Treść opublikowana przez mattiss
-
nie odpala. brak reakcji po przekręceniu kluczyka
Proszę zmienić tytuł tematu, upominam po raz ostatni. Robi się to edytując pierwszy swój post w tym wątku. Tytuł ma odpowiadać schematowi, do którego link dał seba Pozdrawiam
-
problem z rozgrzaniem silnika e36 318is
Dobre termostaty za rozsądne pieniądze :cool2:
-
nie odpala. brak reakcji po przekręceniu kluczyka
Proszę poprawić tytuł tematu, bo inaczej go zamknę! Pozdrawiam
-
[kupie...]
Zapraszam do działu Giełda, albo do giełdy old and young na forum Old and young
-
POTRZEBNY WARSZTAT WARSZAWA I OKOLICE
Hej Pytaj Adama z Raszyna. Na forum funkcjonuje jako anjinsan. Pozdrawiam
-
Bmw 316 xenony
Temat istotnie do zamknięcia. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania w temacie ksenonów: http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=117625 :search: :search: :search: :search: :search: :search: Pozdrawiam p.s. kup sobie żarówki philips blue vision - dają ładne białe światło i dużo mniej męczą wzrok. Nie świecą też na niebiesko jak z festynu. polecam
-
316 nie zapala na benzynie
poprawiaj tytuł bo zamknę!
-
coś puka z tyłu przy zmianie biegów
Zamykam. Autora tematu zapraszam na priv z propozycją poprawnego tytułu - wtedy odblokujemy.
-
Dziwny przypadek
Grunt to zachować spokój. Wyjaśnienie jest na pewno z gatunku tych najprostszych :cool2: Dolej płynu, zobacz czy wszystko jest podokręcane i już. Pozdrawiam
-
318is jak wymienia sie uszczelke pod pokrywa zaworow
:cool2:
-
Dziwny przypadek
Witam Nie dokręciłeś odpowietrznika, albo korka wlewu na chłodnicy... Albo spustu... Pozdrawiam
-
320D - nie otwierda drzwi kierowcy - centralny
Witam Mam podobny problem w kompakcie E46. Zamek od strony kierowcy był wymieniany. Kluczykiem zamek otworzę, ale pilotem już nie (choć słychać siłownik). Zamyka się za to pilotem. Z przycisku na konsoli środkowej zamyka i otwiera tylko stronę pasażera (nie słychać za to siłownika po stronie kierowcy). Testowałem zamek DISem, krańcówki są ok, jednakże zamykanie i otwieranie poprzez DIS też nie działało jak należy, choć było słychać przekaźniki w schowku - ani razu nie otworzył poleceniem przez DIS. Teraz pytanie, czy muszę się zająć słynnymi przekaźnikami w module komfortu, czy to coś innego? Zostaje mi jeszcze zabrać się za rozebranie drzwi kierowcy i zobaczenie czy tam wszystko jest poprawnie złożone. Pozdrawiam
-
325i Vanos, szarpanie na wyższych obrotach, falowanie
Witam Kolega miał takie przerywanie na wyższych obrotach. Wymiana świec i cewek (na inne używane, ale dobre) pomogła. Po problemie śladu nie ma. Sondę też możesz mieć walniętą przy takim spalaniu... Ale zacznij od świec i stanu cewek. Pozdrawiam
-
coś puka z tyłu przy zmianie biegów
Witam Koledzy czuwają! Proszę zmienić tytuł na poprawny - w tym wypadku zadowolimy się tylko dodaniem w tytule wątku modelu auta (np. 318i, czy 323ti etc.). Jeśli tego nie zrobisz, to go faktycznie zamknę. Jak zmienić tytuł? Edytuj swój pierwszy post w temacie i tam dodaj model w tytule zgodnie z formatem tytułowania. Co do Twojego problemu, to stuk może być powodowany przez zawieszenie dyfra, albo wału oraz wybicie łącznika elastycznego pomiędzy wałem i skrzynią biegów. Popularna przypadłość w beemkach. Pozdrawiam
-
318is jak wymienia sie uszczelke pod pokrywa zaworow
Witam Najlepiej wymienić te uszczelki od śrub, będziesz miał wieki spokoju!! Tak to jakby praca na marne. One są zazwyczaj tak mocno stwardniałe, że się pokruszą przy próbie ściągania. A nowe wyglądają trochę inaczej niż te stare odkształcone i zagrzane. Co do samego tematu, to tu na forum masz przyklejony temat: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a w nim linki do książek typu sam naprawiam! I temat zakończony :] Pozdrawiam
-
318Ci - biała maż w oleju
Hej No to jestem następny z tą przypadłością. Kupiłem dopiero compacta z N42, a właściwie moja siostra, teraz ja nim jeżdżę i też mam maź na bagnecie trochę. Na początku mnie ścięło z nóg, bo auto zapierdziela, płynu nie gubi i olej nie śmierdzi płynem chłodniczym, do tego jak odpalam, to chodzi normalnie, obroty nie falują i nie przegrzewa się. Początkowa reakcja moja była "szok", ten temat mnie ostatecznie uspokoił. Pozdrawiam
-
Pas przedni e30 coupe a touring
bez różnicy. przecież przód jest wszędzie taki sam.
-
BMW E36 316 Problem Tylne lampy
Witam Zmień tytuł wątku, bo dostaniesz ostrzeżenie!!!!! viewtopic.php?f=68&t=120678 Pozdrawiam
-
3XX Co oznacza Zawieszenie M-tech
Hej Zanurkuj pod auto. Poza sprężynami niższymi o jakieś 20mm i sztywniejszymi amorkami (sachs robi amorki m-technik i można je kupić bez problemu) o krótszym skoku, m-technik powinien mieć też długi łącznik stabilizatora, który sprzyja mniejszym przechyłom w zakrętach. Pozdrawiam
-
wymiana rozrusznika
Do tego, co napisał seba dorzucę jeszcze: viewtopic.php?f=68&t=136129 Jak się chce, to się wszystko znajdzie. Pozdrawiam i zamykam
-
325i Pytanie o lakier - Zdjęcia
Przenoszę Twój temat do działu zasugerowanego słusznie przez sebę. Nie ma problemu z tym, że "tam mało osób chodzi", bo zostawię tu linka z Twoim pytaniem. Widzę, że w blach-lak już założyłeś ten sam temat od nowa - tak nie robimy :nienie: i już go pozamiatałem na szufelkę i wylądował w koszu. Pozdrawiam
-
Olej do skrzyni
Sprawdź po vin jaką masz skrzynię i z jaką nalepką w realoem. Wtedy Ci powiem, jaki olej się tam zalewa. To nie jest dział na takie tematy więc przenoszę. Pozdrawiam
-
318 OBC 7 przycisków problem
było sto razy. generalnie to wszystko jest opisane na forum do cna w tym temacie. zamykam p.s. proszę się więcej postarać przy tytułowaniu tematów, bo "problem" to słabo pasuje na "krótki opis problemu" Pozdrawiam
-
Czy świece NGK BKR6EIX-lpg pasuja do e36 318is 1997r
Zamykam Od takich rzeczy jest katalog NGK online. Pozdrawiam
-
Jaki Olej do 323Ci (maly przebieg!)
Witam Full syntetyk 5W-40 (np. Xcess 8100) Motul jest generalnie w większości w bańkach 5L i to jest jego zaletą. Pozdrawiam