Treść opublikowana przez mattiss
-
Jaki Olej do 323Ci (maly przebieg!)
Witam Motul i Valvoline. Tylko full syntetyk z normą BMW LL98 lub LL01. Pozdrawiam
-
330i E46 pytanie
@czarek007 - czy ktoś Cię pytał o zdanie? To jego samochód i jego wola. To forum nie lubi lobby anty-gazowego. Tania jazda to super sprawa przy dzisiejszych cenach paliw. Takie wypowiedzi karane są ostrzeżeniami. Tym razem obejdzie się bez. Pozostałych użytkowników proszę o nie odnoszenie się do posta bezpośrednio nad moim. Pozdrawiam
-
Moja 524td i M535i
Super sprawa. Uwielbiam E28 ekstra fotki :cool2: :cool2: :cool2:
-
e30 m20b20 ile powinno brac oleju.
Witam Tak. 10W-60 lepiej znosi wysokie temperatury. Poza tym wiele zależy od marki używanego oleju. Silnik Ci się nie przegrzewa? No i zużycie oleju w takich ilościach, to na pewno do wymiany uszczelniacze zaworów przynajmniej!! Pozdrawiam
-
[E36] compact montaż OBC
MEGA KOZAK temat! Sam o tym myślałem, ale teraz to już bez gadania zrobię mojej Ani prezent :] :cool2:
-
Problem z 318i
Zgodnie z wcześniejszą obietnicą zamykam, gdyż tytuł nadal nie spełnia wymogów działu. Jeśli autor jest zainteresowany jego odblokowaniem, to zapraszam na PW z propozycją poprawnego tytułu. Pozdrawiam
-
filtr pyłkowy E36
Witam Drogi autorze tego tematu. Naucz się tytułować wątki, naucz się też wyszukiwać, bo inne Twoje tego typu pytania też będą kończyły w koszu. Jest w tym dziale temat przyklejony: "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" i on wraz z wyszukiwarką zaspokoją wszelkie Twoje pytania! Zamykam
-
3xx co to jest bmw syndykat.pl ???
Regulamin się kłania. Ostrzeżenie dla autora tematu. Zamykam
-
Luzy e36!!!!
LUZ zamykam ten luz, bo za luźno się robi. Polecam lekturę formatu tytułowania wątków na przyszłość!! :twisted:
-
Problem z 318i
Popraw tytuł wątku, bo go zamknę. Robi się to edytując pierwszy post.
-
jeż nawiewu
Koniec tego dobrego Tłuczemy 100X to samo :mad2:
-
[e30] Problemy z odpaleniem m10b18
NIE! :D Ma być mniej. Strzelam, że około 0.7-0.8 Pozdro
-
Pomoc w naprawie Tapicerki skórzanej i kierownic skórzanych
Witam Jeśli jesteś zainteresowany reklamą, to zapraszamy do kontaktu na [email protected]
-
Po przełączeniu na benzyne gaśnie
Witam Przeniosłem do działu spalanie i paliwa alternatywne, gdyż temat dotyczy auta z instalacją gazową. Co do Twojego problemu, jeśli paliwo dochodzi do silnika, to sprawdź jeszcze, czy wtryskiwacze puszczają je do komory spalania. Pokręć trochę na benzynie i sprawdź czy świece są mokre od benzyny. Jeśli nie, to pewnie masz zapieczone wtryski lub instalacja elektryczna, w którą ingerowano podczas zakładania gazu jest gdzieś uszkodzona. U mnie w poprzednim aucie tak było, że kabelki, które były poizolowane pod kolektorem dolotowym po rozwinięciu izolacji były rozłączone... Po skręceniu tego do kupy auto odpaliło ;) Pozdrawiam
-
316i compact układ kierowniczy ciężko chodzi
Witam Poddaję do sprawdzenia najbardziej prozaiczną rzecz w tym temacie - ciśnienie w oponach Pozdrawiam
-
325 gałka zmiany biegów
:cool2: Nic bardziej nie cieszy jak świeżutka skóra na lewarku zmiany biegów, czy kierownicy.
-
Bezpiecznik nr 31 wypala czemu???
Zamykam Wyjaśnienie mojej decyzji podali koledzy powyżej.
-
"320i kłopoty z centralnym zamkiem"
Witam Proszę dostosować tytuł tematu do formatu obowiązującego w dziale E36!!! Robi się to przez edycję pierwszego posta. Inaczej temat zamknę. Pozdrawiam
-
E-36 Przenosenie drgan na nadwozie
Więcej danych proszę podać! O jakie auto chodzi Kiedy nadwozie drga? Czy po wciśnięciu sprzęgła przechodzi?? WIĘCEJ DANYCH! Poza tym proszę poprawić tytuł wątku (edytując pierwszy post), tak żeby spełniał wymagania działu: viewtopic.php?f=68&t=120678 Pozdrawiam
-
wspomaganie układu kierowniczego
Witam @acidburn Po pierwsze - jeśli umiesz pisać, to powinieneś też umieć czytać. Uwaga seby e36 jest jak najbardziej słuszna - zapoznaj się z formatem tytułowania wątków i tym razem przeczytaj go ze zrozumieniem Po drugie - wyszukiwarka jest na forum i jej używanie nie boli Po trzecie - w tym dziale jest też temat Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wierzysz lub nie, ale jest tam odpowiedź na Twoje pytanie Po czwarte - otrzymujesz ostrzeżenie Po piąte - zamykam ten temat Pozdrawiam
-
320i Drżenie w kole podczas jazdy po łuku
Witam Jak Ci się wtedy nie zapalała kontrolka od ASC (powinna mrugać w momencie załączania się systemu) i czułeś to na kierownicy, to najprawdopodobniej masz totalnie wybity sworzeń zewnętrzny wahacza przedniego. Pozdrawiam P.S. Proszę przeczytać moje upomnienie w Twoim pierwszym poście i przestrzegać zasad forum!
-
Przewody wysokiego napięcia bmw e30
Witam Procedura jest bardzo prosta. Była opisywana w dziale Zrób to sam. Jest też opisana w każdej książce typu Sam naprawiam E30. Zamykam
-
M10 - problem z "ssaniem"; czujnik czy wtrysk?
Witam Ostatnio kupowałem czujnik zimnego wtrysku w ASO BMW dla kolegi, który ma audi na takim samym wtrysku. Problemy z odpaleniem miał podobne. Sprawdź czujnik temperatury płynu chłodzącego, jeśli jest w M10. Nie znam tego silnika na tyle, żeby Ci coś więcej doradzić. Pozdrawiam
-
[e30] Problemy z odpaleniem m10b18
Witam Świece i kable to podstawa. Zacznij od wymiany samych świec. A najlepiej wykręć te, które masz i je obejrzyj. Jak elektrody już prawie nie ma, szczelina na 1cm i do tego świeca czarna, to masz odpowiedź... Pozdrawiam
-
olbrzymie spalanie plus pytanie
Witam Kiedyś inny kolega z forum miał taki problem, że mu strasznie dużo paliła 325i, ale bez gazu. Cały problem polegał na tym, że jedna z fajek kabli zapłonowych nie była do końca nasunięta na kopułkę... Prozaiczne i banalne, a paliło mu przez to 16l Pozdrawiam