Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d strzela jak przegób przy skręcie z przodu
Wydaje mi sie ze to bedzie górne łożysko amortyztora
-
Napinacz Paska e46 320D
po zdjeciu wynika ze do odkręcenia sa tylko 2 śruby.
-
320d touring tylna wycieraczka
Też mnie to bardzo zdziwiło.
-
[330d/xd, 204KM]INPA Jakie doładowanie w serii?
Moze miałeś chipa zrobionego teraz wgrali Ci serie i jest słabszy. Skoro parametry masz ok to moze pozostała hamownia. Sprawdz jeszcze jakie masz czasy od 0-100 i porównaj z tymi co BMW
-
E46 320 fl żarówki
Widocznie nie u wszystkich tak jest. U mnie sygnalizuje. Może u Ciebie ktos wyłączył ta opcje podpinajac sie pod kompa
-
320d wymiana rolki napinacza klimatyzacji
Nie wiem jak to jest w 320d ale w 330d mozna wymienic sama rolke , fakt nie mozna jej kupic oddzielnie ale mozna jak odkręcić od tej dzwigni
-
320d wymiana rolki napinacza klimatyzacji
Tak to wyglada ze trzyma to wszystko ta jedna śruba. Skoro jest tam az taki Cięzki dostęp wymień samą rolkę. U mnie było to samo tylko ze wymieniłem łóżysko w rolce
-
[e46] 318CI po lifcie nie dziala samopoziomowanie ksenonów
Któryś z czujników na wahaczu. Przód lub tył
-
Pompa paliwowa, Bmw 320d.
Kolego moze tankujesz złej jakości paliwo. Zmien stacje i zobacz czy dalej bedziesz miał problemy.
-
[e46] 318CI po lifcie nie dziala samopoziomowanie ksenonów
kolego sprecyzuj sie dokładniej bo nie wiem co chcesz kupc skoro nie wiesz jak jest przyczyna
-
e46[3xx] pneumatyczne zawieszenie
Nikt nic na ten temat nie wie ?
- inpa
-
E46 330D Poduszka kierowcy
Zgadza sie inspekcje olejowa kasuje sie pokrętłami na zegarach. INPA też można
-
inpa
Wystarczy INPA by zobaczyc i skasować błędy
-
320 d inpa
Na pocztek INPA Ci wystarczy potem mozesz zaczać sie bawić Disem
-
320 d inpa
Na windows 7 bedzie smigało nie wiem jak na 8. Na forum jest o tym temat jak instalowac na windows 7poszukaj bo sporo ludzi miało z tym problem. Rozumie ze chcesz kupic sobie kabelek a program sciągniesz z internetu.
-
E46 320 fl żarówki
a wyciągałeś dwie ? bo po wyjęciu jednej moze sie nie zapalić ylko nie wiem cy prawa czy lewa bo jest przejscie zrobione z jednej do drugiej
-
E46 320 fl żarówki
No to powiem Ci kolego że źle testowałeś .
-
E46 320 fl żarówki
sprawdź tez podświetlenie rejestracji
-
e46[3xx] pneumatyczne zawieszenie
Witam. Chciałbym zasięgnąć informacji na temat pneumatycznego zawieszenia i od razu mówię ze nie interesuje mnie takie jakie jest w serii 5 chodzi mi o takie które będę mógł sobie ustawić za pomocą pilota. Czy ktoś sie spotkał z takim zawieszeniem i moze mi powiedzieć jak na tym sie jeździ czy jest to trwałe i ogólnie coś na ten temat. Słyszałem ze zawieszenie jest sztywne tylko gdy jest nabite powietrze czyli gdy jest dźwignięte.
-
[E46] [320CI] Żarówki wnętrza m-pak.
a nie sa to takie wsuwane jak do swiateł postojowych ?
-
[e46 320d] Stuki przy łączniku elastycznym
Tez trafiłem na takiego naciągacza jak Ty. Pojechałem w inne miejsce koleś powiedział cena od 160-200. Zapłaciłem 200 zł i do tego dorzuciłem mu czteropak
-
[e46] 318CI po lifcie nie dziala samopoziomowanie ksenonów
zgadza sie ale jesli on nie zadziała to Xenon też sie nie wypoziomuje
-
330d 2000rok prosze o pomoc
Tak sie składa ze mam 330d z 2000r i wcale nie narzekam na auto a tym bardziej na silnik.Teraz mam przejechane 215 czy 220 tys a gdy wchodziłem w moduł swiateł i przeliczałem to tak jak chłopcy tu na forum pisali to wyszło ze ma jeszcze raz tyle. Silnik po chipie 1,5 temu i sprawuje sie znakomicie. Kupiłem go 6 lat temu i przy silniku wymieniłem tylko termostat, poduszki i czujnik wałka rozrządu. Co do spalania teraz zima 7l z racji ze jezdze wolno. Latem 8,5l ale 10l też potrafi spalić. Skrzynia 5 , 6 wychodziły dopiero w silnikach 204 KM
-
E46 320d Problem z oświetleniem
Gniazda i te czarne kostki gdzie sa pospinane w nich przewody.