Treść opublikowana przez _Tomek_
-
Duży przebieg ale może warto 328 wygląda nieźle...
To w takim razie BMW wedlug Ciebie nie montuje ESP?? Ja zawsze myslalem ze ASC to kontrola trakcji (z reszta zawsze spotykalem sie z tym ze ASC to kontrola trakcji). ASR - Acceleration Slip Regulation. W BMW okreslany jako ASC+T - Active Stability Control + Traction. W skrocie sa to systemy automatycznie odejmujace gaz przy poslizgu kol podczas przyspieszania. ESP - Elektronisches Stabilitätsprogramm (Electronic Stability Control). Odpowiednik BMW to DSC - Dynamic Stability Control. To systemy wykorzystujace zarowno ASR, ABS jak i CBC (przyhamowywanie roznych kol) do kontroli nad- i podsterownosci.
-
Zderzak M3
To wymienny element. Albo "siatka" jak w M3 albo szczebelki w dwoch rodzajach w M-pakiecie. Zdradz ile to jest ta niezla cena?
-
Felgi orginalne BMW 16" Nadkola ocierają o boki opon. P
Ja mam oryginalne 16" od E36 i maja ET42. Wczesniej mialem 17" AZEV Typ C ET35.
-
co sadzicie o tych amorkach??
B6 sa do seryjnej wysokosci. Do -30, -40 B8!
-
Który typ felg bardziej komponuje się z is-ką?
Ja bym rzucil moneta bo obydwa wzory sa [bAD] :D
-
pytanie o zawieszenie , sprężyny sportowe a geometria kół?
Zbieznosc & geometria.
-
Czy mam twarde zawieszenie?
Najprosciej sprawdzic po numerach amortyzatorow i grubosciach stabilizatorow (jesli mowimy o oryginalnym m-sport). Sprezyny sa czarne, znakowane kolorowymi kropkami. Kolo schowane w blotnik to albo ekstremalne obnizenie, albo zle sprezyny, albo poucinane lub popekane.
-
Czy warto się przymierzać do tej 3 -ki?
"Każdą część można sprawdzić po numerze na stronie: http://www.bmw-smorawinski.pl/oferta/czesci/ " Przyznam sie ze nie sprawdzalem ale watpie ze sa tam te lampy z allegro. Ja bym sie trzymal z daleka.
-
635d - cos sie konczy a cos sie zaczyna...
3.92l/100km
-
Szpera czy nie?
Spzery nie ma. Albo zajezdzona.
-
Co byscie jeszcze zmienili.. komentarz!
Gdzie sa w tej cenie?
-
320i 1994r Pytania i kilka problemów!
Memo. Wciśnij i przytrzymaj aż zniknie ten głośniczek z wyświetlacza. Reszta to po tym opisie mi wygląda na naprawdę kreatywną elektryke. Auto ma przeszłość mocno wypadkową?
-
Kozacki drift 740i
Zadbane? I sie tak kabina zlozyla przy delikatnym dachu? To ja jednak podziekuje e38 ;)
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
Niestety niebieski i pomaranczowy to kolory prawie ze sie dopelniajace wiec moze byc ciezko. Jak dasz niebieskie zarowki to powinno wyjsc podswietlenie w kolorze rozowym ;)
-
Sportowe sprężyny do seryjnych amortyzatorów. Czy tak można?
Fabryka zaklada inne amortyzatory juz do sprezyn nizszych o 15-20mm. Ja niedlugo bede eksperymentowac ze sprezynami Eibach -35mm zamiast oryginalnych m-sport, amorki zostawiam oryginalne bo z tego co pytalem tu i owdzie to powinno byc ok (ale i tak sa inne niz seryjne). Natomiast opinie sa takie ze zakladanie -40mm do seryjnych spowoduje nie dosc ze szybki koniec amortyzatora to rozniez cyrkowe prowadzenie. Najlepiej pewnie by bylo wrzucic B8 :D
-
pewien czeski kierowca
Z czasem :D
-
Kozacki drift 740i
http://wiadomosci.onet.pl/1573119,12,item.html Zlotów nie będzie! :lol:
-
525 to dobry wybor?
Ewentualnie moze miec M20 eta ale wtedy bylo oznaczenie 525e. Inaczej tak jak Klimas pisze, glownie duze szostki.
-
pytanie o pompe paliwa!!!!
Pewnie tak. Zmierzyles ile Ci daje?
-
Ktore fotele pasuja ?
Pasuja z coupe. Kanapa jest inna ale przod zdaje sie ze mozesz przelozyc z sedana albo touringa same gabki z obiciami. Poszukaj sobie sportsitze:)
-
Kozacki drift 740i
Koles naprawde potrafi ogarnac auto! :lol: http://pl.youtube.com/watch?v=KMI4WVtI-kk&NR=1
- pytanie o pompe paliwa!!!!
-
Pukanie w silniku
Variable Nockenwellen Steuerung. Zmienne fazy rozrzadu.
-
Co z tym turbo?
http://img214.imageshack.us/img214/8530/356012213fullmy5.jpg Gdzie tu wcisniesz BOV panie "W przypadku turbiny to dostajesz moc dzieki czystej pneumatyce i to powietrze napedza silnik w wiekszym stopniu zamiast goracej mieszanki!"?
-
Co z tym turbo?
IC jest po to zeby wiecej powietrza dostawalo sie do cylindrow a nie do chlodzenia turbiny czy czegokolwiek innego!