Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Wydaje mi sie ze to bedzie górne łożysko amortyztora
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na Arek-Gniezno temat w E46
    po zdjeciu wynika ze do odkręcenia sa tylko 2 śruby.
  3. Też mnie to bardzo zdziwiło.
  4. Moze miałeś chipa zrobionego teraz wgrali Ci serie i jest słabszy. Skoro parametry masz ok to moze pozostała hamownia. Sprawdz jeszcze jakie masz czasy od 0-100 i porównaj z tymi co BMW
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na knd18 temat w E46
    Widocznie nie u wszystkich tak jest. U mnie sygnalizuje. Może u Ciebie ktos wyłączył ta opcje podpinajac sie pod kompa
  6. Nie wiem jak to jest w 320d ale w 330d mozna wymienic sama rolke , fakt nie mozna jej kupic oddzielnie ale mozna jak odkręcić od tej dzwigni
  7. Tak to wyglada ze trzyma to wszystko ta jedna śruba. Skoro jest tam az taki Cięzki dostęp wymień samą rolkę. U mnie było to samo tylko ze wymieniłem łóżysko w rolce
  8. Któryś z czujników na wahaczu. Przód lub tył
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Krycha180 temat w E46
    Kolego moze tankujesz złej jakości paliwo. Zmien stacje i zobacz czy dalej bedziesz miał problemy.
  10. kolego sprecyzuj sie dokładniej bo nie wiem co chcesz kupc skoro nie wiesz jak jest przyczyna
  11. Nikt nic na ten temat nie wie ?
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    albo F4 by poszukać nowe
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na KOZIOL111 temat w E46
    Zgadza sie inspekcje olejowa kasuje sie pokrętłami na zegarach. INPA też można
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na krzysieknik temat w E46
    Wystarczy INPA by zobaczyc i skasować błędy
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    Na pocztek INPA Ci wystarczy potem mozesz zaczać sie bawić Disem
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    Na windows 7 bedzie smigało nie wiem jak na 8. Na forum jest o tym temat jak instalowac na windows 7poszukaj bo sporo ludzi miało z tym problem. Rozumie ze chcesz kupic sobie kabelek a program sciągniesz z internetu.
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na knd18 temat w E46
    a wyciągałeś dwie ? bo po wyjęciu jednej moze sie nie zapalić ylko nie wiem cy prawa czy lewa bo jest przejscie zrobione z jednej do drugiej
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na knd18 temat w E46
    No to powiem Ci kolego że źle testowałeś .
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na knd18 temat w E46
    sprawdź tez podświetlenie rejestracji
  20. Witam. Chciałbym zasięgnąć informacji na temat pneumatycznego zawieszenia i od razu mówię ze nie interesuje mnie takie jakie jest w serii 5 chodzi mi o takie które będę mógł sobie ustawić za pomocą pilota. Czy ktoś sie spotkał z takim zawieszeniem i moze mi powiedzieć jak na tym sie jeździ czy jest to trwałe i ogólnie coś na ten temat. Słyszałem ze zawieszenie jest sztywne tylko gdy jest nabite powietrze czyli gdy jest dźwignięte.
  21. a nie sa to takie wsuwane jak do swiateł postojowych ?
  22. Tez trafiłem na takiego naciągacza jak Ty. Pojechałem w inne miejsce koleś powiedział cena od 160-200. Zapłaciłem 200 zł i do tego dorzuciłem mu czteropak
  23. zgadza sie ale jesli on nie zadziała to Xenon też sie nie wypoziomuje
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na Senzi temat w E46
    Tak sie składa ze mam 330d z 2000r i wcale nie narzekam na auto a tym bardziej na silnik.Teraz mam przejechane 215 czy 220 tys a gdy wchodziłem w moduł swiateł i przeliczałem to tak jak chłopcy tu na forum pisali to wyszło ze ma jeszcze raz tyle. Silnik po chipie 1,5 temu i sprawuje sie znakomicie. Kupiłem go 6 lat temu i przy silniku wymieniłem tylko termostat, poduszki i czujnik wałka rozrządu. Co do spalania teraz zima 7l z racji ze jezdze wolno. Latem 8,5l ale 10l też potrafi spalić. Skrzynia 5 , 6 wychodziły dopiero w silnikach 204 KM
  25. Gniazda i te czarne kostki gdzie sa pospinane w nich przewody.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.