Treść opublikowana przez _Tomek_
-
jaki aku najlepszy do is-a??????
50Ah.
-
520i 2001r warto ???
Żądaj oddania dwukrotności zadatku.
-
520i 2001r warto ???
Przeciez to po lifcie jest wersja. Nie wiesz co kupiles? ;)
-
Podświetlanie nawiewu....
Jaka masz ta zarowke? Bo ja szukam i nic nie moge dobrac.
-
wloty powietrza w zderzaku m3
Ja jezdze bez i wg mnie te wloty to poza dekoracja niewiele daja.
-
328i czy troche starsze m3 ?
Szesciobiegowy manual jest z 3.2. W tej cenie ciezko niestety.
-
328i czy troche starsze m3 ?
Buda jest taka sama. Kazda ma szpere. Skrzynia w zaleznosci od wersji masz V-biegow taka jak w 328i, VI-biegow albo SMG. Sprzeglo do VI to ~800zl. Przelozenie jest mniejsze (srednio;)) Zawieszenie jest inne, nizsze, twardsze niz seria i m sport. Wieksze hamulce.
-
stuki w zawieszeniu
Obejzec zawieszenie z tylu bo ktos mogl kiedys przekombinowac i wsadzic amorki od czegos innego.
-
Uszczelki - tylni most
Ja zmienilem z cholera wie co tam bylo na SAF-XO i nie zmienialem uszczelek. Ciezko powiedziec czy bedzie cieklo ale narazie ~500km od zmiany i jest ok.
-
M5 315KM vs. M5 340KM vs. 540i
Inna głowica, inny układ zapłonowy, lżejsze tłoki, inne kolektory i wydech, elektronika.
-
Wałki rozrządu
Seria w M50 bez Vanosa to chyba dolot 240*/9.7mm, wydech 240*/9.0mm. Podstawowy Shrick ma cos kolo 254*.
-
Pomozcie w doborze odpowiedniej pompy paliwa
To jest sam wklad pompy. Cala, razem z filtrem, czujnikiem, i mocowaniem jest np tu: http://allegro.pl/item230150474_pompa_paliwa_bmw_e36.html
-
RATUNKU- podswietlenie panelu ogrzewania :(
Stary kotlet ale właśnie mi szlag trafił tą żarówke i teraz musze na czuja w nocy wianie ustawiać;) Można te żarówki kupić gdzieś poza ASO? Bo w mojej mieścinie w żadnym sklepie nie ma a jak mam jutro u Breczki zapłacić za to 20zł to już wole się z lutownicą pobawić i wstawić w tą podstawkę jakąś inną żaróweczkę.
-
Co to za przewód?
Żeby maski rdza nie żarła.
-
czy wytrzyma taki wysilek?
Przecież jest wybór, od 2.0 do 5.0 do wyboru do koloru. Nie chłopaków z bawarii wina że ktoś wybrał sobie nieodpowiednie auto do własnego stylu jazdy. Swoją drogą ten silnik nie ma przypadkiem odcinki przy 6500?
-
Kupno dobrego egzemplarza
Kolego, to jest E30, najmłodsze będzie miało 13 lat więc nie oczekuj tu przebiegów jak w aucie o połowe młodszym. Osobiście znam tylko jedno E30 o przebiegu mniejszym niż 200tyś i powiem szczerze że to po tym aucie widać. Jest nawet do sprzedania (kombi, 2.0) ale trochę daleko od Ciebie:)
-
Co sie stało
To dokładnie jak M50B20 :twisted:
-
BMW 860 V12 USA
Ze 400kW z każdego z 4 silników elektrycznych ;)
- Visco
-
konrolki e36
"Cegielki" to nie tylko przebieg. Ich ilosc okreslana jest na podstawie wielu parametrow:)
-
olej w moście
1.1l do 4-cylindrówek i 2.0 R6.
-
łącznik stabilizatora
Kup jakiś dobry zamiennik, Moog, Lemforder, Febi. W serwisie pewnie dostaniesz coś z tych tylko z logo BMW i dwa razy wyższą ceną.
-
ALPINA V12 755 BITURBO '94 - wiecie coś na ten temat?
Te bajery to nic niezwyklego i niespotykanego. Natomiast ten silnik to albo wytwor czyjejs wyobrazni albo jednostkowa rzezba bo w wiekszych ilosciach to chyba takie cos nie bylo produkowane.
-
Bmw E36 M3 3.0
Ten rocznik za tą cene i do tego ten gaz. Ja bym podchodził z wielką ostrożnością bo to może być już tylko wspomnienie po M3. Ale zobaczyć i sprawdzić zawsze warto, zwłaszcza jak masz z kim i gdzie. (Ten kumpel pracuje w serwisie BMW?)
-
ALPINA V12 755 BITURBO '94 - wiecie coś na ten temat?
To coś jak "oryginalny jedenosiem w empałerze"?