Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. Pod fotelem kierowcy i pasażera, jakie masz błędy? Wyskoczyły same z siebie? Jak pojawiły się po wymianie modułu AIRBAG to pewnie zapomniałeś przykręcić przewód masowy zakończony oczkiem pod nakrętkę modułu oznaczone jako X46
  2. Przecież immo nie potrzebuje baterii do działania!
  3. Który rok i miesiąc produkcji masz to auto? W bagażniku masz fabrycznie przygotowane pod tuner radia z okrągłymi czy płaskimi pinami, masz czytnik navi i tuner tv, tylko navi, tylko tuner tv? Co było a co dokładałeś? Daj foto co posiadasz, skąd jesteś? Daj foto co wyświetla monitor.
  4. szumrak odpowiedział(a) na Anaaalox temat w E38
    Raczej dalej, sprawdź kostki pod fotelem.
  5. Bezpieczniki w schowku, F51, F55, F63
  6. Zakręć zawór na butli i jazda na samej benzynie. Daj znać czy będzie lepiej
  7. 14 to może być spalony bezpiecznik po stronie pasażera lub uszkodzona wiązka!
  8. szumrak odpowiedział(a) na BMW_E39 temat w E39
    To nasze prawo to pozostawia wiele do życzenia, jak coś jest zrobione z głową i spełnia normy to na przeglądzie powinni bić pieczątkę że zmodernizowane oświetlenie i spełnia wszystkie normy, ale oczywiście w naszym państwie bezpieczniejsze jest oświetlenie z malucha na H4 świecące na pomarańczowo niż biały projektor LED z soczewką która sprawia że linia światłocienia jest idealna. Zaraz pewnie pojawi się kilka opinie że poźniej walą po oczach 😉
  9. Sprawdź czy na grubym przewodzie na rozruszniku masz 12v i czy jest masa do silnika przykręcona, bo może była przykręcona śrubą od rozrusznika i o niej zapomniałeś.
  10. szumrak odpowiedział(a) na Mikuss141 temat w E46
    Zobacz czy wydech szczelny na połączeniu przy turbo, bo też będzie taki dźwiek. Turbo ma nie gwizdać i kropka a ci co mówią że po regeneracji zawsze gwiazda to spytaj gdzie robili i unikaj.
  11. szumrak odpowiedział(a) na BMW_E39 temat w E39
    Jeden ciul jaki kolor, działają. Możesz sobie przekodować długie żeby po zapłonie świeciły na 30% mocy jako drl.
  12. szumrak odpowiedział(a) na BMW_E39 temat w E39
    Jeżeli chcesz tego używać jako światła drogowe to nie kupuj, po kształcie radiatora a w zasadzie jego braku widać że kiedy są słabej mocy, nadaje się to bardziej jako pozycyjne.
  13. Sprawdź czy mocowanie tylnego wózka do nadwozia nie jest wyrwane.
  14. Powinien być ok, oczywiście silnik masz na podwójnym vanosie nie było żadnych kombinacji?
  15. Co wyskakuje zaraz po skasowaniu? Mi to śmierdzi czujnikiem położenia walka ssącego. Działa tylko oryginał, zamienników nie kupuj. Jak dobrze poszukasz to mam post jak przerobić czujnik ze strony wydechowej na ssącą. Używka ok 40zł.
  16. szumrak odpowiedział(a) na morhu temat w E39
    Bład 53 prawdopodobnie krokowy nie podpięty. Pozostałe 2 błędy, przedzwoń na odpiętym aku przewody między ASC a 4 wtykiem MS43. ASC pin24 do MS43 pin36, ASC pin40 do MS43 pin37.
  17. szumrak odpowiedział(a) na morhu temat w E39
    Wszystkie kolory tej kostki się zgadzają poza ostatnim 12 pinem, powinien być szary z fioletowym paskiem i problem jest taki że ten pin 12 leci do czujnika cofania w skrzyni a pin 11 do czujnika temp w głowicy a ty masz je do jednej wtyczki. Napewno dobrze sprawdziłeś że to te 2 przewody?
  18. szumrak odpowiedział(a) na morhu temat w E39
    To jest złącze X6011?
  19. szumrak odpowiedział(a) na morhu temat w E39
    Nie mogę ich znaleźć na schemacie. Jak wchodzą te dwa przewody w tą większą białą kostkę to zobacz z drugiej strony czy mają te same kolory a najlepiej zobacz gdzie dalej idą. Odczytaj błędy DME i ASC
  20. szumrak odpowiedział(a) na morhu temat w E39
    Jakie tam są kolory przewodów? Brązowy i biały? Szary? Mają jeszcze jakiś pasek w innym kolorze? Jaki sterownik silnika, MS43?
  21. Jeden masz napewno pompę paliwa, drugi podgrzewanie szyby, trzeci jakiś dodatkowy osprzęt.
  22. Jak kupisz wkładkę z kluczykiem to tylko elektronikę ze swojego kluczyka przełożysz i będzie ok. Uszkodzony pewnie masz ten element: https://allegro.pl/oferta/walek-kontaktowy-stacyjka-kluczyk-bmw-e39-95-04-8118525460
  23. szumrak odpowiedział(a) na BMW_E39 temat w E39
    Trzeba go do immo dopisać, bez tego tylko centralny zaprogramujesz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.