Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. hmm a moze i masz racje z tym DISA
  2. nie nien m42 na bank :)
  3. kamil560 odpowiedział(a) na Kambel91 temat w E36
    skrzynie sa takie same, dyfer zmien, najlepiej od 2.5 jak bys chcial mam taki :)
  4. nie ma plynu do wspomagania sprzegla tylko sprzeglo jest hydrauliczne i pracuje na płynie hamulcowym DOT4
  5. nie szarpie nie ma jakis zawachan przy przyspieszeniu tylko to ze równe 4 tys i efekt włączającego sie "turbo" w dieslach np ;) co do stanu mysle ze jest ok, wymiana oleju byla 4 tys temu i olej dalej półprzezroczysty a nie czarny jak w co niektórych
  6. 140 KM, przy 6000 obr/min wiec nie ;)
  7. witam wszystkich, problem polega na tym ze jadac spokojnie jest wszystko ok, ale kiedy np przyjdzie do wyprzedzenia to jest taka sytuacja ze auto ciagnie bez problemu ale przy obrotach 4 tys jest takie cos jak w silnikach z turbina, nagly przyrost mocy i dosc bardzo odczuwalny, jezdzilem 3 ISami i w zadnym nie bylo takiej sytuacji tylko w tym silniku co mam, dolot jest szczelny, inne przewody tez, wszystko ok tylko to dosc dziwne zachowanie, nie ma problemów z przyspieszeniem.jakies pomysly ??
  8. kamil560 odpowiedział(a) na Matizgal temat w E36
    z tego co wiem to mozesz skrzywidzic silnik 2.5 wydechem ORI od 2.8
  9. kamil560 odpowiedział(a) na Zaleva temat w E36
    :duh: :duh: nie sadzilem ze takie trupy jezdza po drogach....
  10. wszedzie na klucz 18
  11. łozyska sprawdz!!i jak nie to zle wywazone kola
  12. kamil560 odpowiedział(a) na daff1992 temat w E36
    bylo walkowane XXX razy wystraczy poszukac!! :duh: :duh:
  13. ja tam w swojego sedana wlozylem sporo i jeszcze sporo wloze bo caly bedzie malowany itp ale moim zdaniem warto tylko ze auto mam zamiar zostawic dla siebie do konca;) nie wazne czy bedzie juz stare wazne by byl, ruda raczej go nie zje bo karoseria wyspawana i zakonserwowana ze masakra;) ale jesli chcesz zrobic ladnie auto i pozniej sprzedac to moim zdaniem mija sie to z celem bo poswiecisz duzoooo czasu i kasy, a tego nie odzyskasz tak latwo tylko zrobisz prezent kupujacemu :)
  14. kamil560 odpowiedział(a) na Puzon temat w E36
    kontrolka nie ma nic do rzeczy, a co do silnika to raczejw wymiana Cie czeka kompletu : http://allegro.pl/walek-rozrzadu-bmw-e30-e36-m40-popychach-dzwig-316-i2717439438.html tylko pytanie czy jest sens...
  15. co do aluminiowego bloku to sa duzo mniej odporne na katowanie
  16. kamil560 odpowiedział(a) na Puzon temat w E36
    wymien popychacze i dzwigienki, zobacz czy nie masz tez walka wytartego
  17. kamil560 odpowiedział(a) na Puzon temat w E36
    tam sa popychacze hydrauliczne ... nie ma co regulowac..
  18. kamil560 odpowiedział(a) na marcusbmw temat w E36
    do kazdego podejdzie ale lepiej szukac od 1.8 IS w góre zeby tarcze i reszta z tylu byla taka jak w 2.0 2,5 itp
  19. jesli masz na SIEMENSIE to pewnie masz sterownik 5Wk9 ms40.1 jakos tak i jesli tak masz to na kazdej czesci oryginalnej bedziesz mial ze to siemes i prawdopodobnie 5wk9 napisane (ale nie jestem w 100 % pewny)
  20. jak bys szukal mam stabilizator do sprzedania
  21. jesli masz silnik na siemensie to panietaj ze tylko oryginalne czesci co do elektroniki kupuj
  22. kamil560 odpowiedział(a) na bugss temat w E36
    od obrotów jest silniczek krokowy,sprawdz szczelnosc dolotu
  23. a moze cos nie tak z plywakiem masz? moze zatankuj do pelna i juz :)do banki kup osobno 5 litrów zostaw na noc i wtedy sprawdz czy ubywa
  24. skad masz pewnosc ze maSz 15 a pozniej 13??
  25. Nie jest jakaś sztuka.. Mam rocznego Boscha Silver. Każdy mówi jak chce i nie należy tego akurat tu komentować ;) Ale po wyłączeniu zapłonu ten układ nie musi być chłodzony skoro nie pracuje ;/ chlodzi po to by sie nie przegrzal, tzn hmm dam taki smieszny przyklad jedziesz rowerem to jest Ci ok ale jak sie zatrzymasz zaraz robi Ci sie strasznie goraco :) tak samo tu jest, caly czas pracuje uklad i chlodzenia dziala troszke dluzej po to by go schlodzic do tzw bezpiecznej temperatury bys sie nie przegrzalo tam wszystko :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.