Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Czyli nr 6 ? https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/51_4543/0/47642/L/0/0/0/0/m-obudowa-zderzaka-tylnego-ow716-514543
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na tomix156 temat w E46
    opone to na pewno włożysz nisko profilową jak do e46 na takiej feldze ale tu chodzi o ET a raczej nie jest takie jak w e46
  3. Tylko ze nie posiadam parktronika dlatego tez nie mogłem znaleźć. Jest moze mozliwość dokupienia tedo dyfuzora bez parktronika ?
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na Krycha180 temat w E46
    Mogą być tez styki zasniedziałe w mikrostyku przy klapie. Rozbierz tapicerkę na klapie tam jest przewód idacy do otwierania klapy , rozepnij go sprawdz na krótko tzn zrób obejscie przyłóż drucik do 2 styków jesli dobrze pamietam to 1i3 jesli usłyszysz dzwiek otwierania klapy tzn ze masz zasniedziale styki
  5. Właśnie ja mam taki przedni zderzak z okrągłymi halogenami i jest to własnie ten M-technik tylny mam inny ale włsnie szukałem taki co na tym zdjeciu i nie znalazłem
  6. To chyba Ty napisałeś :wink: Narobiłem troche zamieszania. No ale razem twierdzimy ze zderzaki nie sa zwykłe :cool2:
  7. Ten blizej koła jest krótszy. Jak nie wiem , wymieniałem całe wahacze i wstadziłem takie w których mozna wymieniac same sworznie.
  8. Dodam ze ori wahacze maja nie wymienne sworznie ale koledzy tu na forum maja patent na wymiane tego blizej koła. Drugi jest niewymienialny. Osobiście nie jestem z tym by w ori wahaczach wymieniac sworznie.
  9. Odgrzebałem stary temat bo u mnie woda znów sie pokazała. Jak sie okazało korek w podłodze który kiedys wymieniałem jest ok wygłuszenie przyklejone a woda ciekła przez dziury w drzwiach do których wpychane sa kołki które mocują tapicerkę drzwi. Jak sie okazało na niektórych kołkach nie było tych "gąbkowych" podkładek. Założyłem nowe szybe zlałem woda i puki co jest ok.
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na Daniooo89 temat w E46
    Dziś bedąc w garaży z ciekawości zobaczyłem jak to wygląda u mnie i na 99% jestem pewien ze to przewód od spryskiwacza reflektorów który powinien być wpięty do pompki.
  11. Ja dalej będę obstawał przy swoim, że tylny zderzak jest ok, tzn. pasuje to reszty i pochodzi z pakietu aerodynamicznego. nic nie wspominałem o tylnym zderzaku tylko o przednim
  12. Próbowałem różnych sposobów (grzać nie mam możliwości), skończyło się na złamanym kluczu, potem obrobionej śrubie i teraz mam jeszcze większy problem w związku właśnie z tą śrubą :( miałem nadzieję, że jednak się da bez jej odkręcania..... podjedz na warsztat gdzie beda mogli nagrzać Ci ta śrubę nabiją nasadke i odkręcą.
  13. Tzn ze przełozyłeś tarcze stronami i jest dalej tak samo ? A i tak jeszcze zapytam. Dobrze masz odpowietrzone to koło ?
  14. Nie sciagniesz tarczy nie odkrecając przy tym uchwytu do którego przykrecany jest zacisk. Psikaj wd40 lej ropa pobij młotkiem a jak nie to palnik i grzać. Musi puścić.
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na Marcin1989 temat w E46
    tyle że tam dym leci ewidentnie z filtra odmy o ile mnie pamieć nie myli to ta Obudowa też ma uszczelkę .. Złącze elastyczne odpada bo auto chodzi bardzo cicho Zgadza się ma uszczelkę. W Twoim przypadku radze wymienic całośc a nie tylko filterek odmy. Tak jak kolega wyzj pisał odme mozesz wymieniac nie spuszczając oleju.
  16. tak samo myślę jak kolega KOZIOL111
  17. No tak za duzo dzis o dieslach sie naczytałem :)
  18. obrotomierz jest do 7 tys a nie powinien byc do 6 tyś ? Przedni zderzak to m-technik nie m-pakiet. Tylny jest z m-pakietu
  19. A jak z obrotami na kierownicy ? takie same czy moze mniejszy albo wiekszy zakres obrotu ?
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na dentysta1 temat w E46
    Zgadza sie jeśli zdemontują Ci całą piaste wtedy bedziesz musiał ustawiac geometrię
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na dentysta1 temat w E46
    Nie trzeba na łożysku nie ustawia sie geometrii kół
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na Daniooo89 temat w E46
    Seryjnie nie montowali a nawet gdyby był tam taki przewód nie musiałby byc zaslepiony bo jeśli nie masz sprysków reflektorów to i zbiornik na płyn masz z jedna pompka wiec przewód nie jest pod piety i nic by z niego nie wyciekało wiec nie musiałby być zaslepiony. Jedyne co mi przchodzi do głowy to to ze ktoś sie przymierzał to założenia takiego zestawu.
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na rafi363 temat w E46
    Jesli masz sportowe dostosowanie podwozia to amorki są inne. Maja mniejszy skok i polecam sahs adwentage sa to odpowiedniki do sportowego dostosowania podwozia. A wynika ze takie masz bo odpowiada za to symbol S266A https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/31_0518/0/47611/0/0/0/0/31306757043/kol-mcphprzedamortyzator
  24. Jestes pewien ze słabo przyspiesza? Według filmiku od 0-100 masz ok 7s ekonomizer dochodzi do 20l na kazdym biegu wiec wydaje mi sie ze jest ok. Masz jakies niepokojące Cie objawy ?
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na Daniooo89 temat w E46
    A czasem nie jest to przewód od spryskiwaczy reflektorów ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.