Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Wiec wymieniałeś juz ten czujnik na nowy? Wsadziłeś ori czy zamiennik ?
  2. Jest jeden czujnik który przykrecany jest do miski olejowej. Jęsli nie zapala Ci sie kontrolka zara po odpaleniu auta na jakes 10s to masz z czujnikiem wszystko ok. Mógł tez byc jakis chwilowy spadek prądu.
  3. Najzwyczajniej moze cos nie łaczyć.
  4. Nie montowałem ale słyszałem ze pasuje
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na ADMedia temat w E46
    dla mnie posta sprawa chcesz zaoszczedzic kup Meyle HD a w razie czego wymieniaj same sworznie za grosze a nie całe wahacze za 300 zł. Dobra jakość a przy okazji oszczedzasz
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na piot5rek temat w E46
    Wpisz w googlach E46 szyberdach to zobaczysz :) Jak wiesz gdzie szukać przyczyny to czemu o tym nie napiszesz?? Też o tym myślałem. Jednak jak mówię, wsiadłem do auta w garażu, włączyłem zapłon, próba otwarcia szyberdachu zakończona nie powodzeniem. Zero reakcji. Wyjechałem, zostawiłem auto dosłownie na max 5 min i to jeszcze w lekkim cieniu i szyberdach zadziałał od strzała. Termometr zewnętrzny mam jakiś chiński, bo poprzedni właściciel wolał dać 20 zł niż 120 zł za oryginalny. Różnica temperatury w garażu i na zewnątrz dosyć znaczna. Drugi przykład. Przejechałem ok. 20 km z otwartym szyberdachem. Godzina 18. Zostawiłem auto na 3h. Temperatura dosyć spadła i szyberdach już nie reagował. Więc, już wilgoć by się tak zebrała? A nie padało kilka dni i auto stało dobre kilka godzin w słońcu. Druga sprawa to chyba jeśli byłaby duża wilgoć, to jak zwarcie by robiło to wywaliłoby bezpiecznik. Auto jak było podpinane pod INPA i DIS to żadnych błędów odnośnie szyberdachu nie było. Też bym stawiał na kable, styki moze cos nie łączy a pod wpływem ruchu samochodu i trzesienie cos łączy a raz nie. Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze taka teorie jak Twoja. Jeśli dalej tak sdzisz to sprawdz czy na drugi dzien nie jezdzac autem szyber otworzy Ci sie przy takiej samej temperaturze. Auto nie jest po dachowaniu :P Dach oryginalny :)
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na yacko88 temat w E46
    sprawdz czy dobrze dokręciłeś koło. Czujnik nic z tym nie ma wspólnego.
  8. Kolego bez kompa sie nie obejdzie. Nawet gdybys usunął usterke błąd musisz skasować. Poduszka mogła sie zapalić od przetartego przewodu po brak samej poduszki
  9. Na początek to bym go pod kompa podpiął i sprawdził błędy. Od czegoś trzeba zacząć.
  10. A gdy otwierasz to tez wszystkie szyby leca od razu do dołu ?
  11. Najpierw ściągnij sobie tapicerke z drzwi i sprawdź czy masz dobrze przyklejone wygłuszenie. Jeśli nie to masz przyczynę cieknącej wody do środka samochodu
  12. Własnie chyba nie cały czas. Raczej powinna zapalić sie na jakis czas i zgasnąć. Sprawdz tez czy wtyczka jest wpięta
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na kubczyk temat w E46
    U mnie tez one zgniły ale wstawiłem nowe i jest ok.dlaczego nie chcesz tego naprawić ?
  14. Nie bedzie Ci podgrzewał cieczy gdy jest zimna
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na gajlo temat w E46
    a na elektryczny podgrzewacz cieczy nic Ci nie kapie ? Ostatnio sam wymieniałem był trochę mokry z płyny i po zapaleniu auta zaczęło z niego parować. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
  16. sprawdz dyfer moze jest wadzony z innym przełożeniem skoro ktoś wsadił inne wtryski to moze i dyfer zmieniał.
  17. nie wiem jak to jest w e60 ale podejrzewam ze podobnie jak w e46 masz czujniki od poziomowania na wahaczach. Wejdz pod auto i sprawdz czy ranie od któregoś z czujników sie nie ułamało. Jesli by tak było komp nie pokaze błedu a xenon bedzie swiecił bardzo nisko.
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na morwa21 temat w E46
    Pan z allegro ma racje http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=61_1087&hg=61&fg=45
  19. Sam chciałem włożyć xenon do przeciwmgielnych. Pytałem na forum policyjnym i panowie policjanci powiedzieli mi ze na taki zestaw niema homologacji a co z tym się wiąże wszyscy wiemy.
  20. A czy jest mozliwośc w INPA sprawdzenia tych czujników tzn jaie maja wartości coś w stylu LIVE DATA czy tylko wywala błąd ?
  21. Jest to antena do GPS znajomy a Aud A8 miał ja na wyposażeniu
  22. To ze działa nie oznacza ze bedzie sprawna. Musi wytwozyć odpowiednie ciśnienie by wycisnąć dysze spryskiwacza. Sam miałem taki przypadek. Pompka działała ale dawała zbyt niskie cisnienie i dysze sie nie wysuwały.
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na jasiel1 temat w E46
    Kupiłem takie 2 i jest ok http://allegro.pl/ulter-sport-koncowka-wydechowa-montazowa-i2871836682.html chociaz kupiłbym jeszcze z troche większą średnicą ozdobną bo nie wypełniaja mi tej wneki w zderzaku tak ładnie jak poprzednie które miałem
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na czajnior temat w E46
    Na swoje hamulce nie nie narzekam Z przodu i z tyłu zimmerman sport do tego z przodu klocki jurid a z tyłu textar. Hamuje rewelacyjnie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.