Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Wymiana łącznika elestycznego, problemy po wymianie
Nie wiem jaki jest wymiar bo zostawiłem auto i wspawano mi taki jak trzeba. Na forum chłopcy pisali jaka jest średnica tego łącznika.
-
Wymiana łącznika elestycznego, problemy po wymianie
Też tak słyszałem. Półtora roku temu sam wyłem w warsztacie gdzie zajmują się tylko wydechem zapłaciłem 200zł + czteropak. Chłopcy wstawili jeden łącznik i jest do dziś wszystko tak jak ma być :)
-
E46 318i Obciera jeden klocek
Nie wiem jak ten zestaw wygląda w ASO ale podejrzewam ze go nie bedzie skoro chcieli wymienić cały zacisk. Kupując taki zestaw w zwykłym sklepie nie ma w nim tłoczka. Za to sam tłoczek mozna kupi na allegro tylko musisz znać jego średnice
-
przewód powrotu chłodnicy
Pytam bo tez mam zamiar go wymienić a po nr tego przewodu to pasuje on tylko do 330d a na allegro oglądałem ich troche i nie zauwazyłem róznicy
-
przewód powrotu chłodnicy
Wymieniasz bo cieknie ? Jeśli tak to powiedz mi kupiłeś nowy czy używany?
-
szukam programu inpa, dis do bmw e46 330d
http://peb.pl/literatura-programy/397307-rapidshare-bmw-inpa-ncs-expert.html
-
e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp
stawiasz na dwumase ? a pedał sprzęgła Ci drga ?
-
e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp
Zmien tytuł wątku viewtopic.php?f=69&t=117886 bo moderator zamknie Ci temat. Co do Twojego problemu przyczyn moze byc wiele. Podepnij auto pod kompa i zobaczysz co pokaże.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam. Zaglądałem tu dość dawno chcąc zmienic sobie menu na PL w MK3. Chciałbym sie zapytac kolegów bo jesteście w temacie nie to co jak po ponad rocznej nieobecności czy pojawił sie taki soft który zmieni jezyk francuski na polski. Wiem ze jest soft który zmienia angielski na PL ale jako ze angielskiego nie posiadam w mojej navi ten soft u mnie nie działa.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Wymiana Tylnego amora jest prosta odkręcasz 3 sruby i wychodzi z poduszka amortyzatora
-
Bmw e46 320 D diagnostyka
Kupiłem pierwsy lepszy z allegro i smiaga juz 2lata. Program DIS INPA wystarczy w zupełności
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Sam powinien podać dokładny opis swoich amorków, zawieszenia :norty: :norty: Może właściciel nie wie ze w BMW mamy kilka rozwiązań z zawieszeniem dlatego tez nie pyta.
-
E46 tyly amortyzator obracająca się oś problem
złap ta ośkę obojętnie jakim zaciskiem przy kole tzn tam gdzie masz osłone i odbój a nastepnie dokręć nakrętke
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
A dlaczego nikt nie pyta właściciela jakie ma zawieszenie? Jak ma sportowe jest ono niższe i jak włoży zwykłe amorki a z tego co piszcie za wysokość odpowiadaja sprerzyny wiec musza byc inne to szybciej mu padnie amortyzator
-
E46 318i Obciera jeden klocek
Kolega pisał o prowadzeniu klocków dlatego tez sugeruje by sprawdził jak wyglada prowadzenie zacisku ewentulanie wymiana gum na nowe. Nawet gdy było czyszczone i pomogło na jakis czas a problem powrócił to cos jest nie tak i bedzie trzeba wymienic na nowe
-
E46 318i Obciera jeden klocek
Jadę do ASO bo muszę wymienić klocki bo ten co tarł jest już zupełnie skończony, zresztą pozostałe też są na wykończeniu. Na 21 maja mam umówioną inspekcje u swojego stałego mechanika łącznie z wymianą klocków i tarcz z przodu oraz wymianą klocków z tyłu. Ale niestety on mnie wcześniej nie da rady przyjąć, a nie da się tak jeździć i jedyny sensowny termin dało ASO :(. Sam wygmerałem z kolegą to co opisałem, ale jak widać nie pomogło :(. A czy może tak być, że różnica w grubości klocków jest tak duża, że ten co się starł nie będzie odbijał nawet jak tłoczek pracuje ok i zacisk przesuwa się prawidłowo? Grubość klocka nie ma nic wspólnego z tym co sie dzieje u Ciebie. Kup zestaw naprawczy zacisku i wymień tam te gumy kolega na pewno Ci pomoże bo w ASO pewnie zrobia tak jak pisał yoshimura01. ASO to nie mechaniki tylko wymieniacze. Taki zestaw naprawczy kosztuje jakieś 25 zł Nawet Jeden gdzieś powinienem mieć e garażu
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
Hamują dobrze, zadowolony jestem i nie żałuje zakupu. Odnoszę wrażenie ze na zimnych sa jeszcze lepsze niz jak sie rozgrzeją. Z większych predkości 180 km/h juz jest troche gorzej ale nie ma czym sie martwić masa i prędkość robi swoje. Zastanawiam sie czy nie zmienic zacisków z podwójnymi tłoczkami. Co do świateł ledowych juz nad tym myslałem. Po liftowych nie chce wrzucać z tego wzgledu ze auto jest przed FL. Jedynie to bym kiere zmienił na polift ale musiałbym mieć 100% pewność ze w razie czego ona wystrzeli. Bez tego nic nie bede ruszał bezpieczeństwo jak dla mnie to podstawa
-
E46 krzywa kierownica
Tak a zbierznośc bedzie zle ustawiona i bedzie scinac mu opony
-
E46 318i Obciera jeden klocek
Jedziesz z tym do ASO? Skasują Cie za to jak za zborze :) Zrób to sam do odkręcenia masz 7 śrub w tym 5 przy kole i dwie z zacisku na klucz imbusowy 6 jesli dobrze pamietam
-
E46 krzywa kierownica
Dostałeś wykres jak ustawili Ci zbieżność? Mieści sie wszystko w normie ?
-
BMW E46 320d podpora wydechu
To zobaczcie jak to wygląda u mnie https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/18_0404/fs10168/0/0/0/0/0/ukad-wydechowy-ty-180404 widzicie różnice ?
-
E46 318i Obciera jeden klocek
A ja bym stawiał bardziej na prowadzenie całego zacisku a nie tłoczka skora zżera tylko klocek zewnętrzny. Tłczek odbija a zacisk zostaje w miejscu czyli dociśniety do tarczy z klockiem. Sprawdz prowadzenie zacisku sa tam gumy które sie wymienia. co do uszczelnienia tłoczka to zmierz srednice suwmiarka i bedziesz wiedziec jake kupić. Przerabiałem to u siebie w 330d i były 2 wymiary
-
Uszkodzenie szyberdachu - szyberdach
A nie masz na myśli przypadkiem części nr 17 ?
-
Przerobienie lamp na xenony
Na allegro kupisz taki zestaw. Tylko same żarniki i przetwornica to nie wszystko
-
moduł komfortu
Wpisz tutaj te nr jakie tam masz na tym module, jesli bedzie prawidłowy pokaże Ci część https://www.bmwautoparts.net/pl/