Treść opublikowana przez szumrak
-
E46 1999 sedan - gdzie są czujniki zderzenia bocznego?
Pod fotelem kierowcy i pasażera, jakie masz błędy? Wyskoczyły same z siebie? Jak pojawiły się po wymianie modułu AIRBAG to pewnie zapomniałeś przykręcić przewód masowy zakończony oczkiem pod nakrętkę modułu oznaczone jako X46
-
Kluczyk w stacyjce najpierw czasem się blokował, teraz obraca się bez oporu, nie włącza zapłonu.
Przecież immo nie potrzebuje baterii do działania!
-
Uszkodzone BM24 lub... nie wiem już co :(
Który rok i miesiąc produkcji masz to auto? W bagażniku masz fabrycznie przygotowane pod tuner radia z okrągłymi czy płaskimi pinami, masz czytnik navi i tuner tv, tylko navi, tylko tuner tv? Co było a co dokładałeś? Daj foto co posiadasz, skąd jesteś? Daj foto co wyświetla monitor.
-
Podgrzewanie foteli
Raczej dalej, sprawdź kostki pod fotelem.
-
BMW X5 E53 Problem z ABS-em
-
Brak mocy na zimnym silniku E46 m52b20
Zakręć zawór na butli i jazda na samej benzynie. Daj znać czy będzie lepiej
-
BMW X5 E53 Problem z ABS-em
14 to może być spalony bezpiecznik po stronie pasażera lub uszkodzona wiązka!
-
Regeneracja lamp przednich
To nasze prawo to pozostawia wiele do życzenia, jak coś jest zrobione z głową i spełnia normy to na przeglądzie powinni bić pieczątkę że zmodernizowane oświetlenie i spełnia wszystkie normy, ale oczywiście w naszym państwie bezpieczniejsze jest oświetlenie z malucha na H4 świecące na pomarańczowo niż biały projektor LED z soczewką która sprawia że linia światłocienia jest idealna. Zaraz pewnie pojawi się kilka opinie że poźniej walą po oczach 😉
-
M44b19 iskry spod kolektora, nie kreci
Sprawdź czy na grubym przewodzie na rozruszniku masz 12v i czy jest masa do silnika przykręcona, bo może była przykręcona śrubą od rozrusznika i o niej zapomniałeś.
-
Turbina BMW e46 330cd 204KM
Zobacz czy wydech szczelny na połączeniu przy turbo, bo też będzie taki dźwiek. Turbo ma nie gwizdać i kropka a ci co mówią że po regeneracji zawsze gwiazda to spytaj gdzie robili i unikaj.
-
Regeneracja lamp przednich
Jeden ciul jaki kolor, działają. Możesz sobie przekodować długie żeby po zapłonie świeciły na 30% mocy jako drl.
-
Regeneracja lamp przednich
Jeżeli chcesz tego używać jako światła drogowe to nie kupuj, po kształcie radiatora a w zasadzie jego braku widać że kiedy są słabej mocy, nadaje się to bardziej jako pozycyjne.
- Ściąga w prawo podczas przyspieszania, a w lewo po odpuszczeniu gazu
-
Błędy e46 320i 1999r. M52B20
Powinien być ok, oczywiście silnik masz na podwójnym vanosie nie było żadnych kombinacji?
-
Błędy e46 320i 1999r. M52B20
Co wyskakuje zaraz po skasowaniu? Mi to śmierdzi czujnikiem położenia walka ssącego. Działa tylko oryginał, zamienników nie kupuj. Jak dobrze poszukasz to mam post jak przerobić czujnik ze strony wydechowej na ssącą. Używka ok 40zł.
-
E39 M54 Od czego to wtyczka ?
Bład 53 prawdopodobnie krokowy nie podpięty. Pozostałe 2 błędy, przedzwoń na odpiętym aku przewody między ASC a 4 wtykiem MS43. ASC pin24 do MS43 pin36, ASC pin40 do MS43 pin37.
-
E39 M54 Od czego to wtyczka ?
Wszystkie kolory tej kostki się zgadzają poza ostatnim 12 pinem, powinien być szary z fioletowym paskiem i problem jest taki że ten pin 12 leci do czujnika cofania w skrzyni a pin 11 do czujnika temp w głowicy a ty masz je do jednej wtyczki. Napewno dobrze sprawdziłeś że to te 2 przewody?
-
E39 M54 Od czego to wtyczka ?
-
E39 M54 Od czego to wtyczka ?
Nie mogę ich znaleźć na schemacie. Jak wchodzą te dwa przewody w tą większą białą kostkę to zobacz z drugiej strony czy mają te same kolory a najlepiej zobacz gdzie dalej idą. Odczytaj błędy DME i ASC
-
E39 M54 Od czego to wtyczka ?
Jakie tam są kolory przewodów? Brązowy i biały? Szary? Mają jeszcze jakiś pasek w innym kolorze? Jaki sterownik silnika, MS43?
-
Przekaźniki w bagażniku nad akumulatorem
- Przekaźniki w bagażniku nad akumulatorem
Jeden masz napewno pompę paliwa, drugi podgrzewanie szyby, trzeci jakiś dodatkowy osprzęt.- Kluczyk w stacyjce najpierw czasem się blokował, teraz obraca się bez oporu, nie włącza zapłonu.
Jak kupisz wkładkę z kluczykiem to tylko elektronikę ze swojego kluczyka przełożysz i będzie ok. Uszkodzony pewnie masz ten element: https://allegro.pl/oferta/walek-kontaktowy-stacyjka-kluczyk-bmw-e39-95-04-8118525460- E39 Polskie komunikaty na liczniku High OBC, składanie lusterek z pilota i efekty świetlne
Nic z tym nie robiłem, brak czasu 😉- Problem z kluczykiem
Trzeba go do immo dopisać, bez tego tylko centralny zaprogramujesz. - Przekaźniki w bagażniku nad akumulatorem
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.