Treść opublikowana przez ziomekthx
-
E46 330D Nierówna wysokość zawieszenia z tyłu
Podejrzewam ze masz wszystko ok a to te prawy tył siedzi nizej to musze Cie zmatrwic ze ten typ tak ma> Na forum juz był poruszany ten temat i nikt nie wiedział dlaczego tak jest. Oczywiście nic nie zaszkodzi byś sprawdził czy rzeczywiście jest wszystko ok
-
[e46] 330d Wykres z INPA- wtryski
Dziękuje a czy ktoś może to potwierdzić. Auto pali dobrze nie zauważyłem spadku mocy i nadmiernego dymienia jedynie co sie zmieniło to słychać głośny świast tak jakbym miał turbine z tira. Z czasem dzwiek ustaje i jest tak jak ma być. Czy to moze być wina tego wtrysku ? Jeszcze jedno pytanie gdyby okazało sie że to właśnie ten wtrysk jest winowajcą chciałbym go wyciągnąć sam. Który to bedzie ten trzeci stojąc przodem do auta? Czy to bedzie trzeci z kolei czy liczy sie to inaczej? Znalazłem na forum dwie odpowiedzi 1-5-3-6-2-4 i taką 1-4-2-6-3-5 więc od czego to zależy ? Jak to bedzie u mnie w 330d 184KM
-
[e46] 330d Wykres z INPA- wtryski
Witam potrzebuje waszej fachowej pomocy. Zauważyłem ze auto podczas jazdy czasem delikatnie szarpie. Możecie rzucić okiem na te 2 wykresy ? Pierwszy zrobiony na postoju przy wciśniętym delikatnie pedale gazu: Dodam ze interesuje mnie pozycja która wskazuje -35.06 chciałbym wiedziec za co ona odpowiada http://img40.imageshack.us/img40/6403/3lq.bmp Uploaded with ImageShack.us A czy tu jest wszystko ok ? http://img16.imageshack.us/img16/5458/1xw.png Uploaded with ImageShack.us Dodam ze żadnych innych błędów nie było zrobiłem tylko te wykresy bo mnie to trochę zaciekawiło
-
330D 184 p.s wymiana tarcz i regulacja hamulca ręcznego
sam dziś regulowałem ręczny bo był slaby. Zawsze robiłem to przez ta dziurke od śruby. Z początku trzymał dobrze ale szybko( mozna powiedzieć ) przestawał działać. Dziś ściągnąłem tarcze i okazało sie ze ten mechanizm do którego zaczepia sie linke był tak zapieczony ze nie odbijał przez co scierały mi sie okładziny i reczny nie trzymał. Rozebrałem wyczyściłem i jest znacznie lepiej
-
Hamulec ręczny / postojowy. Słabe działanie.
Prawa strona prawe koło lewa strona lewe koło i nie może być inaczej
-
[e46] 3.0d 204km urwana klapka kolektora
Powiem Ci kolego ze pomysł miałeś super, wiedząc o tym ze masz urwaną klepkę która wpadłaCi do silnika a ty go odpalasz i na dodatek gazujesz
-
[e46] 3XX czujnik xenonów
Z tym sie zgodze ale magiel od e36 pasuje do e46 a maja inne nr. Wydaje mi sie ze na czujnikach sa inne nr tylko z tego względu bo maja inne mocowanie które jak pisałem wcześniej można podmienić. Ostatnio byłem podmieniałem tylny czujnik z przednim zeby mieć pewność ze no na 100% wina czujnika a nie przewodów i po podmianie było wszystko ok tzn błąd przedniego czujnika sie kasował a pojawił sie tylnego bo go tam nie było a nr maja inne.
-
[e46] Osłona lusterka zewnetrznego
w takim razie przyklej na sylikonie bądź jakimś kleju.
-
[e46] 3XX czujnik xenonów
Nikt nic nie wie? A z e60 e90 x-ów i innych modeli będzie pasować do e46 wydaje mi sie ze różnią się te czujniki tylko mocowaniem które można odkręcić i przykręcić od e46. Sposób działanie raczej jest taki sam.Czy może się mylę?
-
[e46] 3XX czujnik xenonów
z tego co zauważyłem maja inne mocowanie. Czy tylko tym ? Samo mocowanie można odkręcić i przełożyć ze starego a na allegro widzę tylko same tylne a potrzebuje na przód.
-
E46 318i Podgrzewane lusterka
Moja jest przed liftowa i grzeja cały czas. Moze po lifcie jest zrobione tak ze grzeją po wł tylnej szyby
-
318i Gorsze przyspieszenie gdy gaz w podłodze
żółta kontrolka oznacza ze masz niski poziom oleju ALE gdy czujnik jest sprawny. Niestety w e46 padają one często i jak wymieniać to tylko na ori
-
[e46] 3XX czujnik xenonów
Witam Mam takie szybkie pytanie. Wiecie koledzy czym różni się przedni czujnik zasięgu xenonów od tylnego ? Przedni i tylny maja inne nr
-
E46 M47 błędy 31 i 32
Witam. Dzis podłączyłem moją bunie pod INPA i w module LSZ były 3 błędy i jeden nie wiem co oznacza. 14 diagnose-lead U12/1 defect czy wiecie co on oznacza ? 31 stepping motor defect to pewnie ten silniczek o którym pisaliście ze jest zblokowany 33 VHAC front load sensor break ten tyczy sie przedniego czujnika zasiegu xenonów
-
E46 320d M47N bardzo dziwny wyciek
a przewody wychodzace i wchodzące z zbiorniczka sprawdzałeś ? nie wiem jak one sa powyginane w 320d ale w 330d jeden lubi właśnie przepuszczać
-
BMW E46 COUPE 3.0D 2004 PROBLEM ODPALANIA BATERIA
Tez tak obstawiał jak na ciepłym nie pali a na zimnym od strzała
-
auto nie pali na cieplym silniku
Kolego skoro tak to jedz i mu oddaj te czujniki i powiedz ze sa zepsute. Nie lubie takich mechaników co uczą sie za czyjeś pieniądze.
-
auto nie pali na cieplym silniku
U mnie jak padła pompka podprogowa to auto poaliło dobrze ale nie kreciło sie wyzej niż 3tyś obr. Odczuwalnie to było w taki sposób jakby DSC przyhamowywało gdy koła zrywały przyczepność.
-
auto nie pali na cieplym silniku
Sam miałem problem z odpalaniem na ciepłym silniku. Powodem tego był własnie czujnik wałka rozrządu. Po wymiania na nowy ori problem wystepował dalej ale tylko przez moja nieuwagę ponieważ gdy wyciagałem stary nie zauważyłem w tym otworze został mi stary oring a nowy czujnik załozyłem z nowym oringiem. Może warto sprawdzić
-
330d. wymiana szczotek alternatora, regulator napiecia
Kabel masy o który pytasz bedzie przy alternatorze to taki sam co przy spreżarce klimy o którym pisałeś. Jeśli auto stało kilka dni i rozładowało Ci aku to cos pobiera Ci prąd.
-
Problem z klimą E46
A sprężarka Ci sie załączą przy tych wysokich temp ? Gdy kupiłem samochód i po naciśnieciu sniezki zielona kontrolna sie zapalała ale nie uruchamiała mi sie sprężarka klimy b miałem przerwany przewód.
-
Tylny most benzyna a diesel
sprawdz tutaj http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
Błąd przepływomierza i gaśnięcie.
znajomy co prawda w e36 maiał takie same objawy co Ty błąd z przepływki podmiana na inna dalej to samo. silnik dochodził do 2tys obr i gasł co sie okazało nieszczelny dolot
-
Kilka pytań o koszty
Ale w mocniejszych wersjach silnikowych
-
Przewód podciśnienia - zbiornik podciśnienia
skoro nie jest połączony to tez penie nie otwiera Ci sie klapka na koncówce wydechu przy wiekszych obrotach silnika