Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Brakuje ci R11 czyli rezystor SMD w obudowie 0603 o rezystancji 4,3kohm
  2. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    To napewno
  3. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Pewnie przy otwieraniu kluczyka coś na płytce odpadło, daj foto płytki z kluczyka.
  4. Może lut puścił i tylko styka.
  5. Kolejne BM54 ogarnięte
  6. W ULFa się nie baw bo musiałbyś kupić ostatnie wypusty żeby działało z nowymi telefonami, jak już to TCU I-BUS.
  7. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    No ale teraz podciśnienie eleganckie.
  8. Ale na win10 to raczej nie pójdzie.
  9. Jak ma być taniej to zamiast czytnika navi kup tuner tv, tylko menu wyglądać będzie trochę jak z commodore 64 🙂
  10. O panie to jest sam ekran, do tego musisz sobie dokupić tuner radia montowany w bagażniku i całą wiązkę z navi chyba że chcesz ją sam robić.
  11. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Tylko kup od kogoś kto ma cały silnik na części a nie od kogoś kto ma tylko pompę vaku wystawioną bo akurat u siebie wymienił na nową i starą sprzedaje 😉
  12. Próbuj robić dalej synchro, jak masz tam więcej jak jedna opcję to próbuj obie aż przejdzie. Najpierw sprawdź bezpieczniki obok DDE w takim klocku.
  13. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Dorzucę oznaczenia kolorów
  14. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Popieram, będzie prawie bez kosztowo.
  15. Podłącz oba czujniki na zmianę do wtyczki nie wkręcając w listwę cr i odczytaj ciśnienie, można się zdziwić jakie parametry pokazują nowe czujniki.
  16. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Cholera wie, trzeba poszukać.
  17. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Jak serwo ok, to może pompa vacum leci w ciula. Vakuometr na długim wężyku do kabiny wsadzić i obserwować.
  18. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Może samo serwo ma dziurawą membranę.
  19. Podałem dla e46. Dla E39 F12 i F37. Zobacz też czy masz na nich napięcie, oczywiście na włączonym zapłonie. We wtyku od EWS jest to pin 10 i 11.
  20. Sprawdź bezpieczniki F14 i F67 w schowku.
  21. A ile za niego zapłaciłeś? Jakiej firmy?
  22. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Też tak może być.
  23. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Nie wiem ile powinno być ale często mają max 30.
  24. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    -40 to bardzo dobry wynik.
  25. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    W jedną stronę dmuchasz w drugą nie 🙂 może być że się blokuje w pozycji otwartej. Dobrze jeszcze podciśnienie sprawdzić.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.