Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. Żeby nie było zbyt nudno to tydzień po odebraniu samochodu trafił się futrzak i tak pod choinkę tenże futrzak zasponsorował nowy zderzak, prawy reflektor, prawą lampę przeciwmgielną, nowy radar, itd.
  2. Najważniejsze, że tym razem "się udało" 🙂 Głupie BMW, przestaje działać po zrobieniu zwarcia...
  3. Dmuchawa działa ?:D
  4. 150km to porażka chyba że 100% korków, u mnie po wymianie na nowy EGR interwał spadł z ponad 600km do 400.
  5. Kwestię podmieniania baterii przerabiałem na sobie... 😄
  6. Te "aplikacje" mam stąd, https://github.com/BimmerGestalt https://play.google.com/store/apps/details?id=me.hufman.androidautoidrive&hl=en_IE
  7. Tak wyszło po zabiegu. Z uwagi na dużą ilość odprysków - polakierowana maska, część dachu nad szybą oraz nowa szyba. Zrobione a ASO więc mam nadzieję, że trochę wytrzyma. Powłoka 5letnia Delixirum gold.
  8. Wysłałem Ci numer tel na priv
  9. Od momentu montażu nowego modelu chłodniczki przejechałem 50tys. km i jak dotąd płynu nie ubywa.
  10. F405 40A Tylko tego bezpiecznika nie wymienisz od tak sobie bo jest "zintegrowany".
  11. Nie pasuje do opisanej sytuacji, bo: - po pierwsze nie miałem problemu z nieznikającym komunikatem o niskim poziomie naładowania, - po drugie jak ma przejść cykl otwierania/zamykania jeśli przestał otwierać/zamykać? (co ciekawe do uruchomienia nie trzeba było przykładać do kolumny kierowniczej) - po trzecie tylko jeden kluczyk był całkowicie rozładowany, drugi przestał działać po wymianie baterii słabej ale działającej na nową. Tu bardziej chodzi o to, że na nowej baterii nie działał żaden kluczyk a na kolejnej nowej zaczęły działać oba i zaczęły działać też na starej rozładowanej. Nie wiem o co chodziło, bo bawiłem się kilka dni z tym. Synchronizowałem kluczyk z autem, testy z ISTA itd. Kluczyki były wykrywane w środku... Rozumiem, że moduł mógł zgłupieć ale próbowałem i testowałem przez kilka dni, różne kombinacje. Rozwaliłem nawet obudowę jednego pilota, żeby pomierzyć napięcia. To tak tylko w ramach ciekawostki bo przyczyny raczej już nie ustalę 🙂
  12. Kuj0n odpowiedział(a) na Tomasz73 temat w X5 (G05)
    Może chodzić.
  13. Miałem ostatnio taki dziwny przypadek. Auto wołało o wymianę baterii w pilocie.. Oczywiście drugi pilot leżał nie używany przez kilka lat więc tam bateria całkowicie trup... Zaznaczam, że wołało o wymianę ale cały czas wszystko działało 🙂 Kupiłem nową baterię Varta, wymieniłem i co ? Trup, pilot nie zamyka ani nie otwiera 😄 wkładam starą baterię - Trup. Przestały działać oba piloty, zarówno na starych jak i nowych bateriach. Nowa bateria oczywiście sprawna, napięcie OK. Zostałem bez pilota 😄 ISTA w ruch, wykrywa piloty we wnętrzu ale test funkcjonalności obu pilotów a tam 0% sygnału. "Zdenerwowałem się" trochę, kilka dni później przejeżdzałem niedaleko ASO więc kupiłem dwie nowe baterie - też Varta. Wsadzam, pilot działa - magia. Wsadziłem poprzednią nową baterię - działa. Wsadziłem baterię na której wołało wymianę - działa. Do tej pory nie wiem o co chodzi 😄
  14. To nie są blaszki, nową nakrętkę trzeba "zaklepać" w tych miejscach.
  15. Kupiłem licencje. Może u kogoś byłoby taniej ale ciekawe czy wtedy jest możliwość dokonywania samodzielnych zmian? Niedługo podrzucę świeże fotki bo aktualnie jest na "spa" w aso 🙂
  16. Jak mi coś nie pasi z częściami to zawsze sprawdzam sobie tutaj. https://czesci.bmwsklep.pl/tarcza-hamulc-o-konstr-lekkiej-went-34116860909
  17. Opona z homologacją w porównaniu do takiej bez, w tym samym modelu i rozmiarze potrafi mieć zupełnie inne wymiary, twardość, kształt a nawet budowę bieżnika więc to nie tylko gwiazdeczka.
  18. Jakieś tam wytyczne są, daj 7 ostatnich znaków VIN.
  19. Niestety, tylko wielkopolskie. Nie mogłem się oprzeć 🙂
  20. Kuj0n odpowiedział(a) na marianopower temat w F20, F21
    Nie ma tego w service functions w DDE? Próbowałeś użyć wyszukiwarki po nazwie?
  21. Opona nie pomoże jak się wali na czołówkę 😛
  22. Xdelete wyłącza przydzielanie napędu na przód. Na razie jeżdżę z wyłączonym przodem, aczkolwiek ostatnio jak byliśmy na grzybach to włączyłem 🙂 Duży minus to konieczność aktywacji, która trwa ok. 30sekund - ale z drugiej strony ile razy się to robi? Co do zadowolenia, podczas normalnej jazdy nie ma żadnej różnicy. Podczas agresywniejszego ruszania czuć, że nawet przy tak małej mocy chce zarzucać tyłkiem.
  23. Kuj0n odpowiedział(a) na Tomasz73 temat w X5 (G05)
    Na jak długo uruchamiasz to webasto? Chodzi mi o to, czy jak pochodzi dłużej to przestaje dymić czy jest tak przez caaaały czas.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.