Treść opublikowana przez kamil560
-
320i - renowacja lakieru, czy inny kolor?
ja swoja maluje na http://savarturbo.se/~mattias/motor/pictures/ix/paint/references/m5lemans.jpg :twisted: :twisted:
-
M40 dusi się przy większych obrotach.
w m40 tak jak kolega wyzej napisal, moze wałek ale czy jakies dzwieki sie wydobywają z silnika??
-
jak wymienic podpore wału?jaka firma,rodzaj podpory
viewtopic.php?f=68&t=140166 :)
-
e36 1.8 TDS problem pomocy!!szybko!!
grzebales cos w ukladzie chlodzenia? wyglada na zapowietrzony
-
Zakup BMW do określonej sumy
kurde ten komis... moze lepiej od prywatnego kogos? a na forum nikt nie chce nic sprzedac?? patrzyles w dzial gieldy ??:) ja bym szukal auta po forach bo tu sa w wiekszosci ludize którzy dbaja o auta i nie katuja ich jak nie normalnie ;)
-
320i - renowacja lakieru, czy inny kolor?
troche duzo powiedzieli, ja swaja e36 maluje a wczesniej sie orientowalem ile w zakladzie, mowie o zmianie koloru auta czyli wszystko, wneki drzwi i klap itp to okolo 4 tys
-
duży ubytek płynu chłodniczego m43
jesli masz gaz to stawiał bym na kruciec który jest z tylu silnika czyli od przegrody , ostatnio robiłem klijentowy sprzeglo i mowil zebym mu tez zrobil cos z wyciekiem z chlodnicy bo cos mu ubywam, jak skrzynia poszla w dół okazalo sie ze jak montowali gaz nie dokrecili dobrze opasek bo nie mieli dojscia z tylu, to juz 3ci przypadek jaki mialem, po dokreceniu wszystkich opasek wszystko bylo ok :) wiec zobacz jeszcze tam :) a co do weza to jak cos mam taki jak i wiele innych czesci do e36
-
Jakie dywaniki welurowe e36
czasem rece mi opadaja jak czytam co niektóre tematy tutaj ... kolego jesli CI szkoda na lepsze dywaniki takie jakie kolega DAREK K proponaował to po co wogole pytasz na forum?? wiem ze jest ono tutaj by sie cos zapytac i dowiedziec ale bez przesady... jeszcze troche ktos zalozy temat jakie pokrowce na siedzienia ... masakra ... :mad2: :mad2:
-
316 - dziwny problem z odpalaniem auta.
jesli masz kolego kable do odpalania auta to weź od akumulatora mase i druga lapka zlap dobrze gdzies na silniku, jesli bedzie palil od szczala to na bank masa, ja mam u siebie tak ze mam za slaba mase, ( auto w kapitalce ) ale jak czasem potrzebuje przestawic to jest identycznie tak jak piszesz, biore kable od kielicha czyt. śruba od amorka i kabel rozruchowy do silnika i pyk pali bez problemu :)spróbuj tak jeszcze jak pisze, a co do masy z podluznicy do lapy silnika to jak stoisz przed autem z przodu to otwórz maske i po lewej stronie na dole kolo łapy silnika bedziesz widzial taki gruby kabel masowy ;) najepiej to z kanalu zoabczyc,
-
Dlaczego znosi w koleinach
kolego ale co ma to do plywania?? jesli by były wybite to ok ale sa prawie ze nowe... w kazdej jednej e36 jaka miałem miałem takie same sworznie i nie było problemów
-
Wymiana licznika m50b25 260km/h - pytanie?
ale raczej to wina wskazówek, bo licznik jest z r6 i tu r6 wiec wszystko to samo, wiem ze OBC musi byc pod dany silnik ale licznik tylko zeby sie cylindry zgadzały, moze ktos rozbierał licznik wczesniej i zle zlozyl wskazówkę:)
-
Problem z elektryka BMW E36 1,6 COUPE
po pierwsze nie ma full opcji :) a po drugie skad jestes?
-
Dlaczego znosi w koleinach
zmienina byla z pewniaka
-
słabe wspomaganie? Po wymianie amortyzatorów
moim zdaniem czy amorki nowe czy stare nacisk na kolo jest ten sam
-
Dlaczego znosi w koleinach
Zmień opony np tył z przodem. Ja tez szukałem nie wiadomo czego a była wina opon. tu jsst problem bo byly jakies stare lato zalozone i teraz sa 2 letnie zimy zalozone i to samo ...
-
Wymiana licznika m50b25 260km/h - pytanie?
od 2.0 możesz śmiało wsadzacc ;)
-
SWAP M43>M50 pytanko
sprzeglo m43 jest mniejsze od m50.. z reszta jest mnóstwo tematów na temat swapów trzeba trochę chęci do szukania a nie do zakładania nowych tematów.. :mad2:
-
Bmw e36 problem z odkręceniem tylnych wahaczy
linke jak chcesz sciagnac to musisz sciagnac tarczo beben i tyle, tam jest juz wszystko na wierzchu
-
problem z odpaleniem
możliwe ze kolega ma racje, sprawdz czy masz iskre
-
[LICZNIK - ZEGARY] Automat a Manual - czy są jakieś różnice?
z ego co wiem wszystko powinno pasowac
-
318 M-pakiet, siadlo zawieszenie
tu bym sie kłocil, padl jeden amorek u dziewczyny w compacie i auto bylo krzywe, po wymianie amorków wszystko wrócilo do normy
-
Dlaczego znosi w koleinach
u nie w compacie to samo... pojechalem na stacje zeby srawdzic zawieszenie, zero luzów, ani przód ani tyl, z przodu gumy a centryczne, wymieniony magiel(używka) usawiona zbierznosc i dalej na koleinach pływa... opony to 205/55/16 juz nie wiem w czym szukac
-
e36 zmiana silnika z m44 na m43
jezeli silnik masz z ews to musisz miec cały komplet, na bank w aucie tez masz ewsa, wiec dobrze by bylo miec kompletnego ewsa i przelozyc ale od tewgo silnika co masz, chyba tylko w sedanach i coupe do 95 roku byly m43 bez ewsa(m moge sie mylic -sorry)
-
318 M-pakiet, siadlo zawieszenie
amorki lub sprezyny
-
Beemka gaśnie !!
moze czujnik temperatur płynu ??