Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
Czyli nr 6 ? https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/51_4543/0/47642/L/0/0/0/0/m-obudowa-zderzaka-tylnego-ow716-514543
-
19" z X6 do E46.
opone to na pewno włożysz nisko profilową jak do e46 na takiej feldze ale tu chodzi o ET a raczej nie jest takie jak w e46
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
Tylko ze nie posiadam parktronika dlatego tez nie mogłem znaleźć. Jest moze mozliwość dokupienia tedo dyfuzora bez parktronika ?
-
Problem z bagażnikiem
Mogą być tez styki zasniedziałe w mikrostyku przy klapie. Rozbierz tapicerkę na klapie tam jest przewód idacy do otwierania klapy , rozepnij go sprawdz na krótko tzn zrób obejscie przyłóż drucik do 2 styków jesli dobrze pamietam to 1i3 jesli usłyszysz dzwiek otwierania klapy tzn ze masz zasniedziale styki
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
Właśnie ja mam taki przedni zderzak z okrągłymi halogenami i jest to własnie ten M-technik tylny mam inny ale włsnie szukałem taki co na tym zdjeciu i nie znalazłem
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
To chyba Ty napisałeś :wink: Narobiłem troche zamieszania. No ale razem twierdzimy ze zderzaki nie sa zwykłe :cool2:
-
zawieszenie e46 320d- sworznie
Ten blizej koła jest krótszy. Jak nie wiem , wymieniałem całe wahacze i wstadziłem takie w których mozna wymieniac same sworznie.
-
zawieszenie e46 320d- sworznie
Dodam ze ori wahacze maja nie wymienne sworznie ale koledzy tu na forum maja patent na wymiane tego blizej koła. Drugi jest niewymienialny. Osobiście nie jestem z tym by w ori wahaczach wymieniac sworznie.
-
E46 320d Mokra podłoga po stronie pasażera
Odgrzebałem stary temat bo u mnie woda znów sie pokazała. Jak sie okazało korek w podłodze który kiedys wymieniałem jest ok wygłuszenie przyklejone a woda ciekła przez dziury w drzwiach do których wpychane sa kołki które mocują tapicerkę drzwi. Jak sie okazało na niektórych kołkach nie było tych "gąbkowych" podkładek. Założyłem nowe szybe zlałem woda i puki co jest ok.
-
E46 Co to za przewód???
Dziś bedąc w garaży z ciekawości zobaczyłem jak to wygląda u mnie i na 99% jestem pewien ze to przewód od spryskiwacza reflektorów który powinien być wpięty do pompki.
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
Ja dalej będę obstawał przy swoim, że tylny zderzak jest ok, tzn. pasuje to reszty i pochodzi z pakietu aerodynamicznego. nic nie wspominałem o tylnym zderzaku tylko o przednim
-
E46 330xi uchwyt zacisku hamulca przód
Próbowałem różnych sposobów (grzać nie mam możliwości), skończyło się na złamanym kluczu, potem obrobionej śrubie i teraz mam jeszcze większy problem w związku właśnie z tą śrubą :( miałem nadzieję, że jednak się da bez jej odkręcania..... podjedz na warsztat gdzie beda mogli nagrzać Ci ta śrubę nabiją nasadke i odkręcą.
-
Prawe przednie kolo hamuje slabiej !!!!
Tzn ze przełozyłeś tarcze stronami i jest dalej tak samo ? A i tak jeszcze zapytam. Dobrze masz odpowietrzone to koło ?
-
E46 330xi uchwyt zacisku hamulca przód
Nie sciagniesz tarczy nie odkrecając przy tym uchwytu do którego przykrecany jest zacisk. Psikaj wd40 lej ropa pobij młotkiem a jak nie to palnik i grzać. Musi puścić.
-
Filtr odmy do wymiany ?
tyle że tam dym leci ewidentnie z filtra odmy o ile mnie pamieć nie myli to ta Obudowa też ma uszczelkę .. Złącze elastyczne odpada bo auto chodzi bardzo cicho Zgadza się ma uszczelkę. W Twoim przypadku radze wymienic całośc a nie tylko filterek odmy. Tak jak kolega wyzj pisał odme mozesz wymieniac nie spuszczając oleju.
-
bmw e46 320d pęknięty przewód
tak samo myślę jak kolega KOZIOL111
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
No tak za duzo dzis o dieslach sie naczytałem :)
-
Kupno E46. Kilka pytań odnośnie M-pakietu
obrotomierz jest do 7 tys a nie powinien byc do 6 tyś ? Przedni zderzak to m-technik nie m-pakiet. Tylny jest z m-pakietu
-
320D 136km 2000r Maglownica od E36?
A jak z obrotami na kierownicy ? takie same czy moze mniejszy albo wiekszy zakres obrotu ?
-
[e46] Łożysko Tył
Zgadza sie jeśli zdemontują Ci całą piaste wtedy bedziesz musiał ustawiac geometrię
-
[e46] Łożysko Tył
Nie trzeba na łożysku nie ustawia sie geometrii kół
-
E46 Co to za przewód???
Seryjnie nie montowali a nawet gdyby był tam taki przewód nie musiałby byc zaslepiony bo jeśli nie masz sprysków reflektorów to i zbiornik na płyn masz z jedna pompka wiec przewód nie jest pod piety i nic by z niego nie wyciekało wiec nie musiałby być zaslepiony. Jedyne co mi przchodzi do głowy to to ze ktoś sie przymierzał to założenia takiego zestawu.
-
320d M47N amortyzator
Jesli masz sportowe dostosowanie podwozia to amorki są inne. Maja mniejszy skok i polecam sahs adwentage sa to odpowiedniki do sportowego dostosowania podwozia. A wynika ze takie masz bo odpowiada za to symbol S266A https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/31_0518/0/47611/0/0/0/0/31306757043/kol-mcphprzedamortyzator
-
e46 330d 220km słabo ciągnie prosze o opinie filmik poniżej
Jestes pewien ze słabo przyspiesza? Według filmiku od 0-100 masz ok 7s ekonomizer dochodzi do 20l na kazdym biegu wiec wydaje mi sie ze jest ok. Masz jakies niepokojące Cie objawy ?
-
E46 Co to za przewód???
A czasem nie jest to przewód od spryskiwaczy reflektorów ?