Skocz do zawartości

mattiss

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mattiss

  1. Proszę zmienić tytuł tematu, upominam po raz ostatni. Robi się to edytując pierwszy swój post w tym wątku. Tytuł ma odpowiadać schematowi, do którego link dał seba Pozdrawiam
  2. Dobre termostaty za rozsądne pieniądze :cool2:
  3. Proszę poprawić tytuł tematu, bo inaczej go zamknę! Pozdrawiam
  4. mattiss odpowiedział(a) na Sulik temat w E21
    Zapraszam do działu Giełda, albo do giełdy old and young na forum Old and young
  5. Hej Pytaj Adama z Raszyna. Na forum funkcjonuje jako anjinsan. Pozdrawiam
  6. mattiss odpowiedział(a) na Yahoo temat w E36
    Temat istotnie do zamknięcia. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania w temacie ksenonów: http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=117625 :search: :search: :search: :search: :search: :search: Pozdrawiam p.s. kup sobie żarówki philips blue vision - dają ładne białe światło i dużo mniej męczą wzrok. Nie świecą też na niebiesko jak z festynu. polecam
  7. mattiss odpowiedział(a) na olo83 temat w E36
    poprawiaj tytuł bo zamknę!
  8. Zamykam. Autora tematu zapraszam na priv z propozycją poprawnego tytułu - wtedy odblokujemy.
  9. mattiss odpowiedział(a) na bartek1561 temat w E30
    Grunt to zachować spokój. Wyjaśnienie jest na pewno z gatunku tych najprostszych :cool2: Dolej płynu, zobacz czy wszystko jest podokręcane i już. Pozdrawiam
  10. mattiss odpowiedział(a) na bartek1561 temat w E30
    Witam Nie dokręciłeś odpowietrznika, albo korka wlewu na chłodnicy... Albo spustu... Pozdrawiam
  11. Witam Mam podobny problem w kompakcie E46. Zamek od strony kierowcy był wymieniany. Kluczykiem zamek otworzę, ale pilotem już nie (choć słychać siłownik). Zamyka się za to pilotem. Z przycisku na konsoli środkowej zamyka i otwiera tylko stronę pasażera (nie słychać za to siłownika po stronie kierowcy). Testowałem zamek DISem, krańcówki są ok, jednakże zamykanie i otwieranie poprzez DIS też nie działało jak należy, choć było słychać przekaźniki w schowku - ani razu nie otworzył poleceniem przez DIS. Teraz pytanie, czy muszę się zająć słynnymi przekaźnikami w module komfortu, czy to coś innego? Zostaje mi jeszcze zabrać się za rozebranie drzwi kierowcy i zobaczenie czy tam wszystko jest poprawnie złożone. Pozdrawiam
  12. Witam Kolega miał takie przerywanie na wyższych obrotach. Wymiana świec i cewek (na inne używane, ale dobre) pomogła. Po problemie śladu nie ma. Sondę też możesz mieć walniętą przy takim spalaniu... Ale zacznij od świec i stanu cewek. Pozdrawiam
  13. Witam Koledzy czuwają! Proszę zmienić tytuł na poprawny - w tym wypadku zadowolimy się tylko dodaniem w tytule wątku modelu auta (np. 318i, czy 323ti etc.). Jeśli tego nie zrobisz, to go faktycznie zamknę. Jak zmienić tytuł? Edytuj swój pierwszy post w temacie i tam dodaj model w tytule zgodnie z formatem tytułowania. Co do Twojego problemu, to stuk może być powodowany przez zawieszenie dyfra, albo wału oraz wybicie łącznika elastycznego pomiędzy wałem i skrzynią biegów. Popularna przypadłość w beemkach. Pozdrawiam
  14. Witam Najlepiej wymienić te uszczelki od śrub, będziesz miał wieki spokoju!! Tak to jakby praca na marne. One są zazwyczaj tak mocno stwardniałe, że się pokruszą przy próbie ściągania. A nowe wyglądają trochę inaczej niż te stare odkształcone i zagrzane. Co do samego tematu, to tu na forum masz przyklejony temat: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a w nim linki do książek typu sam naprawiam! I temat zakończony :] Pozdrawiam
  15. mattiss odpowiedział(a) na boldek temat w E46
    Hej No to jestem następny z tą przypadłością. Kupiłem dopiero compacta z N42, a właściwie moja siostra, teraz ja nim jeżdżę i też mam maź na bagnecie trochę. Na początku mnie ścięło z nóg, bo auto zapierdziela, płynu nie gubi i olej nie śmierdzi płynem chłodniczym, do tego jak odpalam, to chodzi normalnie, obroty nie falują i nie przegrzewa się. Początkowa reakcja moja była "szok", ten temat mnie ostatecznie uspokoił. Pozdrawiam
  16. mattiss odpowiedział(a) na prkamil temat w E30
    bez różnicy. przecież przód jest wszędzie taki sam.
  17. mattiss odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    Witam Zmień tytuł wątku, bo dostaniesz ostrzeżenie!!!!! viewtopic.php?f=68&t=120678 Pozdrawiam
  18. Hej Zanurkuj pod auto. Poza sprężynami niższymi o jakieś 20mm i sztywniejszymi amorkami (sachs robi amorki m-technik i można je kupić bez problemu) o krótszym skoku, m-technik powinien mieć też długi łącznik stabilizatora, który sprzyja mniejszym przechyłom w zakrętach. Pozdrawiam
  19. mattiss odpowiedział(a) na moriss8787 temat w E36
    Do tego, co napisał seba dorzucę jeszcze: viewtopic.php?f=68&t=136129 Jak się chce, to się wszystko znajdzie. Pozdrawiam i zamykam
  20. Przenoszę Twój temat do działu zasugerowanego słusznie przez sebę. Nie ma problemu z tym, że "tam mało osób chodzi", bo zostawię tu linka z Twoim pytaniem. Widzę, że w blach-lak już założyłeś ten sam temat od nowa - tak nie robimy :nienie: i już go pozamiatałem na szufelkę i wylądował w koszu. Pozdrawiam
  21. mattiss odpowiedział(a) na Ben_sage temat w Oleje
    Sprawdź po vin jaką masz skrzynię i z jaką nalepką w realoem. Wtedy Ci powiem, jaki olej się tam zalewa. To nie jest dział na takie tematy więc przenoszę. Pozdrawiam
  22. mattiss odpowiedział(a) na Soku91 temat w E36
    było sto razy. generalnie to wszystko jest opisane na forum do cna w tym temacie. zamykam p.s. proszę się więcej postarać przy tytułowaniu tematów, bo "problem" to słabo pasuje na "krótki opis problemu" Pozdrawiam
  23. Zamykam Od takich rzeczy jest katalog NGK online. Pozdrawiam
  24. Witam Full syntetyk 5W-40 (np. Xcess 8100) Motul jest generalnie w większości w bańkach 5L i to jest jego zaletą. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.