Cześć. Przychodzę z pytaniem od czego jest ten pomiar? Na wykresie jak widać odskakują dwa cylindry chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat czy to problem z cewkami lub z innymi podzespołami?
Witam mam taki problem przy włączaniu podgrzewania siedzenia pasażera kontrolka zaświeca się na sekundę i gaśnie ogrzewanie nie działa. Wina w guzika czy szukać gdzieś dalej?
Witam przychodzę z zapytaniem ponieważ przy jeździe 80-100km/h na 5 biegu obroty podskakują co 100-300 obrotów i tak samo spadają, dzieje się to gdy skrzynia sama zmienia biegi na trybie ręcznym takich problemów nie ma. Czytałem że może to być sprzęgło hydrokinetyczne w skrzyni zf. Z góry dzięki za odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.