Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    U mnie nie zapala sie dodatkowa żółta kontrolka recznego a przycisk DSC musze przytrzymać 20s żeby wyłaczyć całkowicie system. Zeby go ponownie wł musze ponownie uruchomic auto
  2. To jak zachowuje Ci sie ekonomizer jest to zjawisko całkiem normalne.
  3. to ze prawy tył stoi nizej nęka wiele e46 i z tego co wiem nik nie znalazł przyczyny
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Ten błąd Auxilary water pomp nie ma nic wspólnego z brakiem mocy w Twoim aucie. Jest to błąd pompki która odpowiada za ciepłe lub zimne powietrze z nawiewu. To ta pompka która znajduje sie nad dodatkowym podgrzewaczem wody ( wchodza do niej 2 wtyczki)
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na nikolcia2011 temat w E46
    przegląd przejdziesz z ringami więc nie masz sie o co martwić. Łatwy montarz bo ringi podpinasz do przetwornic a przetwornice pod kostke od świateł postojowych.
  6. poszukaj tutaj moze Ci to coś pomoże http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  7. Sachs Adventage do tego bedziesz jeszcze potrzebował osłony i odboje
  8. To ze przygasają w momęcie rozruch jest to normalne bo wtedy pobiera sie najwiecej pradu. Zalecane nawet jest uruchomienie silnika przy wył wszystkich odbiornikach "gadżetach". Jesli masz przełącznik świateł ustawiony na auto a w garazu po przekreceniu stacyjni zapalaja Ci sie swiatła tzn ze poprawnie wszystko działa. Jedyne co to musiałbyś to dezaktywować zeby było inaczej lub recznie zapalać swiatła. Jesli sie mylę niech ktos mnie poprawi
  9. Wejdz na ta stronę http://www.realoem.com/bmw/select.do poszukaj jesli nr czesci bedzie inne tzn ze się różnią
  10. do podsufitki nad kierownica masz takie same zarówki jak w światłach postojowych. W bagażniku jeszcze nie zmieniałem
  11. Sam nie posiadam parktronika ale wydaje mi sie ze jesli bys go miał to i tak w zderzaku miałbyś okrągłe dziury po czujnikach
  12. uuuu tego nie wiedziałem i nie ukrywam ze mnie tym zmartwiłeś. W takim razie co bede musiał powymieniać zeby osiągnąć 300KM. Sprzęgło , wydech , wiekszy intercooler co jeszcze ?
  13. A nie jest to tak ze kupiłeś wtryski ze słabszego motoru i gdy je zakodujesz , "podciągniesz" beda one bardziej wydajniejsze co doprowadzi do szybszego zużycia? Z czasem chce wydłubać w mojej 330d 300KM no i wtryski bede musiał zmieniać w takim przypadku z 535d Czy w takim przypadku też wystarczy je zakodować? Wydaje mi sie ze nie a moze sie mylę?
  14. W takim razie juz nie mam żadnych obaw. Dzięki za pomoc koledzy
  15. jak podłączysz je zamiast świateł postojowych to tym samym przełącznikiem będziesz je zapalał i gasił
  16. Szukam tego oleju tzn Castrol Edge Sport 0W40 ale nie moge znaleźć ze specjalizacja BMW Longlife-01. Jedyne co znlazłem to maja specjalizacje BMW Longlife-04 MOje auto jest z 2000r czy jak zaleje olej z specjalizacja BMW Longlife-04 stanie sie coś z silnikiem samochodu ? Chyba ze wiecie gdzie mozna nabyć taki olej z specjalizacja BMW Longlife-01
  17. A wszystkie drzwi i szyby przy tym masz pozamykane ?
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na Sebemka temat w E46
    Na niektórych lampach jest specjalny "przełącznik" do tego znajduje sie on z tyłu lampy u mnie jest koloru zółtego tak jak tu na tej aukcji drugie zdjecie http://moto.allegro.pl/lampa-przednia-reflektor-bmw-e46-xenon-coupe-i2159019073.html
  19. ok. W takim razie nic innego już nie bede szukał tylko wleje Edge sport. Dzieki za pomoc
  20. Taki tez zakupie tylko troche mnie to zastanawia dlaczego nie olej z "dopiskiem" Diesel Co do oleju to nic nie dolewam miedzy wymianami oleju
  21. Witam. Chciałbym zasięgnąć fachowej porady tu na forum. Mianowicie zbliża mi się termin wymiany oleju i mam mały dylemat. W grę wchodzi tylko pełny syntetyk Castrol i tu mam pytanie lepiej wlać EDGE Turbo Diesel czy Magnatek Turbo Diesel dodam ze auto mam po chipie 330d. Do tej pory olej wymieniał mi mechanik tym razem chce zrobic to sam. Poradźcie jaki wybrać http://allegro.pl/castrol-magnatec-5w40-diesel-niemiecki-5l-fa-vat-i2185518215.html http://allegro.pl/castrol-edge-turbo-diesel-5w40-5l-505-01-filtr-40-i2176334175.html
  22. Sprawdz też przedni czujnik zużycia klocków moze tez już są do wymiany
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na KALI80 temat w E36
    Miałem podobny objaw w e46 zapalały mi sie te same kontrolki ale nie zawsze czyli jak i u Ciebie. Okazało sie ze miałem delikatnie przetarty przewód z czujnika ABS-u. Ktoś też w dziale e46 pisał ze ABS mu sie wł przy małych prędkościach nawet gdy nie było poślizgu kół. Okazało sie ze miał luzy na łózysku przy kole i to było tego powodem. Po wymianie działało tak jak trzeba.
  24. Zgadza sie jest to normalne. Jesli dobrze kojarzę to przy otwartych drzwiach pierwszy raz gdy zamykasz szyby dodniasa one sie atomatycnie nie trzymajac przełacznika
  25. POszukaj tu moze sie przyda http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.