Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. To też jest ciekawe bo jest tylko wentylacja (bez ogrzewania). W f3x nagrzewnica elektryczna ma ponad 1kW, można sobie wyobrazić jak żarłoby to akumulator gdyby dało się to włączyć chociaż na 15 minut przed uruchomieniem silnika😄 w takim wypadku to tylko webasto albo pompa ciepła.
  2. I jak według Ciebie działa kompresor klimatyzacji w samochodzie bez elektrycznego kompresora?
  3. Wentylacja ≠ klimatyzacja.
  4. Kuj0n odpowiedział(a) na Guzdeg temat w F30, F31, F34, F80
    Program w silniku jakiś jest zrobiony czy seria? 😄
  5. AGM 95Ah 850A, przykład Varta 595901085,Bosch 0 092 S5A 130. Od wyboru do koloru. https://czescidobmw.pl/wyniki-wyszukiwania?q=61216924023 Producenta to już musisz sobie sam wybrać. Ja wybrałem srebrny bo pasuje mi pod kolor lakieru 😄
  6. G20 lci2 z przodu też coś tam sobie mruga.
  7. Założyłem kiedyś w e90 głośniki audio system i tak zostało bo sprzedałem samochód - grało lepiej ale w f31 kupiłem jeszcze raz te same głośniki i dołożyłem wzmacniacz Mosconi 130.4 DSP. Dopiero wtedy zagrało 😄
  8. Nie będzie poprawy bo radio "nie udźwignie" takiego głośnika, zmniejszy się moc wyjściowa radia i te Harmana będą grały ciszej.
  9. Kuj0n odpowiedział(a) na cder temat w E60, E61
    Do e60? Po co? Zanim ISTA przeskanuje Ci samochód to z inpą będziesz już wyłączał windowsa 🙂
  10. No to wiesz od czego zacząć, porządek z akumulatorem: - zakodować odpowiedni rozmiar i typ - powinieneś mieć AGM, nie wiem czy w ogóle w serii F wychodziły ze zwykłym akumulatorem - na 99% były tylko AGMy - sprawdzić czy została zarejestrowana wymiana - bo jeśli nie to na pewno spadnie napięcie, ten jest teraz przeładowywany i się degraduje. Potem ISTA, skasować te błędy i zobaczyć które wracają.
  11. No to na początek wypada sprawdzić czy zakodowany jest zwykły skoro wsadzony jest zwykły. Potem sprawdzić napięcie ładowania skoro tak moduł świruje.
  12. Czyli jak mam 270kkm z samochodzie z 18 roku to już nie wymieniać? 😞 Czuję się urażony. Z tym komentarzem, że starego się nie serwisuje to się na pewno nie zgodzę. Serwisuje się samochód którym chce się jeździć, niezależnie od przebiegu.
  13. Aaaa widzisz, nigdy nie korzystałem z aplikacji na kompa.
  14. ASO mówi... a przecież BMW które przecież jest mądrzejsze od ASO mówi żeby nie wymieniać wcale. 😄 (Odpukać) Za miesiąc napiszesz, że skrzynia szarpie i pierwszym co powie to samo ASO będzie "kto Panu kazał dynamiczną wymianę robić".
  15. Nie wiem, nie miałem nigdy takiego komunikatu. Próbowałeś z innymi (mniejszymi) wartościami?
  16. https://bmwfault.codes/ Tu sprawdzisz błędy i proponowane rozwiązania.
  17. Przesadzasz.
  18. Chyba odwrotnie te ceny podałeś i to z materiałem oczywiście 😄
  19. Kuj0n odpowiedział(a) na DKfan temat w X1 (E84)
    Będą pasować. "Lift" był kosmetyczny i nie zmienił świateł. Natomiast nie będziesz zadowolony z H7 na soczewkach a drugie, że to depo i ringi też będą kiepskie. Jedyne wyjście to LEDy H7, a żeby nie padały co 30minut to trzeba odżałować z 400zł na jakieś philipsy. Do tego jeszcze homologacja, ale to już jak Ci sumienie pozwoli 😄
  20. Kuj0n odpowiedział(a) na DKfan temat w X1 (E84)
    Te lampy też są na H7 przecież.
  21. Jest tylko jeden bezpiecznik więc jak działa Ci lewe to bezpiecznik jest sprawny. Kolega zadał Ci pytanie czy jakiś magik nie podmienił dla oszczędności całego lusterka na takie bez fotochromu i nie odpowiedziałeś.
  22. No to dużo lepiej jest kupić regenerowany za 1000-1500zł - to sprawdzona metoda 🙂
  23. Błąd nie ma nic wspólnego z ilością czynnika.
  24. Najłatwiej NCS Dummy bo tam masz większość opisane. Inaczej będziesz się domyśłał jaki skrót do nazwy niemiec sobie wymyślił 😄

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.