Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. ja swoja maluje na http://savarturbo.se/~mattias/motor/pictures/ix/paint/references/m5lemans.jpg :twisted: :twisted:
  2. w m40 tak jak kolega wyzej napisal, moze wałek ale czy jakies dzwieki sie wydobywają z silnika??
  3. viewtopic.php?f=68&t=140166 :)
  4. grzebales cos w ukladzie chlodzenia? wyglada na zapowietrzony
  5. kamil560 odpowiedział(a) na mastermax temat w E36
    kurde ten komis... moze lepiej od prywatnego kogos? a na forum nikt nie chce nic sprzedac?? patrzyles w dzial gieldy ??:) ja bym szukal auta po forach bo tu sa w wiekszosci ludize którzy dbaja o auta i nie katuja ich jak nie normalnie ;)
  6. troche duzo powiedzieli, ja swaja e36 maluje a wczesniej sie orientowalem ile w zakladzie, mowie o zmianie koloru auta czyli wszystko, wneki drzwi i klap itp to okolo 4 tys
  7. jesli masz gaz to stawiał bym na kruciec który jest z tylu silnika czyli od przegrody , ostatnio robiłem klijentowy sprzeglo i mowil zebym mu tez zrobil cos z wyciekiem z chlodnicy bo cos mu ubywam, jak skrzynia poszla w dół okazalo sie ze jak montowali gaz nie dokrecili dobrze opasek bo nie mieli dojscia z tylu, to juz 3ci przypadek jaki mialem, po dokreceniu wszystkich opasek wszystko bylo ok :) wiec zobacz jeszcze tam :) a co do weza to jak cos mam taki jak i wiele innych czesci do e36
  8. kamil560 odpowiedział(a) na damiss temat w E36
    czasem rece mi opadaja jak czytam co niektóre tematy tutaj ... kolego jesli CI szkoda na lepsze dywaniki takie jakie kolega DAREK K proponaował to po co wogole pytasz na forum?? wiem ze jest ono tutaj by sie cos zapytac i dowiedziec ale bez przesady... jeszcze troche ktos zalozy temat jakie pokrowce na siedzienia ... masakra ... :mad2: :mad2:
  9. jesli masz kolego kable do odpalania auta to weź od akumulatora mase i druga lapka zlap dobrze gdzies na silniku, jesli bedzie palil od szczala to na bank masa, ja mam u siebie tak ze mam za slaba mase, ( auto w kapitalce ) ale jak czasem potrzebuje przestawic to jest identycznie tak jak piszesz, biore kable od kielicha czyt. śruba od amorka i kabel rozruchowy do silnika i pyk pali bez problemu :)spróbuj tak jeszcze jak pisze, a co do masy z podluznicy do lapy silnika to jak stoisz przed autem z przodu to otwórz maske i po lewej stronie na dole kolo łapy silnika bedziesz widzial taki gruby kabel masowy ;) najepiej to z kanalu zoabczyc,
  10. kamil560 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    kolego ale co ma to do plywania?? jesli by były wybite to ok ale sa prawie ze nowe... w kazdej jednej e36 jaka miałem miałem takie same sworznie i nie było problemów
  11. ale raczej to wina wskazówek, bo licznik jest z r6 i tu r6 wiec wszystko to samo, wiem ze OBC musi byc pod dany silnik ale licznik tylko zeby sie cylindry zgadzały, moze ktos rozbierał licznik wczesniej i zle zlozyl wskazówkę:)
  12. po pierwsze nie ma full opcji :) a po drugie skad jestes?
  13. kamil560 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    zmienina byla z pewniaka
  14. moim zdaniem czy amorki nowe czy stare nacisk na kolo jest ten sam
  15. kamil560 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    Zmień opony np tył z przodem. Ja tez szukałem nie wiadomo czego a była wina opon. tu jsst problem bo byly jakies stare lato zalozone i teraz sa 2 letnie zimy zalozone i to samo ...
  16. od 2.0 możesz śmiało wsadzacc ;)
  17. kamil560 odpowiedział(a) na shakur26 temat w E36
    sprzeglo m43 jest mniejsze od m50.. z reszta jest mnóstwo tematów na temat swapów trzeba trochę chęci do szukania a nie do zakładania nowych tematów.. :mad2:
  18. linke jak chcesz sciagnac to musisz sciagnac tarczo beben i tyle, tam jest juz wszystko na wierzchu
  19. kamil560 odpowiedział(a) na krystian121213 temat w E36
    możliwe ze kolega ma racje, sprawdz czy masz iskre
  20. z ego co wiem wszystko powinno pasowac
  21. tu bym sie kłocil, padl jeden amorek u dziewczyny w compacie i auto bylo krzywe, po wymianie amorków wszystko wrócilo do normy
  22. kamil560 odpowiedział(a) na Sebo-e36 temat w E36
    u nie w compacie to samo... pojechalem na stacje zeby srawdzic zawieszenie, zero luzów, ani przód ani tyl, z przodu gumy a centryczne, wymieniony magiel(używka) usawiona zbierznosc i dalej na koleinach pływa... opony to 205/55/16 juz nie wiem w czym szukac
  23. jezeli silnik masz z ews to musisz miec cały komplet, na bank w aucie tez masz ewsa, wiec dobrze by bylo miec kompletnego ewsa i przelozyc ale od tewgo silnika co masz, chyba tylko w sedanach i coupe do 95 roku byly m43 bez ewsa(m moge sie mylic -sorry)
  24. amorki lub sprezyny
  25. kamil560 odpowiedział(a) na kwiatekwojak temat w E36
    moze czujnik temperatur płynu ??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.