Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Rząd 2 przed katalizatorem czyli w kolektorze wydechowym tym bliżej grodzi.
  2. W jaki sposób była sprawdzana? Jak stacyjka ok, to odłącz wtyczkę od EWS połącz dwa grube przewody za pomocą bezpiecznika i zobacz czy rozrusznik będzie kręcił po przekręceniu kluczyka (auto nie odpali). Jak tak to problem z EWS.
  3. szumrak odpowiedział(a) na nomad66 temat w E39
    Manometry i sprawdź ciśnienie na postoju, na wolnych obrotach i jak przytrzymasz 2000 obrotów. Jak sprężarka się kręci a ciśnienie się nie zmienia to stawiam na sprężarkę. Jak między niskim a wysokim jest jakaś różnica to można spróbować wymienić zawór rozprężny.
  4. Stawiam na kostkę stacyjki.
  5. szumrak odpowiedział(a) na Klima84 temat w X5 (E53)
    W programie jest duży zakres a w rzeczywistości jak korekta jest powyżej 1 to już jest kupa.
  6. Sprawdź masę na silniku i rezystancję między klemą plusową a tym grubym przewodem na rozruszniku.
  7. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Bajka
  8. szumrak odpowiedział(a) na szumrak temat w E39
    Podrzuć program i schemat połączeń esp32 chyba że na ekranie typu cyd to robisz np 2432S028. Integracja z przyciskami to nie problem, na liczniku high powinno się też dać wyświetlić jakieś info np. nazwę stacji, na navi trochę trudniej.
  9. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Od tego bym zaczął.
  10. Trzeba zmierzyć rezystancję ładunku napinacza.
  11. Jeżeli chcesz mieć tylko datę i godzinę to możesz podłączyć sobie MID na którym ustawisz godzinę i datę i gdzieś go schować, data i godzina będzie widoczna na ekranie navi. Jeżeli chcesz żeby komputer pokazywał spalanie, zasięg itp to musisz licznik zmienić na high, przy tym liczniku będziesz też miał datę i godzinę na ekranie navi.
  12. Zegary muszą być high, żeby była godzina to na upartego możesz sobie podłączyć MID w bagażniku.
  13. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Dojedziesz, bez niej jest słabe grzanie w kabinie.
  14. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Podobna, tu masz numer części: 64116913489, kup hella kosztuje od 140zł.
  15. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Zmostkuj w kablu pin 7 i 8, powinno działać.
  16. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Nie
  17. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Nie masz dsp tylko zwykły wzmacniacz, jak miałeś BMW business to wyjmujesz i podpinasz do wtyczek xtrons i ma dzaiałać.
  18. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Skoro nie sprawdzałeś inpą to sprawdź
  19. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Ze wszystkim się połączysz jako E39, elektrycznie to te same auta.
  20. Jak odczytasz parametry to będziesz miał pewność.
  21. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w X5 (E53)
    Połącz się jako e39.
  22. Jeszcze raz podgląd parametrów
  23. Jakby ktoś był ciekaw jak wygląda Ori końcówka mocy pod mikroskopem to:
  24. Dokładnie tak samo, końcówki usuwałem tak że wylutowałem hotairem te blachy od spodu, następnie ostrze od nożyka do tapet włożyłem pod tą brązową ramkę przy końcówce i stukałem po nim śrubokrętem, zeszła w kilku częściach.
  25. Brązowy kabelek od spodu płyty, ten punkt połączony jest z:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.