Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. Nie każdy kupuje samochód do ścigania się spod świateł. A poza sprintem do 100 to takie Uno czy inny Kadet niewiele może pokazać. PS. Mierzyłeś gdzieś te Uno? Chodzi mi o 400m.
  2. _Tomek_ odpowiedział(a) na dark c temat w E36
    Pozostaje potwierdzic co koledzy pisza. Trasa najmniej mi wyszlo chyba z 7 najwiecej 12 czy 14. W miescie ~12.
  3. 2.93. Nie jest to raczej az taka duza zmiana. Vmax na poszczegolnych biegach wzrosnie. No i dzieki sperze (o ile jest sprawna) bedzie lepszy start i do setki dojdziesz na dwojce na obrotach o 500 nizszych (czyli przy tym silniku pewnie przy wiekszym momencie).
  4. _Tomek_ odpowiedział(a) na LONGMA temat w E36
    Ten wynalazek dziala jakos tak ze wpuszcza wiecej powietrza na zimnym silniku zeby zubozyc mieszanke.
  5. Zameldowany jestes u rodzicow? To przyjdzie komornik i dla ojca telewizor zajmie.
  6. Zaraz jak was admin zbanuje to sie dopiero poumawiacie :lol: To nie to forum niestety :roll:
  7. Zaloz to i sie pochwal o ile spadlo zuzycie paliwa i o ile poprawilo sie przyspieszenie. Slyszalem ze najlepiej to dziala we wspolpracy z magnetyzerem.
  8. _Tomek_ odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    Sachs, Boge, Bilstein. ~200-500zl przod, ~150-350zl tyl w zaleznosci od tego czy masz zawieszenie o seryjnej charakterystyce czy jakies inne.
  9. http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?search_keywords=704
  10. _Tomek_ odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    Jasne mistszu. Z mojej strony koniec bo patrze ze z takim jak ty nie ma co dyskutowac.
  11. _Tomek_ odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    to jest żart czy poważnie piszesz? Chcesz powiedziec ze ten stereotyp nie funkcjonuje juz w naszym spoleczenstwie czy ze Alfa 166 nie wyroznia sie z tlumu?
  12. _Tomek_ odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    Alfa ma jedną niezaprzeczalną zaletę - mocno wyróżnia sie z tłumu w przeciwieństwie do e39. No i nie jesteś kojarzony ze stereotypowym burakiem-dresikiem z BMW. Wybór należy do Ciebie :twisted:
  13. _Tomek_ odpowiedział(a) na YatzeK temat w E34
    A jakie to ma znaczenie? Podstawowe. Ciekawi mnie poprostu jakim to demonem szybkości jeździłeś wcześniej że od razu wiesz że 525 będzie dla Ciebie za słabe. Poza tym tuning mechaniczny M50 bez wchodzenia w doładowanie nawet nie zbliży Ciebie do M60 ani tym bardziej S38. Jeśli chodzi o koszta to poszukaj na forum, było o tym pisane kazylion razy więc nie licz na to że ktoś będzie się produkował przy każdym takim wątku. Moja rada jeśli już chcesz ładować się w tak stare auto i chcesz coś szybkiego bez względu na koszty to szukaj sześcio biegowego 540i lub M5 3.8. Każda inna opcja będzie albo znacznie wolniejsza albo znacznie droższa.
  14. _Tomek_ odpowiedział(a) na LONGMA temat w E36
    A te wężyki nie idą gdzieś w okolice przepustnicy? Poszukaj na forum o TWINTEC. http://www.twintec.de/index.php?area=autofahrer&link=klr&sub=technik
  15. Nie ma sposobu na ominiecie OC. Zaplacisz ty albo nowy nabywca auta. Swoja droga 1500zl/rok za Forda? Znizek nie masz?
  16. _Tomek_ odpowiedział(a) na YatzeK temat w E34
    Czym jeździłeś wcześniej?
  17. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223427708 FULL OPCJA na korbki :duh:
  18. _Tomek_ odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    10-20zl? Mi mechanik sprawdzil przy okazji wymiany oleju. Od biedy pewnie da rade, ale gdzie znajdziesz takie lajtowe sprezyny;) Calkiem, calkiem. Wrzuc wiecej fotek do galerii!
  19. _Tomek_ odpowiedział(a) na eqs temat w E36
    Niech Ci ktoś poszarpie autem i powie to tam trzeba wymienić. Choć jak chcesz zakładać 17" to i tak za 10tys będziesz zmieniał conajmniej sworznie, drążki i łączniki. Jak Ci samochód nosi w koleinach na 15" kołach i oponie 205 to nie jest to na pewno normalny objaw.
  20. _Tomek_ odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.epiccentre.com/635/bmwpower44.jpg :wink:
  21. _Tomek_ odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    Biały to kolor idealny na każde coupe BMW :D %5B640%3A480%5Dhttp%3A//dut619.com/m3/images/059.jpg
  22. Pstryczkiem od ustawiania lusterek. Jak masz wlaczone ustawianie od kierowcy to nic sie nie dzieje, jak od pasazera to sie przestawia przy wrzuceniu wstecznego. Albo odwrotnie. Tak w e38 jest wiec w calej reszcie pewnie tez.
  23. Boczki z poduchami w 92? Ja bym jechal i zobaczyl czy ten silnik jeszcze jest cos wart bo po zdjeciach tego nie widac;)
  24. Przed 95r latwo lapie luzy i terkocze poprostu. W nowszych to poprawili i tak szybko sie nie psuje. Oczywiscie moze popsuc sie cos innego i wtedy taka prosta wymiana niekoniecznie pomoze. Uszczelke pod dekiel i na swiece drogie nie sa wiec warto zmienic. Ale jak zmieniales rok temu to moze beda trzymac stare.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.