Treść opublikowana przez Ponta
-
Gdzie można dostać lampy black line e91
Naprawdę uważasz, że twoje pretensje są podstawne i takie lampy mają kosztować 100 zł, bo auto ma 20 lat? Amortyzator do auta 20 letniego i rocznego będzie kosztował tyle samo. Przecież koszt produkcji jest taki sam. Malowanie drzwi w ASO kosztuje tyle samo dla auta 3 miesięcznego jaki i 20 letniego.
-
Nowe opony letnie do F15 - dylemat
No nie będą prawidłowe jak masz xDrive.
-
Nowe opony letnie do F15 - dylemat
Jak masz szersze felgi na tyle to kupujesz szersze opony na tylną oś. Jak masz xDrive to dodatkowo opony homologowane przez BMW (gwiazdka na profilu opony).
-
Felgi do F10
Ja się nie znam na stance i naciągach jak w hondzie civic :8) Przód masz seryjnie 8,5 ET 33 a ty zakładasz 9J ET46 więc felga wejdzie do wewnątrz 2 cm i z zew. schowa się 6,6 mm. Dystans musisz wrzucić 20 mm, to wtedy felga wyjdzie 13,4 mm i wszystko się zmieści. Oponę weź 245 a nie 235.
-
Felgi do F10
255 na 8,5 jest idealnie kwadratowe. tzn. naciąg zerowy. 255 na 9J ma dosłownie minimalny naciąg. 245 na 9J będzie naciąg, ale profil 40 go trochę zgubi.
-
Gdzie można dostać lampy black line e91
https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_0748-zest-dopos-lampy-tylne-black-line/i49348/kL/sN/r2005/m04#part01
-
Felgi do F10
Takie same front tył, bo masz takie same szerokości 245/40
-
Jaki silnik do e90?
Tak są drogie. Zakładaj najgorszy scenariusz zawsze to się nigdy nie rozczarujesz. 25k starczy, ale w miesiąc może wyjść kolejne 10k i nawet tego nie zobaczysz, gdzie to włożyłeś. To nie Opel.
-
F36 Stuki - zagadka ASO rozkłada ręce
To samo u znajomego. Usłyszał, że znane jeździć i się nie przejmować.
-
Dystanse a ASO
Przecież jak się nic nie dzieje to nie będzie problemu, ale zgłosisz cokolwiek wibracje ściąganie, zajedziesz łożyska to powiedzą, ale pan miał dystanse. Dziekujemy.
-
Dystanse a ASO
Ściągaj, bo do wszystkiego się przywalą.
-
Jaki silnik do e90?
Automat to największa zaleta tego diesla. Andrzej z bimmercheck oglądał - masz spokój. Myślisz, że w inne nie włożysz? Nie żartuj. 10k zł w BMW to pstryknięcie palcem.
-
Jaki silnik do e90?
Tak dziś kosztują auta, trupy poszły też po 5-10k zł. Co ciekawe to co wyliczyłeś to wcale nie musi być koniec i znów zaraz 10k kolejne nazbierasz. On ma cenę swoją ty mu wyliczyłeś co trzeba zrobić i niech spuści z ceny. Nie chce - twoje pieniądze i twój rachunek. Ale zrozum teraz sprzedawcę, ma całe auto w oryginalnym lakierze i pełną historią. Wie co sprzedaje i za darmo nie odda. Auto w takim stanie można kupić za trochę wyższą cenę zrobić co trzeba i jeździć, bo nie tanieją nawet gruzy.
-
Opony z homologacją?
Czyli jakieś 90% zakutych pał w zakładach wulkanizacyjnych. Chodzi tutaj o byle mechanika pierwszy lepszy zakład przy twoim domu, 5 min i po robocie. Rozpisałeś się jak na rozprawce na polskim. Przekładka opon na jednym komplecie felg to lata 90, gdzie alusy na mieście to był rarytas. Ale niektórzy akceptują w roku pańskim 2022 manual w dieslu, więc nic mnie już nie zdziwi.
-
Dystanse kół cieńsze niż 10mm
Oczywiście, że musisz mieć dłuższy gwint o te 10 mm.
-
G20 LCI
Tak się tablice mocuje do zderzaka, nauczcie się a nie te ramki z allegro :mrgreen: :cool2:
-
Bilstein b8 + eibach pro kit
Bilstein B8 + Eibach Pro-Kit = B12 Pro-Kit i sprzedawany jest jako zestaw. Musisz dokupić osłony amortyzatorów + odboje (OE z zawieszenia M sport, a nie zwykłe). Do tego nowe gniazda sprężyn góra i dół, bo swoje będziesz miał w słabym stanie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Miłośnicy czterech kółek to bardzo słaby kanał. Merytorycznie januszerka :roll: :duh:
-
Z4 SDrive23i WBALM31050E352637
Ponta odpowiedział(a) na Googfil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież poprzednia generacja kosztuje 50-80k zł. E89 zaczyna się od 80k zł, a konkretne oferty 90k zł. Zejdź na ziemię.
-
Pytania przed kupnem Z4
Hah, no tak to wygląda. Trochę już ich widziałeś masz jakiś obraz :cool2: Same kapelusze.
-
Opony z homologacją?
Niszczysz felgi przekładkami co pół roku. Zdejmują i zakładają ciężarki aby wyważyć często rysując felgę. O rancie nie wspominam. Niszczysz opony. Marnujesz czas na przekładki, musisz czekać aż to wykonają. Marnujesz pieniądze na przekładki. Drugi komplet kół możesz byle gdzie i kiedy chcesz założyć. Oszczędność czasu, pieniędzy, felg i opon. Prezentujesz mentalność oszczędzacza, ale nie oszczędzasz czasu. Jak kogoś godzina jest dużo warta, to ma 2 komplety kół. Nawet BMW czasem zimowki dopuszcza tylko do 18" w danym modelu, a letnie możesz mieć na 19' czy 20". Przykład: BMW przewidziało 4x takie same opony zimowe 18", a twoje letnie masz w wariancie mieszanym (szersze felgi na tyle) - guzik nie założysz zimowych opon na te felgi. Także czasem nawet nie możesz przekładać opon, nawet jakbyś chciał :D
-
BMW e91 325d LCI WBAUX51040A552570
Ponta odpowiedział(a) na tomek9210 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc jest rzeźba. Ciekawe czy w zderzaku spryski czy zaślepki na klej.
-
BMW F10 535D WBAXA91010DX32836
Ponta odpowiedział(a) na NorbertDuda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli twoich. Arlost bardzo dobrze napisał, nie daje VINu czy ma problem umówić się na stację - wyjazd i szukamy następnego. A kto ma sprawdzić auto jak nie ASO? Nie każdy się zna na samochodach lub ma czas na 3 miesięczne doszkalanie się na forum, a tak płaci za usługę i sprawdzą co trzeba,. Inspekcja ASO jest nadto wystarczająca do oceny czy kupić auto czy nie. Na stacji gówno wiedzą sprawdzą tylko czy amorki nie są wylane. Nie mają dostępu do historii pojazdu. Zdjęcia i VIN jest na wstępną weryfikacje czy w ogóle mam tam jechać. Ty jedziesz w ciemno 800 km po pojazd bez oglądania zdjęć? No to ma rozmawiać czy nie zastanów się :lol:
-
Regulacja wysokości świateł
W poprzednich autach też to miałeś, to test działania mechanizmu regulacji wysokości świecenia świateł. Ustawiają się w odpowiedniej pozycji. Przy regulacji na stacji oczywiście ma być na zero - 0.
-
Koła G21
Jak ładniej, jak tarcza wygląda jakby miała 200 mm średnicy wtedy. 18 wyglądają ok w 3er.