Treść opublikowana przez szumrak
-
utrata wspomagania hamulców 530D
Tak, to jest zawór zwrotny. Ma utrzymywać podciśnienie w serwie.
-
utrata wspomagania hamulców 530D
A tych silikonowych nic ci nie pogryzło? Może zaworek od serwa.
-
kąt pochylenia koła z tyłu
Jak prawy tył siedzi niżej to lewy przód siedzi wyżej, mam tak samo.
-
Doposażenie RLS - kodowanie
Jak masz pokrętło do regulacji wysokości to musi pisać mit man LWR
-
Doposażenie RLS - kodowanie
Z tym czujnikiem żeby czujnik zmierzchu działał potrzebny jest LCM IIIB lub IV
-
Doposażenie RLS - kodowanie
Musisz wprowadzić z ręki ZCS z nowszego rocznika RLS i przekodować pustym plikiem sam RLS. Fuser ty masz chyba na stałe RLS, podaj swoje ZCS.
-
Doposażenie RLS - kodowanie
Kodowałes go ncs? Bo jest chyba skonfigurowany pod E46.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Powinna
-
Problem z podświetlaniem licznika
https://allegro.pl/oferta/konektor-pin-zenski-vw-mercedes-bmw-audi-mqs-0-5-0-75-000979009e-10-szt-15489325626
-
BMW E46 strzel z wydechu uszkodził tlumik
Zobacz czy wtrysk na tym cylindrze nie leje.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Spróbuj dołożyć przewód na pin7 jak zaświeci to gitara, jak nie to prawdopodobnie licznik uwalony
-
Problem z podświetlaniem licznika
Kojarzysz pod który pin było podpięte?
-
e39 nie działa tylna wycieraczka i spryskiwacz
Gruba wtyka pin1 ma być masa, pin2 12V, pin3 to sygnał na pompkę spryskiwacza. Według schematu jak podasz 12V na pin3 wtyczki to pompka powinna się odezwać.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Tak, ale najpierw sprawdź czy w kostce licznika jest puste miejsce, bo możliwe że ten przewód jest w instalacji.
-
x53 i trochę pytań
Zawsze można dołożyć czujnik deszczu, a sygnał na wycieraczki z RLS odpiąć.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Najpierw sprawdź czy jest obsadzony przewód w tej kostce na pinie 7, jak nie to spróbuj go doprowadzić. Jak jest to może wystarczy przekodować licznik pasoftem.
- x53 i trochę pytań
-
Problem z podświetlaniem licznika
Wtyk 26 pionowy, jak dobrze kojarzę to pin7 jest podswietleniem, przewód szary z czerwonym paskiem, jest to pin47 z przełącznika swiateł, kolor przewodu taki sam.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Czyli pewnie przebieg inny 🙂
-
Problem z podświetlaniem licznika
Wyjąć i zobaczyć jakiej firmy, motometer czy bosch, lub podpiać inpę i odczytać numery licznika.
-
Problem z podświetlaniem licznika
Może licznik wymieniony, pierwsze miały podświetlenie na przewodzie 12v z lcm, a późniejsze dostawały informację że trzeba podświetlić po can.
-
x53 i trochę pytań
A w życiu, jeżdżę E39 i trzeba każdorazowo aktywować, nie da się tego zmienić w żaden magiczny sposób.
-
525 m54b25 - falujące wolne obroty po wrzuceniu na luz przed zatrzymaniem się
Jak silnik M52TU to jest to linko elektroniczna 😉 jak M54 to elektroniczna. Podnieś maskę i zrób foto przepustnicy.
-
x53 i trochę pytań
Dokładnie, po każdym odpaleniu musisz dać na 0 i spowrotem na 1, dopiero wtedy system się uaktywnia.
-
Wymiana i programowanie modułu komfortu
Nie ma sensu, wersja high jest pod servotronic. Programowanie jest konieczne chyba że pochodzi z identycznej wersji wyposażenia jak twój. Robisz to programem NCS Expert.