Treść opublikowana przez ziomekthx
-
316i DSC 02r
U mnie nie zapala sie dodatkowa żółta kontrolka recznego a przycisk DSC musze przytrzymać 20s żeby wyłaczyć całkowicie system. Zeby go ponownie wł musze ponownie uruchomic auto
-
E46 330d gaśnie nie pali na ciepłym
To jak zachowuje Ci sie ekonomizer jest to zjawisko całkiem normalne.
-
330d Skrzypi z tyłu na nierównościach.
to ze prawy tył stoi nizej nęka wiele e46 i z tego co wiem nik nie znalazł przyczyny
-
320d 150KM czyżby turbina?
Ten błąd Auxilary water pomp nie ma nic wspólnego z brakiem mocy w Twoim aucie. Jest to błąd pompki która odpowiada za ciepłe lub zimne powietrze z nawiewu. To ta pompka która znajduje sie nad dodatkowym podgrzewaczem wody ( wchodza do niej 2 wtyczki)
-
E-46/Ringi CCFL
przegląd przejdziesz z ringami więc nie masz sie o co martwić. Łatwy montarz bo ringi podpinasz do przetwornic a przetwornice pod kostke od świateł postojowych.
-
325xi wymiana o-ringu dyfer przód
poszukaj tutaj moze Ci to coś pomoże http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
330d Jakie amory do zawieszenia M-pakiet II?
Sachs Adventage do tego bedziesz jeszcze potrzebował osłony i odboje
-
320d światła a rozruch auta
To ze przygasają w momęcie rozruch jest to normalne bo wtedy pobiera sie najwiecej pradu. Zalecane nawet jest uruchomienie silnika przy wył wszystkich odbiornikach "gadżetach". Jesli masz przełącznik świateł ustawiony na auto a w garazu po przekreceniu stacyjni zapalaja Ci sie swiatła tzn ze poprawnie wszystko działa. Jedyne co to musiałbyś to dezaktywować zeby było inaczej lub recznie zapalać swiatła. Jesli sie mylę niech ktos mnie poprawi
-
320d Gumy na wale czy się różnią ?
Wejdz na ta stronę http://www.realoem.com/bmw/select.do poszukaj jesli nr czesci bedzie inne tzn ze się różnią
-
320d Żarówki w podsufitce i bagażniku
do podsufitki nad kierownica masz takie same zarówki jak w światłach postojowych. W bagażniku jeszcze nie zmieniałem
-
320d czy ma czujniki parowania??
Sam nie posiadam parktronika ale wydaje mi sie ze jesli bys go miał to i tak w zderzaku miałbyś okrągłe dziury po czujnikach
-
330D wymiana wtrysków - inne numery
uuuu tego nie wiedziałem i nie ukrywam ze mnie tym zmartwiłeś. W takim razie co bede musiał powymieniać zeby osiągnąć 300KM. Sprzęgło , wydech , wiekszy intercooler co jeszcze ?
-
330D wymiana wtrysków - inne numery
A nie jest to tak ze kupiłeś wtryski ze słabszego motoru i gdy je zakodujesz , "podciągniesz" beda one bardziej wydajniejsze co doprowadzi do szybszego zużycia? Z czasem chce wydłubać w mojej 330d 300KM no i wtryski bede musiał zmieniać w takim przypadku z 535d Czy w takim przypadku też wystarczy je zakodować? Wydaje mi sie ze nie a moze sie mylę?
-
[e46] 330d Castrol Edge czy Magnatek
W takim razie juz nie mam żadnych obaw. Dzięki za pomoc koledzy
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jak podłączysz je zamiast świateł postojowych to tym samym przełącznikiem będziesz je zapalał i gasił
-
[e46] 330d Castrol Edge czy Magnatek
Szukam tego oleju tzn Castrol Edge Sport 0W40 ale nie moge znaleźć ze specjalizacja BMW Longlife-01. Jedyne co znlazłem to maja specjalizacje BMW Longlife-04 MOje auto jest z 2000r czy jak zaleje olej z specjalizacja BMW Longlife-04 stanie sie coś z silnikiem samochodu ? Chyba ze wiecie gdzie mozna nabyć taki olej z specjalizacja BMW Longlife-01
-
318 Ci czujniki klocków hamulcowych
A wszystkie drzwi i szyby przy tym masz pozamykane ?
-
330Ci Kierunkowanie Xenonów
Na niektórych lampach jest specjalny "przełącznik" do tego znajduje sie on z tyłu lampy u mnie jest koloru zółtego tak jak tu na tej aukcji drugie zdjecie http://moto.allegro.pl/lampa-przednia-reflektor-bmw-e46-xenon-coupe-i2159019073.html
-
[e46] 330d Castrol Edge czy Magnatek
ok. W takim razie nic innego już nie bede szukał tylko wleje Edge sport. Dzieki za pomoc
-
[e46] 330d Castrol Edge czy Magnatek
Taki tez zakupie tylko troche mnie to zastanawia dlaczego nie olej z "dopiskiem" Diesel Co do oleju to nic nie dolewam miedzy wymianami oleju
-
[e46] 330d Castrol Edge czy Magnatek
Witam. Chciałbym zasięgnąć fachowej porady tu na forum. Mianowicie zbliża mi się termin wymiany oleju i mam mały dylemat. W grę wchodzi tylko pełny syntetyk Castrol i tu mam pytanie lepiej wlać EDGE Turbo Diesel czy Magnatek Turbo Diesel dodam ze auto mam po chipie 330d. Do tej pory olej wymieniał mi mechanik tym razem chce zrobic to sam. Poradźcie jaki wybrać http://allegro.pl/castrol-magnatec-5w40-diesel-niemiecki-5l-fa-vat-i2185518215.html http://allegro.pl/castrol-edge-turbo-diesel-5w40-5l-505-01-filtr-40-i2176334175.html
-
320d 150km Czujnik klocków hamulcowych
Sprawdz też przedni czujnik zużycia klocków moze tez już są do wymiany
-
323 chwilowy brak ABS i ASC
Miałem podobny objaw w e46 zapalały mi sie te same kontrolki ale nie zawsze czyli jak i u Ciebie. Okazało sie ze miałem delikatnie przetarty przewód z czujnika ABS-u. Ktoś też w dziale e46 pisał ze ABS mu sie wł przy małych prędkościach nawet gdy nie było poślizgu kół. Okazało sie ze miał luzy na łózysku przy kole i to było tego powodem. Po wymianie działało tak jak trzeba.
-
320i Podnoszenie szyby na otwartych drzwiach
Zgadza sie jest to normalne. Jesli dobrze kojarzę to przy otwartych drzwiach pierwszy raz gdy zamykasz szyby dodniasa one sie atomatycnie nie trzymajac przełacznika
-
325ci Jak zdjąć tylny boczek ?
POszukaj tu moze sie przyda http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/