Treść opublikowana przez mattiss
-
320d ORYGINALNY ZAPACH BMW
Z tego co kojarzę, to jest to lekko brzoskwiniowe... Ale niczym nie przypomina tanich kosmetyków - zapach jest delikatny i nie narzuca się nozdrzom :cool2: Choć nie jest tajemnicą, że jest to tani kosmetyk, czyli sonax (jest to chyba najlepsza firma z tych ogólnodostępnych) Pozdrawiam
-
320d ORYGINALNY ZAPACH BMW
Nie jest to zła rzecz, fajnie doczyszcza mniejsze zabrudzenia i nie pozostawia zacieków. Pachnie ekstra. Pozdrawiam p.s. zachęcam do lektury tematu o kosmetykach w dziale eksploatacja.
-
318tds siłowniki maski nie trzymają po odebraniu z warsztatu
I jak ja mam wyedytować taki post jak ten powyżej! Widzicie, że moderatorka, to taka ciężka robota! :roll: :mrgreen: Proszę już więcej nie używać takich słów, bo ostrzeżenia nie unikniesz Tomku :nienie:
-
kupić je ?
Jest na tym forum dział, w którym możesz poradzić się co do zakupu konkretnego auta z aukcji internetowych. Zapraszam tam ze swoim tematem, dodam też, że jeśli jeszcze raz tak beznadziejnie zatytułujesz temat, to na pewno też ulegnie on zamknięciu :mrgreen: TU PISAĆ: viewforum.php?f=44
-
M3E30 Rally Felix Car
Pięknie się dzieje!!! Wyspawana i pomalowana wygląda groźnie! :twisted:
-
3 XX COMPAKT 97 AMORTYZATORY
tak ma to wyglądać? Nie no, chyba żartujesz!!!!!!! :mad2: viewtopic.php?f=68&t=120678
-
Ciężko obraca się kierownica.
Popraw tytuł, bo zamknę wątek! Przecież wczoraj się nie rejestrowałeś, więc powinieneś takie rzeczy wiedzieć! :P
-
dekielek keskin KT4
Eeee tam, żadnego ostrzeżenia nie będzie. Powodzenia w poszukiwaniach, polecam forum działu Giełda. Pozdrawiam
-
3 XX COMPAKT 97 AMORTYZATORY
Popraw tytuł, bo zamknę wątek!!
- TURBO
-
[E 36 316i] Na cieplym ssanie a na zimnym brak. POMOCY
1. Zacznij od zapoznania się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! 2. Popraw tytuł tego wątku, bo inaczej go zamknę! 3. Później zapoznaj się z wyszukiwarką i postaraj się wyszukać, bo takich tematów jest na pęczki. 4. Przyjrzyj się silnikowi krokowemu i gumom dolotu.
-
Proszę o opinię: wymiana uszczelki w E36 1.6i przy 50 tyś km
Witam Jeśli dobrze rozumiem, to auto zrobiło w 6 lat 48tkm i miało przy tym przebiegu robioną uszczelkę pod głowicą?? Dziwne, ale może się zdarzyć. Czym masz się teraz martwić?? Niczym! Napisałbyś jeszcze jaki to rocznik (zapewne 99/00) i jaki ma obecnie przebieg oraz czy coś Cię niepokoi realnie? Czy nakręcił Cię stary kwit z serwisu?? :norty: Pozdrawiam
-
Problem z odpaleniem po demontażu OBC 2
Witam OBC nie powinno spowodować problemów z odpaleniem, chyba że bawiłeś się opcją CODE :D Wydaje mi się, że nie w tym przyczyna leży. Dziwne, że nie odpala też na gazolinie :| Przyjrzyj się dokładnie rejonom deski rozdzielczej, w których grzebałeś zakładając OBC, może tam coś przeciąłeś/przerwałeś/odłączyłeś?? Pozdrawiam
-
Prawie piękne e30 turing :)
Trumniak w ładnym i oryginalnym stanie, idealna na co dzień fura :cool2: Nie czepiają się polizei tych YH?? Zarzuć jakieś fotki z wnętrza!
-
E30 325i
I co?? Że niby tyle fotek wystarczy??!! Śliczne! :cool2: :cool2: :cool2:
-
E36 320 Problem z obrotami/sondą/kod błędu 53 - HELP!!!
Witam Co do pytania nr 3, to wydaje mi się, że sterownik ABS powinien pamiętać te błędy, jeśli Ci się ABS świecił. Kontrolka ABS może zaświecać się i gasnąć, gdyż sterownik informuje Cię o błędzie tylko w chwili jego wystąpienia, a nie jak przy airbagach - cały czas. Można spróbować podłączyć go do INPY (albo DIS), ona prawie na pewno odczyta błędy w ABS, jeśli takowe były. Możliwe, że od wystąpienia tych błędów do ostatniej diagnozy odłączałeś aku (??) i pamięć błędów się skasowała... I tak samo jak seba myślę, że błąd sondy nie powodowałby takich objawów zdarzających się raz na "ileś tam". Gdyby jakiś czujnik zależny od ECU złapał błąd, to na pewno komp by go wykazał. Pozdrawiam
-
320 Coupe - Problem z dobraniem amortyzatora
Witam Masz auto z września 1992, co za tym idzie masz krótki łącznik stabilizatora na 99%. Mocuje się on do wahacza, a we wcześniejszych (do 06.1992) do kolumny mcphersona. To główna różnica. Inna sprawa jest taka, że szukaj amora od auta z silnikiem 6 cylindrowym, a nie z 4. Pozdrawiam
-
318tds siłowniki maski nie trzymają po odebraniu z warsztatu
Witam Opiernicz już zebrałeś ode mnie, więc teraz pora na odpowiedź :mrgreen: Jeśli przed oddaniem auta do warsztatu były podobne temperatury, a siłowniki trzymały (często lecą ze starości jak jest zimno), to nie ma opcji, żeby teraz nagle były zepsute. Co oznacza, że latają na boki?? Tłok siłownika ma luz, czy są niedokręcone??? Może podmienili Ci Twoje sprawne na "sprawne" ?? Pozdrawiam
-
Nie do końca działające ringi...
Zamykam, gratuluję ostrzeżenia!
-
Instrukcja obslugi na maila
viewtopic.php?p=480185
-
rozprogramowany immo
Upominałem w poprzednim temacie, nie odniosło skutku. ZAMYKAM
-
e36 Problem po umyciu Auta !! - nie chce odpalic
Proszę poprawić tytuł tematu, bo go zamknę! Sprawdź bezpieczniki przede wszystkim.
-
Drgania wału
Witam 75W-90, chyba że masz szperę. Takie odpowiedzi znajdziesz w przyklejonym w tym dziale wątku "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" Pozdrawiam
-
pytanie o kierownicę
A dlaczego nie?? Jest to kierownica m-pakietowa, mój tato ma taką w swoim 323i. Poza tym tytuł kiepski jak jasna cholera, więc zamykam :P
-
318i woda leci z nawiewów, auto się gotuje -???
Witam Koniecznie trzeba sprawdzić nagrzewnicę i jej połączenia, bo to najprawdopodobniejszy winowajca, tak jak mówili przedmówcy. Masz teraz zimę i kupę czasu, żeby ogarnąć bezdasznika. Pozdrawiam