Treść opublikowana przez _Tomek_
-
Ile pali ///M5 e39 ???
Nie każdy kupuje samochód do ścigania się spod świateł. A poza sprintem do 100 to takie Uno czy inny Kadet niewiele może pokazać. PS. Mierzyłeś gdzieś te Uno? Chodzi mi o 400m.
-
Pali jak smok...
Pozostaje potwierdzic co koledzy pisza. Trasa najmniej mi wyszlo chyba z 7 najwiecej 12 czy 14. W miescie ~12.
-
co dokladnie zmieni przelozenie dyferencjalu
2.93. Nie jest to raczej az taka duza zmiana. Vmax na poszczegolnych biegach wzrosnie. No i dzieki sperze (o ile jest sprawna) bedzie lepszy start i do setki dojdziesz na dwojce na obrotach o 500 nizszych (czyli przy tym silniku pewnie przy wiekszym momencie).
-
Co to jest ?
Ten wynalazek dziala jakos tak ze wpuszcza wiecej powietrza na zimnym silniku zeby zubozyc mieszanke.
-
BMW e39 540i Touring - ktoś może zna to auto z ogłoszenia?
Czekamy na fotki w galerii:)
-
Ściąganie mandatu.
Zameldowany jestes u rodzicow? To przyjdzie komornik i dla ojca telewizor zajmie.
-
All BMW - śląsk => Może byśmy sie spotkali?
Zaraz jak was admin zbanuje to sie dopiero poumawiacie :lol: To nie to forum niestety :roll:
-
eco tek?
Zaloz to i sie pochwal o ile spadlo zuzycie paliwa i o ile poprawilo sie przyspieszenie. Slyszalem ze najlepiej to dziala we wspolpracy z magnetyzerem.
-
jakie amorki
Sachs, Boge, Bilstein. ~200-500zl przod, ~150-350zl tyl w zaleznosci od tego czy masz zawieszenie o seryjnej charakterystyce czy jakies inne.
-
Zawieszenie M Sport a Standardowe - Różnice
http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?search_keywords=704
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
Jasne mistszu. Z mojej strony koniec bo patrze ze z takim jak ty nie ma co dyskutowac.
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
to jest żart czy poważnie piszesz? Chcesz powiedziec ze ten stereotyp nie funkcjonuje juz w naszym spoleczenstwie czy ze Alfa 166 nie wyroznia sie z tlumu?
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
Alfa ma jedną niezaprzeczalną zaletę - mocno wyróżnia sie z tłumu w przeciwieństwie do e39. No i nie jesteś kojarzony ze stereotypowym burakiem-dresikiem z BMW. Wybór należy do Ciebie :twisted:
-
Jaki silnik do tuningu??
A jakie to ma znaczenie? Podstawowe. Ciekawi mnie poprostu jakim to demonem szybkości jeździłeś wcześniej że od razu wiesz że 525 będzie dla Ciebie za słabe. Poza tym tuning mechaniczny M50 bez wchodzenia w doładowanie nawet nie zbliży Ciebie do M60 ani tym bardziej S38. Jeśli chodzi o koszta to poszukaj na forum, było o tym pisane kazylion razy więc nie licz na to że ktoś będzie się produkował przy każdym takim wątku. Moja rada jeśli już chcesz ładować się w tak stare auto i chcesz coś szybkiego bez względu na koszty to szukaj sześcio biegowego 540i lub M5 3.8. Każda inna opcja będzie albo znacznie wolniejsza albo znacznie droższa.
-
Co to jest ?
A te wężyki nie idą gdzieś w okolice przepustnicy? Poszukaj na forum o TWINTEC. http://www.twintec.de/index.php?area=autofahrer&link=klr&sub=technik
-
sprzedaje auto ale kończy się ubezpieczenie...
Nie ma sposobu na ominiecie OC. Zaplacisz ty albo nowy nabywca auta. Swoja droga 1500zl/rok za Forda? Znizek nie masz?
-
Jaki silnik do tuningu??
Czym jeździłeś wcześniej?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223427708 FULL OPCJA na korbki :duh:
-
Kompletny remont zawieszenia e36
10-20zl? Mi mechanik sprawdzil przy okazji wymiany oleju. Od biedy pewnie da rade, ale gdzie znajdziesz takie lajtowe sprezyny;) Calkiem, calkiem. Wrzuc wiecej fotek do galerii!
-
Kompletny remont zawieszenia e36
Niech Ci ktoś poszarpie autem i powie to tam trzeba wymienić. Choć jak chcesz zakładać 17" to i tak za 10tys będziesz zmieniał conajmniej sworznie, drążki i łączniki. Jak Ci samochód nosi w koleinach na 15" kołach i oponie 205 to nie jest to na pewno normalny objaw.
-
A może cabrio
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.epiccentre.com/635/bmwpower44.jpg :wink:
-
A może cabrio
Biały to kolor idealny na każde coupe BMW :D %5B640%3A480%5Dhttp%3A//dut619.com/m3/images/059.jpg
-
obnizajace się lusterko zew. jest taka funckja ?
Pstryczkiem od ustawiania lusterek. Jak masz wlaczone ustawianie od kierowcy to nic sie nie dzieje, jak od pasazera to sie przestawia przy wrzuceniu wstecznego. Albo odwrotnie. Tak w e38 jest wiec w calej reszcie pewnie tez.
-
Co sadzicie o tym egzemplarzu 325???
Boczki z poduchami w 92? Ja bym jechal i zobaczyl czy ten silnik jeszcze jest cos wart bo po zdjeciach tego nie widac;)
-
320i 800zl za zestaw naprawczy wanosa???
Przed 95r latwo lapie luzy i terkocze poprostu. W nowszych to poprawili i tak szybko sie nie psuje. Oczywiscie moze popsuc sie cos innego i wtedy taka prosta wymiana niekoniecznie pomoze. Uszczelke pod dekiel i na swiece drogie nie sa wiec warto zmienic. Ale jak zmieniales rok temu to moze beda trzymac stare.