Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Jak VINu nie poda to go olej. Ja będę jechał gdzieś w ciemno, co za ludzie PRL.
  2. Panowie, za zestaw chlapaczy do niektórych aut ludzie z bimmerpost są w stanie zapłacić grube $$, problem, że już nieprodukowane są niektóre. Dlaczego? Chronią tylny zderzak od kamieni, i przednie części progów na froncie. W niektórych brykach ori lakier jest na wagę złota.
  3. bimmercheck prześwietli ci samochód lepiej niż ASO. Sprzedawcy go nienawidzą :lol:
  4. Ponta odpowiedział(a) na Vargas temat w G20, G21, G80, G81
    Jak najbardziej wychodziło to fabrycznie.
  5. Musisz przeprowadzić reset szyb, żeby komp wiedział, gdzie jest koniec. https://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=224511
  6. Przód to był składany w nocy po pijaku :duh: Lewa ćwiara tył białą a drzwi i zderzak kremowe.
  7. Ponta odpowiedział(a) na damvxq temat w Z4 (E85/E86)
    Podaj VIN. Złącze masz w schowku pasażera na rękawiczki? Tam występowało ORI, również retrofit AUX jack się tam znajdował. Można dorobić AUX wpinając się w tył radia, robota na 10 min a warto spróbować, może zaskoczy. Poszukaj np. na allegro kabel AUX e90. Jeśli ma odpowiednią rezystancję to radio wykryje i pokaże po naciśnięciu przycisku MODE na radiu opcję AUX. Trzymaj dwa retrofity (link aktywny 7 dni): https://easyupload.io/m/vp085u
  8. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    Żadne rft nie są do sportowej jazdy. F31 to też nie jest torówka, więc wystarczą ci opony premium. Czucie drogi i wrażenia z jazdy - trzeba wywalić rft i weź Pilot Sport 4 lub 4S, nic stąd nie jest lepsze od tej opony. Mają oczywiście homologację BMW. Potencjału PSS nie wykorzystasz, tych wyżej też, ale w mniejszym stopniu.
  9. Skąd mamy wiedzieć? :shock:
  10. Ponta odpowiedział(a) na arj14 temat w X1 (F48)
    Tak, oczywiście :cool2:
  11. Ponta odpowiedział(a) na arj14 temat w X1 (F48)
    Normalna sprawa, światła wymagają regulacji co jakiś czas.
  12. Ponta odpowiedział(a) na kcprv temat w Off Topic
    Ja osobiście bym brał. Uszkodzenie praktycznie kosmetyczne przy odsprzedaży nie będzie problemu, masz zdjęcia. W tej kwocie to naprawisz również z tym zardzewiałym nadkolem :cool2:
  13. Ponta odpowiedział(a) na Lysy475 temat w E46
    No przecież wklejone masz zdjęcie :roll: Ten schodek na amorze to NIE JEST miejsce na początek zwoju sprężyny. Teraz sobie przypomniałem że przy łożysku sprężyna to okrąg a na dole to „trójkąt".
  14. Ponta odpowiedział(a) na damvxq temat w Z4 (E85/E86)
    Musi mieć, ktoś może wymienił pokrywkę na tę bez AUX.
  15. Ponta odpowiedział(a) na Lysy475 temat w E46
    Napis ma nie być do góry nogami. A wyżej wkleiłem zdjęcie jak sprężyna siedzi na amorze. Zobacz gdzie się zwój sprężyny zaczyna.
  16. Ponta odpowiedział(a) na Lysy475 temat w E46
    Hah, źle są założone. Sprężyna do góry nogami i siedzi w złym miejscu. Znajomy niezły spec :mad2:
  17. Ponta odpowiedział(a) na Lysy475 temat w E46
    Jak dla mnie to sprężyna źle leży na gumie. Co to za amory? Przewidziane do obniżenia? -40 mm to dużo i amor jako oe replacement nie zniesie takiego obniżenia i nie będzie pracował jak powinien. Musi być np. Bilstein B6 a najlepiej B8. A dobijesz szybciutko. Guma dolny odbój może leżeć na podstawie amora tylko w jednej pozycji prawidłowo, ale zwój jest zbyt blisko załamania w gumie jak dla mnie. Ma być tak jak na zdjęciu. Nie masz do góry nogami tych springów przypadkiem?
  18. Ponta odpowiedział(a) na Kapitan_Pazur temat w F20, F21
    Automat sam hamuje silnikiem, ty niejako wymuszasz hamowanie silnikiem zbijając bieg i podwyższając obroty - to nie ma sensu.
  19. Przód robiony, boki pojazdu również. To włoszka. Kierownica obszywana na nowo. Cena do zbicia, to nie jest warte 43k zł, zapłacił za nie pewnie 5k EUR. 30-32k zł za to max. Produkcja 2009 a nie 2010 jak podaje w ogłoszeniu. Sprowadzona do kraju 18.10.2021. Klasycznie 6 miesięcy i pcha dalej. Manual w dieslu bez komentarza, może komuś się podoba... No zajebista informacja, jeden właściciel przez 6 miesięcy, ale który od nowości? 5, 10? Na olx wystawiana za 41k była z przebiegiem 219k km przez Agnieszkę, także tu komis 2k zarobku doliczył i wystawia kapelusza.
  20. Mi się podoba siódema, co to za geniusz z komentarzy yt, O GusTaCh siĘ niE DysKUtuJE? Oczywiście, że się dyskutuje - w prawie każdej rozmowie. BMW się będzie patrzyło na szczekacza z kraju 3 świata z Polski B czy mu się seria 7 widzi :roll: Przecież zawsze są zwolennicy i przeciwnicy. Jaki sens ma przekonywanie jednego do blondynek a drugiego do brunetki
  21. Ori ma 8,5 + 9. Możesz też 4x 8,5 kupić i jednakowe 245. Wybierz sobie: https://www.carsaddiction.com/en/wheels/bmw?m=5series-E60

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.