Skocz do zawartości

mattiss

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mattiss

  1. Witam Poprawiłem tytuł Twojego tematu! Proszę przestrzegać formatu tytułowania wątków! A co do Twojego "problemu", to: 1. http://moto.allegro.pl/bmw-e36-fotel-kierowcy-rarytas-idealny-i1337036831.html Na pierwszej fotce w tle jest kanapa w Twojej tapicerce 2. http://moto.allegro.pl/bmw-e36-coupe-fotele-welur-i1337133045.html 3. http://moto.allegro.pl/fotele-e36-coupe-granatowe-individual-kpl-boczki-i1363537696.html Kupujesz kanapę i masz materiału TYLE. Pozdrawiam
  2. Ale on pyta o Lubin, a nie o Lublin... :mrgreen:
  3. mattiss odpowiedział(a) na DaGreed temat w Neue Klasse, '02
    Jak nie chcesz ostrzeżenia, to uznajmy, że był to już ostatni Twój przebłysk "inteligentnego" dowcipu :mlotek: :diabel_faja:
  4. mattiss odpowiedział(a) na swayze temat w E36
    Witam W czasie jazdy grzeje, bo jest większy ruch w układzie, a jak stoisz to padnięta pompa nie pompuje jak należy, bo ma łopatki urwane, albo coś... Warto się przyjrzeć. Jednakże nie chcę Cię dołować, generalnie większość E36 ma problemy z ogrzewaniem... nie ma to jak E30 :] Pozdrawiam
  5. Jest szeroka oferta katów-zamienników. Na przykład tu: http://www.polonez-kat.com.pl/pl/metalowe.html Pozdrawiam
  6. Co racja to racja! Zabieram się za to ;) Pozdro p.s. najgorsze jest to, że nieważne jakie cuda tam dodam, to i tak wszyscy wciąż pytają o to samo (schematy elektryczne rulez!!!)
  7. Witam Prosty silnik i każdy mechanik sobie poradzi. Jak Ci rano pali na 3 gary, to raczej uszczelka. Do tego majonez pod korkiem wlewu oleju i pod pokrywą zaworów i ciągle ubywający płyn chłodniczy oraz zapach płynu z rury wydechowej zaraz po odpaleniu i masz odpowiedź. pozdrawiam
  8. Temat przerabiany. Ilu użytkowników, tyle opinii. Dla mnie to badziewie i naciąganie. Nic nie daje, jeśli mówimy w kategoriach obiektywnych i do tego hałasuje... Najlepszy jest zdrowy kat. Pozdrawiam
  9. mattiss odpowiedział(a) na swayze temat w E36
    Witam Dwie opcje: 1. Zapowietrzony i jednak nie ma stanu w chłodnicy :P 2. Pompa wody is dead Pozdrawiam
  10. mattiss odpowiedział(a) na Tiax temat w E30
    Parę dni mnie nie ma i już takie kwiatki. Zamykam :nienie:
  11. Witam Główne przełożenie masz w moście. ETA ma inne przełożenie niż 320i. Tu masz tabelę: http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f00023/f00023.htm
  12. Witam Obstawiam jak Arek, przepływka się przycina i nie zamyka do końca, za dużo powietrza powoduje, że silnik gaśnie. Pozdrawiam
  13. mattiss odpowiedział(a) na kucharros temat w E30
    Witam Na górze działu masz przyklejony temat: "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" i tam są linki do schematów elektrycznych do E30. Pozdrawiam
  14. Witam Z pompką paliwa objaw jest normalny. Dla pewności możesz zmienić przekaźnik. Jeśli auto kiepsko odpala na zimnym, to może być czujnik temperatury do wymiany i tak jest najczęściej. Jeśli auto ma gazolinę, to może też być tak, że jest zalane gazem i dlatego wymaga chwilę dłuższego kręcenia, ale wtedy nie byłoby tego problemu rano... Pozdrawiam
  15. Witam Czasem zdarzy się tak, że zacisk opaski przepustnicy blokuje działanie przepustnicy ASC, zerknij. Może też być tak, że odma po kolektorem ssącym w okolicach asc spadła. Patrzyć - szukać :] Pozdrawiam
  16. Witam Schematy są w temacie "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" Pozdrawiam
  17. Witam Jaka 3er Cię interesuje?? W E46 już jest sporo miejsca, nawet 4 dorosłe osoby mają spoko, w E36 z dziećmi też będziesz miał dobrze. W E90 jest najwięcej miejsca.\ Pozdrawiam
  18. Witam W tym silniku raczej nie sposób pomylić kolejność kabli zapłonowych, bo o tym najpierw pomyślałem. Sprawdź czy fajki dobrze siedzą na świecach...
  19. Gdybym tylko zobaczył ten wpis jak byłem w domu... Postaram się nie zapomnieć i sprawdzić w tygodniu. Pozdrawiam
  20. Witam Usunąłem idiotyczny wpis i przenoszę do działu Spalanie i paliwa alternatywne. Pozdrawiam
  21. Witam Może fajka jest źle osadzona na którejś ze świec... Banał, ale się widywało... Podłączenie pod komputer może coś powie, albo chociaż zasugeruje kierunek... Problemy przy zmianie wilgotności powietrza sugerują układ zapłonowy... Pozdrawiam
  22. Witam Wbrew obiegowej opinii silniki te nie są takie trudne do odpowietrzenia, gdyż układ chłodzenia w nich jest samoodpowietrzający. -Całe odpowietrzanie odbywa się poprzez tą cienką rurkę, która wchodzi do zbiorniczka wyrównawczego na górze przy korku. 1. Przed napełnianiem układu włącz zapłon (kluczyk w poz 2), ustaw max temp nawiewu i ustaw dmuchawę na 1, żeby sobie coś tam szumiała. 2. Napełniaj układ chłodzenia cieczą bardzo powoli i do czasu, aż nie będzie go ubywało ze zbiorniczka. 3. Zostaw korek od zbiorniczka odkręcony. Wsiadaj za kółko i odpal auto na około 30 sekund. Wykonaj 3-4 przygazówki pod 4k obr i od razu zgaś auto. 4. Uzupełnij poziom płynu nalewając go bardzo powoli. 5.Zakręć i ciesz się jazdą. Pozdrawiam
  23. mattiss odpowiedział(a) na mc_picia temat w E30
    Witam Sprawdź diody w Checku Twoje cabrio to wersja amerykańska? Bo europejskie nie miały pasów podpiętych pod Checka... W tym celu sprawdź, czy z zapięcia pasa w fotelu wychodzi u Ciebie wiązka elektryczna. Jeśli nie, to znaczy, że nie masz tej funkcji. Pozdrawiam
  24. ABS

    mattiss odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w E30
    Witam Nieopłacalna rzeźba w "maśle" nazwijmy to z przyzwoitości :) Jeśli nie masz zacięcia, umiejętności mechanika, miejsca w którym można dłubać i zapasu siana, to nawet się w to nie pakuj... Pozdrawiam
  25. Witam Dane techniczne podane na zdjęciu odpowiadają specyfikacji E24 M635csi. Natomiast zdjęcie wydaje się być fotomontażem, albo jakimś prototypem czegoś w rodzaju E38/9 coupe... Generalnie gazety typu motor, auto bild etc. słyną ze swoich tandetnych fotomontaży... Jeśli ktoś wie, co to jest, to sam jestem ciekaw... Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.