Treść opublikowana przez szumrak
-
x53 3.0 i błąd fuel trim
Rząd 2 przed katalizatorem czyli w kolektorze wydechowym tym bliżej grodzi.
-
Brak możliwości odpalenia auta jak jest ciepło
W jaki sposób była sprawdzana? Jak stacyjka ok, to odłącz wtyczkę od EWS połącz dwa grube przewody za pomocą bezpiecznika i zobacz czy rozrusznik będzie kręcił po przekręceniu kluczyka (auto nie odpali). Jak tak to problem z EWS.
-
e39 1997 problem z klimatyzacją
Manometry i sprawdź ciśnienie na postoju, na wolnych obrotach i jak przytrzymasz 2000 obrotów. Jak sprężarka się kręci a ciśnienie się nie zmienia to stawiam na sprężarkę. Jak między niskim a wysokim jest jakaś różnica to można spróbować wymienić zawór rozprężny.
-
Brak możliwości odpalenia auta jak jest ciepło
Stawiam na kostkę stacyjki.
-
Szarpie i gaśnie
W programie jest duży zakres a w rzeczywistości jak korekta jest powyżej 1 to już jest kupa.
-
Stopiona wiązka progowa i problem z odpalaniem.
Sprawdź masę na silniku i rezystancję między klemą plusową a tym grubym przewodem na rozruszniku.
- x53 i radio android xtron
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Podrzuć program i schemat połączeń esp32 chyba że na ekranie typu cyd to robisz np 2432S028. Integracja z przyciskami to nie problem, na liczniku high powinno się też dać wyświetlić jakieś info np. nazwę stacji, na navi trochę trudniej.
-
x53 3.0 i błąd fuel trim
Od tego bym zaczął.
-
Błąd napinacza pasa kierowcy po wymianie linki otwierania maski, co mogłem uszkodzić?
Trzeba zmierzyć rezystancję ładunku napinacza.
-
BMW e39 m52b20 1997 Doposażenia
Jeżeli chcesz mieć tylko datę i godzinę to możesz podłączyć sobie MID na którym ustawisz godzinę i datę i gdzieś go schować, data i godzina będzie widoczna na ekranie navi. Jeżeli chcesz żeby komputer pokazywał spalanie, zasięg itp to musisz licznik zmienić na high, przy tym liczniku będziesz też miał datę i godzinę na ekranie navi.
-
BMW e39 m52b20 1997 Doposażenia
Zegary muszą być high, żeby była godzina to na upartego możesz sobie podłączyć MID w bagażniku.
-
e53 i błąd IHKA
Dojedziesz, bez niej jest słabe grzanie w kabinie.
-
e53 i błąd IHKA
Podobna, tu masz numer części: 64116913489, kup hella kosztuje od 140zł.
-
x53 i trochę pytań
Zmostkuj w kablu pin 7 i 8, powinno działać.
- x53 akumulator
-
x53 i radio android xtron
Nie masz dsp tylko zwykły wzmacniacz, jak miałeś BMW business to wyjmujesz i podpinasz do wtyczek xtrons i ma dzaiałać.
-
x53 i trochę pytań
Skoro nie sprawdzałeś inpą to sprawdź
-
x53 i trochę pytań
Ze wszystkim się połączysz jako E39, elektrycznie to te same auta.
-
Odbija pedał hamulca przy hamowaniu
Jak odczytasz parametry to będziesz miał pewność.
-
x53 i trochę pytań
Połącz się jako e39.
-
Odbija pedał hamulca przy hamowaniu
Jeszcze raz podgląd parametrów
-
naprawa tunera BM54 - nie działa jeden kanał
-
naprawa tunera BM54 - nie działa jeden kanał
Dokładnie tak samo, końcówki usuwałem tak że wylutowałem hotairem te blachy od spodu, następnie ostrze od nożyka do tapet włożyłem pod tą brązową ramkę przy końcówce i stukałem po nim śrubokrętem, zeszła w kilku częściach.
-
naprawa tunera BM54 - nie działa jeden kanał