Skocz do zawartości

F34 335d xDrive bez koloru :)


GR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Ostatnio człowiek ma więcej czasu do zagospodarowania w domu, więc jak już zacząłem detailingować auto i zrobiłem zdjęcia, to stwierdziłem, że co mi tam – wrzucę galerię ;)

Tyle lat na forum, żadnej galerii – jest ona dla mnie takim samym zaskoczeniem, jak to, że kupiłem GT ;)


Po kolei patrząc dlaczego GT.

Na jakiś czas codzienne auto zastąpiły inne marki, ostatnim był Peugeot 508 sedan. Super wygodne, przestronne i ekonomiczne auto.

Ale jakoś zatęskniło się za BMW na co dzień. Dzieci już spore, więc zdanie o tylnym rzędzie w aucie jest tak samo istotne, jak wrażenia zza kierownicy ;) A, że chłopaki zaczynają się już interesować motoryzacją bardziej niż wcześniej, to i poprzeczkę podnieśli… zwłaszcza po przetestowaniu Alfy Romeo Stelvio Quadrifoglio :D Serio, kiedyś kupię mam nadzieję, bo mnie złomotało jak żadne do tej pory ;)

Sam SUV, jako taki, do mnie nie przemawia jeszcze za bardzo, więc w BMW na celownik weszło X4. Niestety, dla mnie to jest dwuosobowe auto. Nie wyobrażam sobie jechać z tyłu, z podciągniętymi nogami gdzieś dalej. I wtedy ktoś mi podsunął przed nos 3GT. Mając w głowie testy na YT wyśmiewające wręcz stylistykę, patrzyłem bardziej na 4GC – i choć wizualnie ta nadal bardziej mi leży (synom też :D ), nie można przejść obojętnie obok zalet GT – ilość miejsca z tyłu wręcz powala, bagażnik większy niż touring, a wizualnie – mówcie co chcecie, ale mnie serio się podoba :D niestety tylko w M pakiecie, ale takie na szczęście też są ;) Takie nie do końca oczywiste coś, dla kogoś, kto nie chce SUVa :D

Szybki test i klamka zapadła, niech będzie GT, ale nie to 318d z testów… 300, to niech ma koni ;)


I tak o to jest 335d. Na papierze nieznacznie szybsze od 335i ;) za którym było serce, ale konfrontacja złotówek i kilometrów była dla mnie bezlitosna ;)

W tym miejscu chciałbym wyrazić też uznanie dla osób, które zamawiając takie auto w salonie, biorą większość pakietów i dodatków, które windują cenę nowego auta do poziomu absurdu. Bo dać za nie tyle kasy, jako nowe, nawet po dobrym rabacie, trzeba mieć fantazję (i pieniądze). Rozkodowany VIN wkleję na końcu. Teraz zdjęcia.


DSC_7027.jpg


DSC_6942.jpg


DSC_7023.jpg


DSC_7041.jpg


DSC_7042.jpg


DSC_7029.jpg


DSC_6912.jpg


DSC_6950.jpg



Wnętrze. Zaskoczony jestem, że M pakietowe fotele są takie wąskie. Wyraźnie węższe niż w E46.


20200404_151939.jpg


20200404_151620.jpg


20200404_151701.jpg


Za to tylna kanapa... fotel kierowcy jest ustawiony w normalnej pozycji ;)


20200404_151734.jpg


20200404_151840.jpg


Lakier przepolerowałem one step, na więcej nie miałem siły. Dużo się poprawiło, jak na robotę w jednym podejściu. Może kiedyś podejmę się lepszego wycięcia, choć tylko może, bo teraz calkiem nieźle wygląda i nawet w białym lakierze (czy tam aucie bez koloru :D) coś się tam odbija ;)

Lakier na lato zabezpieczony woskiem Swissvax Mirage.


20200329_230738_1.jpg


Co zmieniłem? Niewiele :D

Po zakupie standardowo przegląd i wymiana płynów i olejów, w ASB też, na szczęście bez dolegliwości po, o których można poczytać na forum. Poza tym:

- kodowanie pierdół pod siebie, to wiadomo

- ramka LCI klimatyzacji z podświetleniem, przyznaję, tak powinno być od początku

- panel klimy z białą czcionką, też, na szczęście mam już nowszy moduł i pasowała

- listwy skupiające światło ambient w boczkach – miła dla oka zmiana

- mam wersję bez oznaczeń, ale jakoś mi tak goło wyglądało i kupiłem małe M na błotniki, na klapę GT, ale w czarnej wersji


Co myślę zmienić? Niewiele :D :D

- czarne nerki

- splittery na przedni zderzak, ale tylko po bokach

- syn mnie męczy o wydech, ale… dźwięku nie zmieni, tylko wygląd. A wygląd, to znów będzie podchodzić pod 335i, a to przecież nie jest benzyna, więc do końca do mnie nie przemawia… Może zmienić końcówki na większe, karbonowe ala M Performance? Sam nie wiem. Może być tak, że się nic tu nie zmieni.

- jak bym zmieniał wydech, to dyfuzor, bez - nie mam motywacji pieniężnej :D bo w Polsce tanich wersji do F34 nie ma (do F30 jest pełno)

- nawigacja – nie mam car play, a przyzwyczaiłem się do google maps i spotify. Na razie korzystanie z tego na telefonie nie drażni, ale jak zacznie, to albo zmiana na wyższy moduł, albo android (miałem w Pugu, znam plusy i minusy), albo samo pudełko dodające funkcję car play

- tak, wiem, tylne lampy LCI :D mnie też się podobają, ale im człowiek starszy tym najdroższe i najmniej funkcjonalne rzeczy spadają na dół ;)


VIN


type 335D XDRIVE (EUR)

series F34 ()

serie 3

bodyType SAT

steering LL

doors 5

engine N57Z

displacement 3.00

power 230

drive ALLR

transmission AUT

color ALPINWEISS 3 (300)

upholstery STOFF HEXAGON ALCANTARA/ANTHRAZIT (HAAT)

prodDate 2014-11-28


S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S2NHA M SPORTBREMSE Hamulec sportowy M

S2TBA SPORT-AUTOMATIK GETRIEBE Sportowa automatyczna skrzynia biegów

S2VBA REIFENDRUCKANZEIGE Wskaźn. ciśnienia pow. w oponach

S2VFA ADAPTIVES M FAHRWERK Adaptacyjne podwozie M

S2VLA VARIABLE SPORTLENKUNG Zmienny sportowy układ kierowniczy

S2V5A 19"M LM RAEDER DOPPELSPEICHE 598 M Obr. BMW stopy lekkie szprychy podw.598

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S258A BEREIFUNG MIT NOTLAUFEIGENSCHAFTEN Ogumienie zdatne do jazdy po uszkodzeniu

S3ACA ANHAENGERKUPPLUNG Hak holowniczy

S3AGA RUECKFAHRKAMERA Kamera jazdy wstecz

S3DZA ENTFALL ZUSATZ-SCHRIFTZUG AUSSEN Rezygnacja z dod. napisu na zewnątrz

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Armrest front, retractable

S4DLA AKZENTLEISTEN SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy akcent. czarna, wysoki połysk

S420A SONNENSCHUTZVERGLASUNG Przyciemniane szyby

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN- UND AUSSENSPIEGELPAKET Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych

S5ASA DRIVING ASSISTANT Driving Assistant

S5DAA BEIFAHRERAIRBAG-DEAKTIVIERUNG Dezaktywacja poduszki powietrznej pasaż.

S5DFA AKTIVE.GESCHW.REG.+STOP&GO FUNKT. Aktywna reg. prędkości+funkcja Stop&Go

S5DLA SURROUND VIEW Surround View

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S575A ZUSAETZLICHE 12-V-STECKDOSE Dodatkowe gniazda 12V

S6ACA INTELLIGENTER NOTRUF Inteligentne połączenie ratunkowe

S6AEA TELESERVICES Teleservices

S6AKA CONNECTEDDRIVE SERVICES Connected Drive Services

S6AMA REAL TIME TRAFFIC INFORMATION Real-Time Traffic Information

S6ANA CONCIERGE SERVICES Concierge Services

S6APA REMOTE SERVICES Remote Services

S6NSA KOMFORTTELEFONIE MIT ERW. SMARTPHON Komfort. telefonia z rozsz. smartfonem

S6WAA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF. Tablica przyrządów z rozszerz. zakresem

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S610A HEAD-UP DISPLAY Wyświetlacz przezierny

S654A DAB TUNER Moduł odbiornika DAB

S688A HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEM Harman/Kardon Surround Sound System

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

P7R7A INNOVATIONSPAKET Pakiet innowacyjny

P7VBA COMFORT PAKET Comfort Paket

P7XPA NAVIGATIONSPAKET CONNECTEDDRIVE Pakiet nawigacji Connected Drive

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S8KAA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE Dummy-SALAPA

S8TFA AKTIVER FUSSGAENGERSCHUTZ. Aktywna ochrona pieszych

S8THA SPEED LIMIT INFO Speed Limit Info

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Świetne auto !

Miałem przyjemność jeździć gt, co prawda 20d ale walory użytkowe są nie do pobicia !

Tutaj jeszcze chyba najlepszy kolor dla tej budy i świetny silnik.

Tylko faktycznie najlepszym modem będą lampy tył - bardzo mocno odświeżają auto.

Gratuluję i będę obserwował temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, przede wszystkim motor i konfig. Gratki. Na tym zdjęciu z wymiany kół widać wyraźnie jaką robotę robią porządne felgi. Czy się mylę? Z tyłu "niespecjalne" zimówki to 17 cali? Jeśli tak, to w jaki sposób mieszczą się tam hamulce mpakietowe? Przy okazji opowiem Ci historię, jak to w swoim mieście na strzeżonym parkingu postawiłem swoją "gołą pokrakę" obok takiej samej, ale z zewnątrz mpakiet, identycznej w kolorze i kołach, jak Twoja. Chciałem porównać różnice w wyglądzie. Jak przyglądałem się tamtej, podszedł do mnie Pan Cieć i powiedział: piękne auto, prawda? to MERCEDES pana doktora z Ostródy! Zrobiło mi się przykro - przecież obok stało moje F34, niby to samo. Te szczegóły zmieniają wszystko. Od tego czasu zacząłem trochę pracować nad tym, aby moje też wyglądało fajnie :) Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

....na parkingu auta doktora z Ostródy nie przebijesz :mrgreen: :mrgreen:


Zimówki to 18tki, 17 cali przy tych zaciskach nie wejdzie ;) przymierzyłem od E46 :mrgreen:

Z resztą te 18tki wchodzą na styk... wulkanizator chciał się ze mną zakładać, że będę je zabierał do domu w bagażniku :D

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

GT świetna alternatywa, kto chce mieć duże, rodzinne auto, a nie chce mieć suva.

Szyby bez ramek, M pakiet, generalnie taka wersja jak twoja, nie wygląda na ociężałą krowę. Jest świetna. Gratulację, niech dobrze służy.

Lampy tylne LCI ładnie odświeżą bryłę auta, a czarne dodatki będą pasować do koloru.


Bardzo fajnie się czyta twoją galerię :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

W końcu doleciały :mrgreen: długą kwarantannę miały, prawie 90 dni :mrgreen:

A teraz, jak już są, to jakoś mnie lenistwo złapało ;)

Umyję auto i założę, ale najpierw muszę chłopakom skończyć huśtawki, drążki w ogrodzie ;)


20200603_215444.md.jpg

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nie gniewam się ;)

Kosztowały parę złotych. Zobaczę jak będzie na aucie.

To co mi w nich pasuje, to podwójne ożebrowanie. W oryginale jest jakos tak, nie wiem... za dużo przez nie widać ;)

Oryginały to chyba tez czarny plastik po prostu?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie, czarny plastik w połysku.

Tylko jest tak, jak piszesz, pojedyncze żeberka, jak w oryginalnych nerkach.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem dwie GT, bryla punktuje niesamowicie pod wzgledem praktycznosci, bagaznik wiekszy od touringa. Miejsca z tylu na dlugosc jest naprawde sporo, chociaz ze wzgledu na sciety dach miejsca nad glowa nie ma juz tak wiele do dyspozycji, szczegolnie przy dachu panoramicznym. Jazda w miescie i manewry na parkingach sa raczej mniej wygodne ze wzgledu na duzy rozstaw osi, za to przy predkosciach nawet grubo powyzej 200 km/h GT mknie jak po szynach.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

To prawda, choć braku przestrzeni nad głową nie zauważyłem, nawet fotelik Recaro łatwiej się wrzuca niż do Puga 508, który z tyłu też ma mega dużo miejsca. No ale ja nie mam panoramy, szkoda w sumie ;)

Manewry przy parkowaniu - fakt, coupe to nie jest ;)


Zdjęcie z wczoraj, mega lubię Dluxa na felgach itp.


20200611_152330.jpg

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nerki zmienione. Zostają. Mi się podoba i myślę, że nie ma wstydu, że to ułamek ceny oryginalnego plastiku ;)

Różnica jest na plus :)


DSC_7062.jpg

DSC_7067.jpg


DSC_7066.jpg

DSC_7069.jpg


DSC_7072.jpg

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Felgi m405 to chętnie nawet na letnie ;)


Teraz chcę zalożyć karbonowe splitery na rogi zderzaka, bez łączącej jej dokładki.

W grę wchodzi tylko aliexpres, bo oryginałów chyba nawet nie ma do F34, a jak czytam oryginały też nie zawsze pasują jak powinny, więc co za różnica.


Ale moglibyście podpowiedzieć, żebym nie popełnił błędu ;)


Mam kolegę wirtuoza w oklejaniu aut i się zastanawiam czy kupować dokładki, czy okleić te rogi. Dołem nie zaczepiam o krawężniki, więc nie zedrę, ale - ta folia wytrzyma na czole auta? ktoś może tak robił? Jak to będzie wyglądać? może jednak musi to być nakładka, żeby dobrze wyglądało?


Do F34 nie ma tylnych dyfuzorów zderzaka Performance. Są na alie, ale mam średnie przekonanie, podobno trzeba dobrze kombinować, żeby spasować na aucie.... no i pytanie jak w ogóle F34 by z tym wyglądało, czy hak nie będzie przeszkadzał (przy m pakietowym wyjeżdża na styk) itp.


Czy bez zmiany tyłu, nakładki z przodu będą dobrze wyglądały? A może okleić też lusterka? (ala M3 nie chcę)


A może zrobić te nakładki na przód i lusterka czarną folią, nie karbonem, skoro tył jest od M pakietu?


PS.

Kusił mnie przez chwilę czarny dach :D ale chyba w F34 jest to za duża powierzchnia...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Porządna folia wytrzyma bez problemu.

Obklej doły i od razu lusterka do kompletu.

Nakładki z ali zawsze możesz jakby co kupić, jak efekt Cię nie zadowoli.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze przydalyby sie czarne felgi m405 na zime by dodac akcentu :wink:

 

Trzeba śledzić oferty. Kompletne koła zimowe 405m z oponami Continental, oczywiście nieużywane (fakt, opony produkcja koniec 2017) w serwisie kupiłem w grudniu 2019 za niecałe 6k w Bawarii Gdańsk z dostawą. W styczniu 2020 jeszcze było kilka innych ofert m.in. Premium Arena z Łodzi za 6,2 k. Mówię o 18 calach. Do F30-31 były jeszcze kilka stówek tańsze. Dla mnie oferta nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Porządna folia wytrzyma bez problemu.

Obklej doły i od razu lusterka do kompletu.

Nakładki z ali zawsze możesz jakby co kupić, jak efekt Cię nie zadowoli.

W sumie to nie jest głupi pomysł :cool2:

Pytanie teraz czy karbonowe, czy zrobić czarne... tył nie będzie karbonowy, ale może to nie przeszkadza, na boku nic nie będzie przecież, F34 ma takie progi, że naklejka Performance będzie chyba słabo wyglądać (oczywiście dorabiana, ten kolega już mi poroponował, nawet z napisem :D , bo w oryginale nie występuje). Muszę się z tym przespać ;)

 

Teraz jeszcze przydalyby sie czarne felgi m405 na zime by dodac akcentu :wink:

 

Trzeba śledzić oferty.

Dopiero teraz sprawdziłem - m405 nie występowały w rozmiarze 19 cali do F34?

Wpadła mi jakaś strona z felgami i pokazują się tylko 18tki...

Na zimę to mi raczej wszystko jedno czy takie, czy inne 18tki, ale jakby się gdzieś kiedyś trafił komplet 19tek... ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Podjechałem do kumpla od oklejania i pokazał mi folię "carbonową", którą dobierał ostatnio do Mclarena.

Nakleiliśmy ścinek na lusterko, tak, żeby tylko zobaczyć jak to wygląda na aucie i... folia super, ładnie zrobiony wzór, mocna itp. ale cholera widać, że to folia... trochę mi para zeszła... nie jest źle, nie o to chodzi, ale ja widzę, że to jest naklejona folia... może gdyby nie był to ścinek i zrobione na gotowo, to bym miał inne odczucia, a tak to sam teraz nie wiem... Muszę to jeszcze przemysleć.


Inny temat - końcówka wydechu, podwójne rurki są malutkie. Nie będę zmieniał wyglądem na 335i, ale coś z nimi bym zrobił.

Jak są montowane oryginalne Performance? na wcisk, jak zwykłe chromowane czy tez na taką opaskę zaciskową, jakie mają chińskie zamienniki? Obejrzałem kilka filmów na YT z ich montażu i, kurcze, nie wyglądają źle... zwłaszcza, że tu i tak chodzi tylko o poprawę wyglądu.

Oryginały, jeśli są na wcisk, to zwiększają średnicę do 90mm?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Inny temat - końcówka wydechu, podwójne rurki są malutkie. Nie będę zmieniał wyglądem na 335i, ale coś z nimi bym zrobił.

Jak są montowane oryginalne Performance

No to sobie sam odpowiem ;)

Być może oryginały są wsuwane na ścisk, ale są też tak samo zwiększające średnicę z opaską zaciskową jak na ali czy allegro. Rozwiązanie nie jest złe.

Niestety nie podejdą do wydechu diesla.

Średnica rury wydechu ma 60mm, chromowane nakladki 70mm. Chciałem coś co zwiększy średnicę, na okolice 90mm. Ale te dwie rury są tak blisko siebie, że mam obawy czy zmieszczą się obok siebie dwie po 80mm. Lipa totalna. Bez ingerencji w wydech nic się nie zrobi...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Drobny, nie występujący z m pakietem, dodatek.


W ciągu dnia:


20200713_173043.jpg


20200713_173333.jpg


Jak zaczyna robić się szaro:

20200713_205337.jpg


20200713_205505.jpg


I w ciemnicy (w rzeczywistości nie jest aż tak jasno, można za punkt odniesienia wziąć listę w drzwiach):

20200713_214700.jpg


20200713_215017.jpg

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.