Treść opublikowana przez szumrak
-
e39 uciekający prąd, wentylator chlodnicy
50mA to bardzo dobry wynik.
-
SWAP słupka pytanie z m52tu na m54
Jak inny rozrząd? Przecież M52TU a M54 to bliźniaki, słupek z M54 osprzęt z M52TU i powinno chulać.
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
Wieczorem zobaczę jaki ja miałem MID, gdzieś leży w garażu. Ja E39 jest z grudnia 98, pięć analogowy był tam mały licznik, radio kaseciak plus MID i wszystko było z mida robione.
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
Dziwna sprawa, może sam MID pustym manem.
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
Ja miałem analogowy i na midzie było, zmieniłeś w zcs? Przeleciałeś całość pustym manem?
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
Próbowałem, ale po otwarciu sterownika okazało się że pin od komunikacji wisi w powietrzu, mój model jest za stary. Naciskając ikonę zegarka chyba pojawiała się opcja programowania Webasto i przewietrzania.
- BM54 - gra tylko jeden kanał
-
Aktywacja Webasto dla Low OBC ?
Fabrycznie miałem LOW, MID i Webasto, wszystko ustawiało się na MID. Jaki MID posiadasz?
-
Awaria RLS - brak reakcji na deszcz
W EPROM i raczej będą dane na temat samego modułu typu: HW, SW, numer fabryczny, data. Próbowałeś przełożyć RLS z drugiego auta?
-
Regeneracja lamp przednich
Założyłem do mondeo MK4 projektory bi-led, kosztowały 2 lata temu jakieś 260zł za komplet, dziś już słabiej świecą ale i tak jest petarda!
-
Problem z kluczykiem
Jak chcesz mieć 2 kluczyki to kup używany plus nowy układ pcf tylko prekodowany pod E60 i zakodujesz lub nowy kluczyk z aliexpress.
-
Problem z kluczykiem
Jak przelutujesz PCF7944AT502 to powinien działać tylko kup klucz z tą samą częstotliwością.
- E39 Sedan 1996r, brak tempomatu.
-
Problem z kluczykiem
Nie bawiłem się E60 nawet nie wiem jaka tam elektronika siedzi, masz foto?
- E39 Sedan 1996r, brak tempomatu.
-
Problem z kluczykiem
Kup używany kluczyk za 50zł zobacz czy się pilot zsynchronizuje, jak tak to wymień ten układ i po sprawie.
-
Problem z kluczykiem
Jak odpala to immo sprawne i możesz przelutować ten mały układ z 8 nogami na inną sprawną płytkę.
-
Problem z kluczykiem
Teoretycznie wszystkie elementy są. Sprawdzić wszystko pod mikroskopem, i czy jest zasilanie na ten duży układ. Odpala na tym kluczyku?
-
Problem z kluczykiem
Faktycznie zaraz pod anteną wygląda na połamane PCB, miały być zdjęcia obu stron.
-
BMW e53 2003 r. Wyłączenie RDC (TPMS) Jak Wykodować całkowicie czujniki ciśnienia w oponach?
Pewnie wystarczy odczytać licznik ncsem i tam znaleźć opcje rdc i dać nein;) ewentualnie będzie to w GM lub LCM. Można też jak fuser zasugerował zmienić ZCS i przekodować całość.
-
Awaria RLS - brak reakcji na deszcz
Nie wiem czy tam jest co odczytywać, trzeba się podpiąć i sprawdzić 😉
-
Przełącznik świateł ze zwykłego na automatyczny.
Jak masz sam czujnik deszczu to musisz go wymienić na czujnik RLS czyli deszczu i zmierzchu. Do tego LCM w minimalnej wersji LCM3B
-
Problem z kluczykiem
Dalsze braki, daj foto obu stron tej płytki.
-
Awaria RLS - brak reakcji na deszcz
U mnie te dwa górne się zmieniły jak ustawiłem manetkę w tryb auto, i pokrętłem w manetce od częstotliwości (czułości) uruchamiania wycieraczek dałem max-min. Wyłączyłem i włączyłem ponownie zapłon.