/1991 i po
z tego co pamietam to gniazda na stabilizator sa troceh inaczej połozone na krótkich i długich łącznikach
-
bmw e36 coupe problem z lampami tylnymi m3
to weź stare pomaranczki i nowe Mki i porównaj sciezki czy sa tak samo, choć powinny byc takie same.
-
fotel e36
ja bym szukał innych, bo jak bys miał sportsize podgrzewane to już prędzej do obszycia ale nie te...nie oplaca sie... mam czarne na zbyciu ale co jak juz powoli puszczają na szwach :(
-
Moje BMW 2,5 TD źle odpala na ciepłym silniku...
no ale tez moze byc czujnik temperatury padniety
-
320i Problem z amortyzatorem przód
weź zobacz czy nie jest mokry, tam nie ma co zamarznąć...
-
e36 320i sedan !!! problem z odpalaniem (spory wywód)
... pomylilem fora :D sorry :D
-
316i mega wyciek oleju
dziwny ten Twój mechanik, nib dlaczego kola moze scinac uszczelke ?? pierwszy raz takie cos slysze :)
-
bmw e36 coupe problem z lampami tylnymi m3
nowe oryginały czy nowe zamienniki??
-
Swap 1.6i --> 1.8iS
jaki chcesz m42 czy m44?
-
Przebieg, żywotność silnika BMW E36 316i, 1995 LPG
KOLEGA MA W M43 1.6 410 jak narazie bez remontu , tylko ze z 3/4 tego przebiegu to same dlugie trasy po 1000-1500 km ;)
-
e36 328i z gazem
mozna ale trzeba zakleic... lub zaspawać