Treść opublikowana przez kamil560
-
318is Wzmacniany silnik? Funkcje Zegarów?
a co do twojego silnika jak masz IS to masz tam 136 koni a nie 115
-
Wymiana sprzęgła w BMW E36 Coupe 1.8is
jezeli robiles to u kogos kto ma zalozona dzialalnosc to mozesz zażyczyć sobie rachunek za sprzeglo, druga rzecz, skoro nie masz swojego mechanika a dales do kogos kogo nie znasz wystarczylo poprosic go o telefon ze jak bedzie zakladal sprzeglo to niech zadzwoni i bys sobie to obejrzal. tylko jesli zrobiles to u pana XX ktory nie ma dzialalnosci i np wsadzil stare sprzeglo które mu lerzalo a nowe zostawil to nic nie zrobisz. bo jak udowodnisz ze zaplaciles lub cos podobnego??
-
318 i Kasowanie luzu na maglownicy
a moze to krzyżak??
-
roznice w m42
nie wiem dlaczego sie obrażasz ale spoko
-
[E36] M50B25 wymiana uszczelniacza/simmeringu na wale.
jak dales na silikon to nie powinno byc problemów, a odtłuściłeś??
-
E36 problem z regulacja powietrza nagrzewnicy
ciekawi mnie jedno skad masz 320 V6 ?? sterowanie jest elektroniczne, masz klime?
-
compact m42b18 montaz klimy
z compacta do compacta z 96 do 95
-
roznice w m42
po co nowy temat zakladasz skoro juz pytales w poprzednim?? a troche wyzej bylo napisane jakie sa róznice :mad2:
-
Problem z chłodzeniem e36 318 is
termostat?? moze elektorzawór od nagrzewnicy ?
-
compact m42b18 montaz klimy
przekladke robie sam, chodzi mi tylko o instalacje, jak podlaczyc,
-
chiptuning 1.6 e36 , ma sens??
moze kolega z którym sie mierzyłeś ma dojechany silnik i nic innego.
-
[E36] M50B25 wymiana uszczelniacza/simmeringu na wale.
a jak wyciagales stary simmering?? moze gdzies cos uszkodziles?? wyciagasz stary i wsadzasz nowy do konca,
-
Problem z chłodzeniem e36 318 is
jak odpowietrzales wlaczyles nawiew na cieple powietrze??
-
compact m42b18 montaz klimy
mysle ze sie oplaca skoro komplet jest za 250 zł
-
compact m42b18 montaz klimy
a wiazka od klimy jest "osobno" ze mozna ja wypiac z auta czy trzeba cos sciac i sie wpinac do drugiej?
-
compact m42b18 montaz klimy
panowie czytalem na temat montazu klimy i kazdy ze koszta duze itp, troche racji jest ale mam okazje kupic kompletna klime (sam wyciagac ja bede od kolesia wiec wszystko co potrzebne wraz z wtyczkami bede mial) za cene hmm moim zdaniem smieszna bo 250 zł , tez z compacta, ale problem polega na montazu u mnie, a najbardziej elektryka zeby to wszystko dzialalo, moze ktos wie jak to wszystko podlaczyc?? raczej nie ma wiazki pod klime u mnie
-
BMW e36 problem z immo
a jak nie to weź stary kluczyk przuklej lub owin poprzez izolacje do tej petelki ze stacyjki i wsadz gdzies pod deske i po problemie, sam sobie bedzie czytal immo ;P juz kilka aut tak zrobilem
-
[E36] 1.6 dolot powietrza pilnie potrzebny!
http://allegro.pl/guma-przeplywomierza-bmw-e36-1-6-silnik-m43-i2464759452.html
-
e36 sedan/ogumienie.
nie lepiej wsadzic normalnie 205/(55/60) /15??
-
e36 sedan/ogumienie.
moim zdaniem kolego nie bo to 15 gorzej jak bys chcial 17 na podobnym profilu, choc nie powiem 65 to wyska troche nie myslales np o 55 ??aa wlasnie jaki motor masz?? bo 225 to juz taka opona spora , jak 1.6 lub 1.8 to moim zdaniem za szeroka;) ale to moje zdanie:)
-
wywaliło cały olej
dlatego moim zdaniem temat powienien byc usuniety...
-
wywaliło cały olej
kolego na profilu mam sam napisanego swapa ale jezdze obecnie jeszcze innymi dwoma e36 i kazdy jest inny
-
wywaliło cały olej
a wyszyscy wiedza jaki silnik :mad2: :mad2: :mad2: popraw tytul bo za XXXja nie wiadomo o co chodzi
-
E36 problem z podswietleniem
moze stacyjka
-
M43b16 Strzaly na benzynie
nie wiem dalem sobie spokój, kupilem ISa za ha smieszne pieniadze moim zdaniem, mam nadzieje ze bedzie dzialal, cisnienie na baniakach w granicach 16(troche duze chyba) czy nie? ) a cena jak za darmo i to jeszcze z osprzętem