Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. _Tomek_ odpowiedział(a) na cn_igi temat w E39
    Żądaj oddania dwukrotności zadatku.
  2. _Tomek_ odpowiedział(a) na cn_igi temat w E39
    Przeciez to po lifcie jest wersja. Nie wiesz co kupiles? ;)
  3. _Tomek_ odpowiedział(a) na mamci temat w E36
    Jaka masz ta zarowke? Bo ja szukam i nic nie moge dobrac.
  4. _Tomek_ odpowiedział(a) na cn_igi temat w E36
    Ja jezdze bez i wg mnie te wloty to poza dekoracja niewiele daja.
  5. Szesciobiegowy manual jest z 3.2. W tej cenie ciezko niestety.
  6. Buda jest taka sama. Kazda ma szpere. Skrzynia w zaleznosci od wersji masz V-biegow taka jak w 328i, VI-biegow albo SMG. Sprzeglo do VI to ~800zl. Przelozenie jest mniejsze (srednio;)) Zawieszenie jest inne, nizsze, twardsze niz seria i m sport. Wieksze hamulce.
  7. _Tomek_ odpowiedział(a) na bonopingwin temat w E38
    Obejzec zawieszenie z tylu bo ktos mogl kiedys przekombinowac i wsadzic amorki od czegos innego.
  8. _Tomek_ odpowiedział(a) na wujas temat w E36
    Ja zmienilem z cholera wie co tam bylo na SAF-XO i nie zmienialem uszczelek. Ciezko powiedziec czy bedzie cieklo ale narazie ~500km od zmiany i jest ok.
  9. _Tomek_ odpowiedział(a) na asintade temat w E34
    Inna głowica, inny układ zapłonowy, lżejsze tłoki, inne kolektory i wydech, elektronika.
  10. _Tomek_ odpowiedział(a) na lato temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Seria w M50 bez Vanosa to chyba dolot 240*/9.7mm, wydech 240*/9.0mm. Podstawowy Shrick ma cos kolo 254*.
  11. To jest sam wklad pompy. Cala, razem z filtrem, czujnikiem, i mocowaniem jest np tu: http://allegro.pl/item230150474_pompa_paliwa_bmw_e36.html
  12. Stary kotlet ale właśnie mi szlag trafił tą żarówke i teraz musze na czuja w nocy wianie ustawiać;) Można te żarówki kupić gdzieś poza ASO? Bo w mojej mieścinie w żadnym sklepie nie ma a jak mam jutro u Breczki zapłacić za to 20zł to już wole się z lutownicą pobawić i wstawić w tą podstawkę jakąś inną żaróweczkę.
  13. _Tomek_ odpowiedział(a) na Armantaro temat w E36
    Żeby maski rdza nie żarła.
  14. Przecież jest wybór, od 2.0 do 5.0 do wyboru do koloru. Nie chłopaków z bawarii wina że ktoś wybrał sobie nieodpowiednie auto do własnego stylu jazdy. Swoją drogą ten silnik nie ma przypadkiem odcinki przy 6500?
  15. _Tomek_ odpowiedział(a) na Loin temat w E30
    Kolego, to jest E30, najmłodsze będzie miało 13 lat więc nie oczekuj tu przebiegów jak w aucie o połowe młodszym. Osobiście znam tylko jedno E30 o przebiegu mniejszym niż 200tyś i powiem szczerze że to po tym aucie widać. Jest nawet do sprzedania (kombi, 2.0) ale trochę daleko od Ciebie:)
  16. _Tomek_ odpowiedział(a) na Giant temat w E36
    To dokładnie jak M50B20 :twisted:
  17. _Tomek_ odpowiedział(a) na as temat w E31
    Ze 400kW z każdego z 4 silników elektrycznych ;)
  18. _Tomek_ odpowiedział(a) na Winoo1 temat w E36
    Chińszczyzna i loteria. Jednym chodzi innym nie działa od momentu kupna. Myślę że skoro Sachs czy Behr kosztuje ~200zł to nie ma co się bawić w podróki z Allegro.
  19. _Tomek_ odpowiedział(a) na mike10 temat w E36
    "Cegielki" to nie tylko przebieg. Ich ilosc okreslana jest na podstawie wielu parametrow:)
  20. _Tomek_ odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    1.1l do 4-cylindrówek i 2.0 R6.
  21. _Tomek_ odpowiedział(a) na tomect temat w E36
    Kup jakiś dobry zamiennik, Moog, Lemforder, Febi. W serwisie pewnie dostaniesz coś z tych tylko z logo BMW i dwa razy wyższą ceną.
  22. Te bajery to nic niezwyklego i niespotykanego. Natomiast ten silnik to albo wytwor czyjejs wyobrazni albo jednostkowa rzezba bo w wiekszych ilosciach to chyba takie cos nie bylo produkowane.
  23. _Tomek_ odpowiedział(a) na ramirez01 temat w E36
    Ten rocznik za tą cene i do tego ten gaz. Ja bym podchodził z wielką ostrożnością bo to może być już tylko wspomnienie po M3. Ale zobaczyć i sprawdzić zawsze warto, zwłaszcza jak masz z kim i gdzie. (Ten kumpel pracuje w serwisie BMW?)
  24. To coś jak "oryginalny jedenosiem w empałerze"?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.