Treść opublikowana przez szumrak
-
e53 drugi klucz
- e53 drugi klucz
-
e53 drugi klucz
Pewnie przy otwieraniu kluczyka coś na płytce odpadło, daj foto płytki z kluczyka.
-
naprawa tunera BM54 - nie działa jeden kanał
Może lut puścił i tylko styka.
-
naprawa tunera BM54 - nie działa jeden kanał
-
Wymiana radia z business CD na profesional
W ULFa się nie baw bo musiałbyś kupić ostatnie wypusty żeby działało z nowymi telefonami, jak już to TCU I-BUS.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
No ale teraz podciśnienie eleganckie.
-
Czujnik deszczu działa jak zwykła czasówka
Ale na win10 to raczej nie pójdzie.
-
Wymiana radia z business CD na profesional
Jak ma być taniej to zamiast czytnika navi kup tuner tv, tylko menu wyglądać będzie trochę jak z commodore 64 🙂
-
Wymiana radia z business CD na profesional
O panie to jest sam ekran, do tego musisz sobie dokupić tuner radia montowany w bagażniku i całą wiązkę z navi chyba że chcesz ją sam robić.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Tylko kup od kogoś kto ma cały silnik na części a nie od kogoś kto ma tylko pompę vaku wystawioną bo akurat u siebie wymienił na nową i starą sprzedaje 😉
-
E39 520d M47 brak komunikacji z ews
Próbuj robić dalej synchro, jak masz tam więcej jak jedna opcję to próbuj obie aż przejdzie. Najpierw sprawdź bezpieczniki obok DDE w takim klocku.
-
x53 i trochę pytań
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Popieram, będzie prawie bez kosztowo.
-
bmw e39 530d 2000 problem z czujnikiem na listwie CR
Podłącz oba czujniki na zmianę do wtyczki nie wkręcając w listwę cr i odczytaj ciśnienie, można się zdziwić jakie parametry pokazują nowe czujniki.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Cholera wie, trzeba poszukać.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Jak serwo ok, to może pompa vacum leci w ciula. Vakuometr na długim wężyku do kabiny wsadzić i obserwować.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Może samo serwo ma dziurawą membranę.
-
E39 520d M47 brak komunikacji z ews
Podałem dla e46. Dla E39 F12 i F37. Zobacz też czy masz na nich napięcie, oczywiście na włączonym zapłonie. We wtyku od EWS jest to pin 10 i 11.
-
E39 520d M47 brak komunikacji z ews
Sprawdź bezpieczniki F14 i F67 w schowku.
-
Brak ładowania po postoju 540i
A ile za niego zapłaciłeś? Jakiej firmy?
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Też tak może być.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Nie wiem ile powinno być ale często mają max 30.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
-40 to bardzo dobry wynik.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
W jedną stronę dmuchasz w drugą nie 🙂 może być że się blokuje w pozycji otwartej. Dobrze jeszcze podciśnienie sprawdzić.