Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d Rozszyfrowanie Błędu poduszki i silnika
Drugi błąd tyczy sie chyba przepływomierza ale nie jestem pewien i lepiej by było gdyby to ktoś tu potwierdził
-
320d problem z nadmuchem
dokładnie tak jak kolega wyżej mów środkowymi kratkami steruje sie tylko tym pokrętłem niczym więcej
-
Wymiana spryskiwacza reflektora. Zakończono (zdjęcią).
Prawa i lewa strona sie rózni , wiec musisz kupić odpowiednią
-
slychac szum i spadek mocy
Bez podpięcia pod kompa mozna sobie gdybać. Jedz spawdz i bedziesz wiedział
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Spalanie w mojej 330d po miescie bez korków 8,1l Godziny szczytu i centrum Katowic nawet 10l
-
320d E46 1999 136KM Po wymianie klocków
A moze Twoje tarcze nadają sie już do wymiany. Przy starych klockach które dopasowały sie do tarcz było wszystko dobrze.Teraz masz nowe klocki stare tarcze i moze to tu też być kłopot.
-
320d Tylna szyba sedan nie grzeje cała
Nie zwróciłem uwagi na to u siebie ale czy czasem te przy stopie nie jest to antena od radia ?
-
Czy to wina elementu zawieszenia?
A jak gumy na przednich wahaczach ? sprawdzałeś je ? Jesli beda one całkowice zerwane moze taki własnie problem występować.
-
320d E46 1999 136KM Po wymianie klocków
Kup tuleje lemforder sam takie mam i sobie chwale chyba ze chcesz mies naprawdę twardo to Meylne HD. Mój mechanik powiedział na temat tulei tak każde sa dobre ale na lemfrderach pojeżdżę najdłużej
-
320d Oberwany zderzak - jak naprawić???
Na moje oko wyglądo to na dość wyszarpane miejsce w którym spinka łapie zderzak. Jedyne co mi przychodzi do głowy to dobry spawacz plastików.
-
320d E46 1999 136KM Po wymianie klocków
Mozesz sprawdzić to co kolega pisze wyżej lub sprawdzić ten tłoczek jesli bedzie skorodowany to wymień na nowy.
-
320D 2002r słabe doładowanie na 1 i 2 biegu
Kolego turbina włącza sie z chwilą uruchomienia silnika
-
320d regulacja swiateł
Czy te czujniki są na wahaczach?? po jednym z przodu i tyłu auta?? Jeśli tak, to wygląda na to że moje są częściowo urwane. Czy przesuwając je ręcznie sprawdzę czy światła będą reagować?? Tak sa po jednym z przodu i z tyłu po prawej stronie. Jeśli sam czujnik jest sprawny a masz ułamane ramie to powinny swiatła reagować Tylko nie bede one sie z tą sama szybko przesuwały co Ty bedziesz ruszał tym ramieniem z czujnika. Jak nie masz xenona to nie masz poziomowania.Poziomowanie zawsze jest czy to xenon czy nie. Xenon - automatyczne zwykłe lampy - ręcznie sprawdz czy masz podłaczone wtyczki w lampach, mogły tez spalic sie silniczki
-
blad 4704 pre-supply pressure monitoring
Dzęki. Jestem juz po wymianie i wszystko jest ok
-
320d regulacja swiateł
W takim razie nie posiadasz takiego czujnika
-
330d brak mocy:(
Dziś i mi sie t przytrafiło. Kręci sie tylko o 3500 obr i nic wiecej. Podpiąłem sie pod kompa i wyszło ze mam do wymiany pompke paliwa ta pod siedzeniem kierowcy , myslę ze u Ciebie też to moze być bo objawy te same
-
320d E46 1999 136KM Po wymianie klocków
Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałes ale chodzi mi o te gumy na wahaczu co przykręca sie do podwozia. Sprawdz też czy tłoczek Ci odbija. Moze być tak ze trzyma a gdy ruszasz puszcza i słychać ten stuk
-
blad 4704 pre-supply pressure monitoring
Mam to samo tylko ze w 330d Masz na mysi ta pompke paliwa co jest pod fotelem kierowcy?
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
znalazłem taki obrazek z temperaturami klocków yellow stuff http://www.hamujemy.pl/pliki/zakres.gif tzn ze na zimnych sa bardzo słabe ?
-
320d drga jakbym jechal na kapciu
bardziej bym obstawiał płyn ze wspomagania bo własnie jest czerwony i zielony
-
330d Nowe zawieszenie - co stuka ?
Na maglu jest jedna śruba dość spora na pewno ją znajdziesz
-
320d 136KM 2001r ekonomizer szaleje
Kolego nie mów mi ze przy hamowaniu silnikiem wychamujesz samochód do zera nie uzywająć przy tym sprzęgła lub luzu. Sam jezdze i hamuję silnikiem ale przy 20Km/h wrzucam na luz i własnie w tym momencie ekonomizer pokazuje wieksze spalanie
-
320d 136KM 2001r ekonomizer szaleje
To ze ekonomizer pokazuje takie wartosci jest to normalne. Ale nie powinno nic trząść
-
330D nerwowa kierownica, duże spalanie, falujące oboty itp.
Uszkodzony podgrzewacz na 100% powoduje falowanie obrotów gdy masz wł klimatronik, gdy go wył obroty trzymają sie równo. Wspominałeś ze nie wykorzystujesz tych swoich 510Nm wydaje mi sie ze tak bo masz juz je w granicach 2000obr/min Sam mam 515 Nm ale tak też zostawię i nic z tym nie robię. Sprzegło pewnie mam jeszcze ori po programie przejechane 10k i jest ok
-
318d Spryskiwacz reflektorów
dobrze ja wsadź to Ci nie wypadnie.