Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW F10 535D WBAXA91010DX32836
Ponta odpowiedział(a) na NorbertDuda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPisałem bez ironii.
-
E61 525xd WBAPY510123456789
Ponta odpowiedział(a) na m_maslowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak VINu nie poda to go olej. Ja będę jechał gdzieś w ciemno, co za ludzie PRL.
-
chlapacze/fartuchy przeciwbłotne do iX3
Panowie, za zestaw chlapaczy do niektórych aut ludzie z bimmerpost są w stanie zapłacić grube $$, problem, że już nieprodukowane są niektóre. Dlaczego? Chronią tylny zderzak od kamieni, i przednie części progów na froncie. W niektórych brykach ori lakier jest na wagę złota.
-
BMW F10 535D WBAXA91010DX32836
Ponta odpowiedział(a) na NorbertDuda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbimmercheck prześwietli ci samochód lepiej niż ASO. Sprzedawcy go nienawidzą :lol:
-
Koła G21
Jak najbardziej wychodziło to fabrycznie.
-
szyby: brakuje do uszczelkii nie reaguje na otwieranie drzwi
Musisz przeprowadzić reset szyb, żeby komp wiedział, gdzie jest koniec. https://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=224511
-
BMW e91 320d LCI WBAUY11050A906232
Ponta odpowiedział(a) na tomek9210 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód to był składany w nocy po pijaku :duh: Lewa ćwiara tył białą a drzwi i zderzak kremowe.
-
Radio NAVI - AUX
Podaj VIN. Złącze masz w schowku pasażera na rękawiczki? Tam występowało ORI, również retrofit AUX jack się tam znajdował. Można dorobić AUX wpinając się w tył radia, robota na 10 min a warto spróbować, może zaskoczy. Poszukaj np. na allegro kabel AUX e90. Jeśli ma odpowiednią rezystancję to radio wykryje i pokaże po naciśnięciu przycisku MODE na radiu opcję AUX. Trzymaj dwa retrofity (link aktywny 7 dni): https://easyupload.io/m/vp085u
-
Jakie śruby do felg ?
Tak.
-
Nowe opony
Żadne rft nie są do sportowej jazdy. F31 to też nie jest torówka, więc wystarczą ci opony premium. Czucie drogi i wrażenia z jazdy - trzeba wywalić rft i weź Pilot Sport 4 lub 4S, nic stąd nie jest lepsze od tej opony. Mają oczywiście homologację BMW. Potencjału PSS nie wykorzystasz, tych wyżej też, ale w mniejszym stopniu.
-
Jaki silnik do e90?
Skąd mamy wiedzieć? :shock:
-
Regulacja wysokości świateł
Tak, oczywiście :cool2:
-
Regulacja wysokości świateł
Normalna sprawa, światła wymagają regulacji co jakiś czas.
-
Szkoda parkingowa - kwota z OC
Ja osobiście bym brał. Uszkodzenie praktycznie kosmetyczne przy odsprzedaży nie będzie problemu, masz zdjęcia. W tej kwocie to naprawisz również z tym zardzewiałym nadkolem :cool2:
-
G31 520d xDrive WBAJM91060BH79260
Ponta odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody są w historii.
-
Problem po wymianie zawieszenia
No przecież wklejone masz zdjęcie :roll: Ten schodek na amorze to NIE JEST miejsce na początek zwoju sprężyny. Teraz sobie przypomniałem że przy łożysku sprężyna to okrąg a na dole to „trójkąt".
-
Radio NAVI - AUX
Musi mieć, ktoś może wymienił pokrywkę na tę bez AUX.
-
Problem po wymianie zawieszenia
Napis ma nie być do góry nogami. A wyżej wkleiłem zdjęcie jak sprężyna siedzi na amorze. Zobacz gdzie się zwój sprężyny zaczyna.
-
Problem po wymianie zawieszenia
Hah, źle są założone. Sprężyna do góry nogami i siedzi w złym miejscu. Znajomy niezły spec :mad2:
-
Problem po wymianie zawieszenia
Jak dla mnie to sprężyna źle leży na gumie. Co to za amory? Przewidziane do obniżenia? -40 mm to dużo i amor jako oe replacement nie zniesie takiego obniżenia i nie będzie pracował jak powinien. Musi być np. Bilstein B6 a najlepiej B8. A dobijesz szybciutko. Guma dolny odbój może leżeć na podstawie amora tylko w jednej pozycji prawidłowo, ale zwój jest zbyt blisko załamania w gumie jak dla mnie. Ma być tak jak na zdjęciu. Nie masz do góry nogami tych springów przypadkiem?
-
Zmiana biegów w ZF 8HP
Automat sam hamuje silnikiem, ty niejako wymuszasz hamowanie silnikiem zbijając bieg i podwyższając obroty - to nie ma sensu.
-
e92 320d 177km m-pakiet WBAWD11010P488009
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód robiony, boki pojazdu również. To włoszka. Kierownica obszywana na nowo. Cena do zbicia, to nie jest warte 43k zł, zapłacił za nie pewnie 5k EUR. 30-32k zł za to max. Produkcja 2009 a nie 2010 jak podaje w ogłoszeniu. Sprowadzona do kraju 18.10.2021. Klasycznie 6 miesięcy i pcha dalej. Manual w dieslu bez komentarza, może komuś się podoba... No zajebista informacja, jeden właściciel przez 6 miesięcy, ale który od nowości? 5, 10? Na olx wystawiana za 41k była z przebiegiem 219k km przez Agnieszkę, także tu komis 2k zarobku doliczył i wystawia kapelusza.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mi się podoba siódema, co to za geniusz z komentarzy yt, O GusTaCh siĘ niE DysKUtuJE? Oczywiście, że się dyskutuje - w prawie każdej rozmowie. BMW się będzie patrzyło na szczekacza z kraju 3 świata z Polski B czy mu się seria 7 widzi :roll: Przecież zawsze są zwolennicy i przeciwnicy. Jaki sens ma przekonywanie jednego do blondynek a drugiego do brunetki
-
Opony 225/50 czy 245/45 które lepsze do 17x8j??
Nie.
-
Opony 225/50 czy 245/45 które lepsze do 17x8j??
Ori ma 8,5 + 9. Możesz też 4x 8,5 kupić i jednakowe 245. Wybierz sobie: https://www.carsaddiction.com/en/wheels/bmw?m=5series-E60