Treść opublikowana przez mattiss
-
325i Materiał na obszycie siedzeń i boczków ...
Witam Poprawiłem tytuł Twojego tematu! Proszę przestrzegać formatu tytułowania wątków! A co do Twojego "problemu", to: 1. http://moto.allegro.pl/bmw-e36-fotel-kierowcy-rarytas-idealny-i1337036831.html Na pierwszej fotce w tle jest kanapa w Twojej tapicerce 2. http://moto.allegro.pl/bmw-e36-coupe-fotele-welur-i1337133045.html 3. http://moto.allegro.pl/fotele-e36-coupe-granatowe-individual-kpl-boczki-i1363537696.html Kupujesz kanapę i masz materiału TYLE. Pozdrawiam
-
Instalacja gazowa gdzie założyć
Ale on pyta o Lubin, a nie o Lublin... :mrgreen:
-
BMW 2000 Tii 1972
Jak nie chcesz ostrzeżenia, to uznajmy, że był to już ostatni Twój przebłysk "inteligentnego" dowcipu :mlotek: :diabel_faja:
-
320 Słabe ogrzewanie;/
Witam W czasie jazdy grzeje, bo jest większy ruch w układzie, a jak stoisz to padnięta pompa nie pompuje jak należy, bo ma łopatki urwane, albo coś... Warto się przyjrzeć. Jednakże nie chcę Cię dołować, generalnie większość E36 ma problemy z ogrzewaniem... nie ma to jak E30 :] Pozdrawiam
-
E36 1,6 M43 97r compakt strumiennica?
Jest szeroka oferta katów-zamienników. Na przykład tu: http://www.polonez-kat.com.pl/pl/metalowe.html Pozdrawiam
-
[E30] Super ETA (2.7) i skrzynia od 2.0 M20
Co racja to racja! Zabieram się za to ;) Pozdro p.s. najgorsze jest to, że nieważne jakie cuda tam dodam, to i tak wszyscy wciąż pytają o to samo (schematy elektryczne rulez!!!)
-
316 compact - czy to nieszczelna głowica?
Witam Prosty silnik i każdy mechanik sobie poradzi. Jak Ci rano pali na 3 gary, to raczej uszczelka. Do tego majonez pod korkiem wlewu oleju i pod pokrywą zaworów i ciągle ubywający płyn chłodniczy oraz zapach płynu z rury wydechowej zaraz po odpaleniu i masz odpowiedź. pozdrawiam
-
E36 1,6 M43 97r compakt strumiennica?
Temat przerabiany. Ilu użytkowników, tyle opinii. Dla mnie to badziewie i naciąganie. Nic nie daje, jeśli mówimy w kategoriach obiektywnych i do tego hałasuje... Najlepszy jest zdrowy kat. Pozdrawiam
-
320 Słabe ogrzewanie;/
Witam Dwie opcje: 1. Zapowietrzony i jednak nie ma stanu w chłodnicy :P 2. Pompa wody is dead Pozdrawiam
-
Kilka pytań przed zakupem
Parę dni mnie nie ma i już takie kwiatki. Zamykam :nienie:
-
[E30] Super ETA (2.7) i skrzynia od 2.0 M20
Witam Główne przełożenie masz w moście. ETA ma inne przełożenie niż 320i. Tu masz tabelę: http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f00023/f00023.htm
-
po wciśnięciu sprzęgła gaśnie
Witam Obstawiam jak Arek, przepływka się przycina i nie zamyka do końca, za dużo powietrza powoduje, że silnik gaśnie. Pozdrawiam
-
[e30] obc i check control
Witam Na górze działu masz przyklejony temat: "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" i tam są linki do schematów elektrycznych do E30. Pozdrawiam
-
e30 m40 dziwny objaw przy paleniu
Witam Z pompką paliwa objaw jest normalny. Dla pewności możesz zmienić przekaźnik. Jeśli auto kiepsko odpala na zimnym, to może być czujnik temperatury do wymiany i tak jest najczęściej. Jeśli auto ma gazolinę, to może też być tak, że jest zalane gazem i dlatego wymaga chwilę dłuższego kręcenia, ale wtedy nie byłoby tego problemu rano... Pozdrawiam
-
Kto naprawi świecące ASC? Okolice Radomia.
Witam Czasem zdarzy się tak, że zacisk opaski przepustnicy blokuje działanie przepustnicy ASC, zerknij. Może też być tak, że odma po kolektorem ssącym w okolicach asc spadła. Patrzyć - szukać :] Pozdrawiam
-
[E36] potrzebny opis pinów w oryginalnej cetralce
Witam Schematy są w temacie "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" Pozdrawiam
-
BMW 3 a 4-osobowa rodzina
Witam Jaka 3er Cię interesuje?? W E46 już jest sporo miejsca, nawet 4 dorosłe osoby mają spoko, w E36 z dziećmi też będziesz miał dobrze. W E90 jest najwięcej miejsca.\ Pozdrawiam
-
316i Po wymianie przewodów zapłonowych długo odpala
Witam W tym silniku raczej nie sposób pomylić kolejność kabli zapłonowych, bo o tym najpierw pomyślałem. Sprawdź czy fajki dobrze siedzą na świecach...
-
Poszukuje schemat instalacji silnika m52b25 (kolory kabli)
Gdybym tylko zobaczył ten wpis jak byłem w domu... Postaram się nie zapomnieć i sprawdzić w tygodniu. Pozdrawiam
-
316i m40 benzyna gites, lpg wolne obroty falowanie
Witam Usunąłem idiotyczny wpis i przenoszę do działu Spalanie i paliwa alternatywne. Pozdrawiam
-
318is dławi się podczas jazdy/falują obroty/traci moc
Witam Może fajka jest źle osadzona na którejś ze świec... Banał, ale się widywało... Podłączenie pod komputer może coś powie, albo chociaż zasugeruje kierunek... Problemy przy zmianie wilgotności powietrza sugerują układ zapłonowy... Pozdrawiam
-
PO WYMIANIE SILNIKA SIE,JAK SOLIDNIE ODPOWIETRZYC M20B20???
Witam Wbrew obiegowej opinii silniki te nie są takie trudne do odpowietrzenia, gdyż układ chłodzenia w nich jest samoodpowietrzający. -Całe odpowietrzanie odbywa się poprzez tą cienką rurkę, która wchodzi do zbiorniczka wyrównawczego na górze przy korku. 1. Przed napełnianiem układu włącz zapłon (kluczyk w poz 2), ustaw max temp nawiewu i ustaw dmuchawę na 1, żeby sobie coś tam szumiała. 2. Napełniaj układ chłodzenia cieczą bardzo powoli i do czasu, aż nie będzie go ubywało ze zbiorniczka. 3. Zostaw korek od zbiorniczka odkręcony. Wsiadaj za kółko i odpal auto na około 30 sekund. Wykonaj 3-4 przygazówki pod 4k obr i od razu zgaś auto. 4. Uzupełnij poziom płynu nalewając go bardzo powoli. 5.Zakręć i ciesz się jazdą. Pozdrawiam
-
Check Panel
Witam Sprawdź diody w Checku Twoje cabrio to wersja amerykańska? Bo europejskie nie miały pasów podpiętych pod Checka... W tym celu sprawdź, czy z zapięcia pasa w fotelu wychodzi u Ciebie wiązka elektryczna. Jeśli nie, to znaczy, że nie masz tej funkcji. Pozdrawiam
-
ABS
Witam Nieopłacalna rzeźba w "maśle" nazwijmy to z przyzwoitości :) Jeśli nie masz zacięcia, umiejętności mechanika, miejsca w którym można dłubać i zapasu siana, to nawet się w to nie pakuj... Pozdrawiam
-
Co to za auto bo nie E24 ... 635 na E32 ??
Witam Dane techniczne podane na zdjęciu odpowiadają specyfikacji E24 M635csi. Natomiast zdjęcie wydaje się być fotomontażem, albo jakimś prototypem czegoś w rodzaju E38/9 coupe... Generalnie gazety typu motor, auto bild etc. słyną ze swoich tandetnych fotomontaży... Jeśli ktoś wie, co to jest, to sam jestem ciekaw... Pozdrawiam