Treść opublikowana przez kamil560
-
Przebieg, żywotność silnika BMW E36 316i, 1995 LPG
1 -wew.nr.BMW, 2- nr wtyczki kodującej, 3-liczba K wew. dane BMW, 4-nr podwozia, 5-wersja oprogramowania, 6- wew. indeks przeprowadzonych zmian
-
Przebieg, żywotność silnika BMW E36 316i, 1995 LPG
a powiedz mi kolego w jaki sposób pokazal Ci kolega ten przebieg?? robiac test zegarów? bo jesli tak to TO NIE JEST PRZEBIEG a koledzie powiedz niech usaidzie na internecie i niech sam sie czegos dowie a nie wpraowadza Cie w bład
-
[E36 Compact] Jak się dostać siłownika klapki wlewu paliwa
od strony bagaznika tam musisz sciagnac tapicerke
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
a ta nakretka na dole do czego?
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
uchwyty sa dospawane ;)
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
z tego co niby sie dowiedziałem sa to bilstein b6 ale czy moze ktos to potwierdzić??
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
tylko te sa chyba na normlanej ladze
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
juz jest ;P przypadkiem dałem WYSLIJ :D
-
Amortyzatory przód e36, jakie to sa...? FOTY
Witam was, mam takie amorki i szczerze mowiac nie wiem jakiej firmy sa ani nic o nich nie wiem ... moze ktos cos wie wiecej?? http://zapodaj.net/6ccb209c42563.jpg.html http://zapodaj.net/6100b21283c70.jpg.html http://zapodaj.net/8c485b730dd1c.jpg.html
-
Pomoc w doborze foteli e36
moim zdaniem nie, bo to inna plyta jest calkiem... a moja osobista opinia to nie róbmy z e36- e46...
-
Jak odczytac na dyfrze jakie ma przełozenie i ile %szpera?
jesli massz ori zkaldana szpere to jak rozkodujesz VIN to bedziesz tam miał napisane ale 95% aut ze szpera to miły 25%
-
Malowanie e36
a gdzie? co proponujesz?? bylem w mieszalniach i na plytkach troche slabo widac dany kolor
-
Malowanie e36
Witam, mam taki maly dylemat, Moja ukochana e36 chce w koncu dac do malowania i chciałem dac jej taki kolorek jak tu :http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5-e52-z8-discussion/128574-lemans-pics.htmll i znalazłem ze niby jest to 381 LE MANS BLAU tylko ze zmartwiło mnie to ze jak wpisałem to na google to wyskoczyły BMW z takim numerem i z taka nazwa lecz z innymi odcieniami, troszke ciemniejsze a ja chce wlasnie ten co podałem w linku, znalazlem jeszcze jedna e90 z tym kolorem http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=312042&d=1254688420 i kurde nie wiem co zrobic... co radzicie
-
328i USA - S961A SONDERMOTOR Silnik specjalny
włąsnie... kazdy pisze ze m52 tlko alu blok ... tez sie spotkałem z opiniami ze m52 ma zeliwo w jakis wersjach
-
e36 320i coupe zderzaki m-power
ja bym dołozyl juz te 150 zł i mialbys oryginał
-
e36 COMPACT
zmien tytuł to raz :mad2: :mad2: dwa to moze napisz jaki masz tam motor itp... nikt tu nie jest jasnowidzem, a poza tym, jest setki tematów na temat zwiększania mocy... :search: :search:
-
[E36 2.0] Ogromne spalanie
snde wymieniłeś ale blad prawdopodobnie został . trzeba go skasować
-
BMW E36 1.8i 91r. Rozrusznik nie daje znaku życia Pomocy!!!
zrób jak kolega wyzej pisal. stuknij go z wyczuciem przez cos drewnianego, byc moze sie zawiesil lub jak masz kable do odpalania auta (dobre nie ze biedronki) to od budy do silnika podlacz mase, czyli zlap z klemy minusowej kabel i do silnka podlacz,
-
320i Zgrzyty przy zmianie i redukcji biegu
jak synchronizator to raczej sie nie oplaca tego robic, lepiej wymienic skrzynie
-
316i +lpg problem
wymieniles sonde a blad skasowałes ??
-
BMw e36 amortyzatory tyl
ja zakladałem z sedana do compacta
-
316i +lpg problem
z tego co widze masz silnik m43, po pierwsze sprawdz dolot czy jest szczelny, jesli faluje to silniczek krokowy, zastanawia mnie to zwarcie , ciekawe jakie to jest..
-
BMw e36 amortyzatory tyl
jak to nie pasuja?? pasuja normalnie
-
e36 318 m40b18 odpowietrzenie sprzęgła
3 dni?? :) dlugo :D mi sie z kolegą udało w 16 godzin przelozyc dwa silniki :D wymienialiśmy sie ;p
-
e36 318 m40b18 odpowietrzenie sprzęgła
moim zdaniem jest dalej zapowietrzony, nalales plynu ale w przewodzie wygladało tak PLYN ---POWIETRZE---PŁYN i przy odpowietrzniku wywalo troche plynu i niby powinno byc ok, a teraz tak naprawde jest powietrze, nalej raz jeszcze do pelna i odpowietrzaj KIlka razy