Treść opublikowana przez _Tomek_
-
Wyposazenie
Highline byl zdaje sie tylko 750iL. O e32 sporo mozesz poczytac po niemiecku na 7-forum.com. %5B531%3A480%5Dhttp%3A//www.7-forum.com/hertter/IMG_1610b.jpg
-
pytanie o nazwę części
Juz mi wczesniej dawales na nich namiar :dance: Bede musial w koncu zadzwonic. Gorzej ze paru innych plastikow pod spodem tez nie mam.
-
Prośba o opinie...
Kolega pytał co możemy powiedzieć patrząc na zdjęcia. Ja powiem że dla mnie to auto wygląda na niezłą szmatę :D Ten dolot jest powalający :lol:
-
za szerokie laćki czy wywalone sprężyny???
Jeszcze sporo zalezy od ET, jak macie nieodpowiednie to bedzie obcierac. Tak jak pisze Kujon, na prawidlowym rozmiarze i prawidlowej feldze nie ma bata zeby obcieralo z powodu sprezyn, chyba ze sa popekane.
-
pytanie o nazwę części
W M-Pakiecie sa inne z tego co wiem? Cena podobna? Bo mi jeden sie zgubil:(
-
704 M SPORT SUSPENSION
No problem. Na przyszłość szukaj dokładniej;) Swoją drogą fajne zestawienie - 318tds touring i m-sport:)
-
M-technik I i M-technik II
Online nie znam ale w kazdym ASO Ci powinni dac taki wydruk. Ewentualnie poszukaj na forum, niektore osoby maja mozliwosc sprawdzenia:)
- 704 M SPORT SUSPENSION
-
704 M SPORT SUSPENSION
Tu znajdziesz odpowiedź.
-
Umiejscowienie sond lambda w 320i m52b20
I drugą za katalizatorem.
-
Proszę o opinie BMW 320 '97
Świecąca kontrolka ASC oznacza że system ten jest wyłączony (przyciskiem lub nie przechodzi samodiagnostyki). Tak samo powinno być z ABS skoro, jak piszesz, nie działa. Trzeba auto podłączyć pod komputer i zobaczyć błędy. Mogą być tylko czujniki, może być też zalany komputer po utopieniu w stawie.
-
co to za czesc? do czego służy????????
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/E36-Spark-Plugs/pic24.jpg To taki maly przyzadzik do wyciagania kabli:)
-
Czy zawór powietrza wtórnego występuje w każdym silniku 530i
http://katalog.fota.pl/ Bosch - 116, jakis Kager - 224.
-
KUPNO e36 porady, opinie.
Kolego te 9tys to masz na pokrycie calosci kosztow czy na sam zakup niezarejestrowanego auta z niemiec?
-
Przekładnia kierownicza M3 ->325
Wg moich informacji 3 obroty do 95 roku, 3.2 obrotu nowsze. Jeszcze Z3 ma jakies podobne przelozenia.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie widze w tym nic ciekawego czego mozna by się doczepić Można się doczepić tego że to nie jest CSi.
-
Ładna czy nie ładna.... oto jest pytanie!!
Moim zdaniem wyolbrzymiasz. Ty byś sobie nie nakleił, ja bym sobie nie nakleił ale widać autorowi watku się podoba i moim zdaniem do wiejskiego tuningu jeszcze daleko. Jest nawet na to specjalna kategoria - sticker tuning;)
-
pomyłka - przepraszam
Nie wiem jak to policzyłeś ale tam wyraźnie widać że najekonomiczniejsze jest 525, potem 528 i 530 a na końcu 540.
-
Ładna czy nie ładna.... oto jest pytanie!!
Za to ty wszystko jarzysz o Wielka Wyrocznio Wiejskiego Tuningu. Jak by to były oryginalne naklejki to już nie byłyby wiejskie?
-
Czy warto i za ile sprzedać igłę 323i 95r -zdjęcia???
RafiRud, wołać możesz ile dusza zapragnie ale sam zapewne wiesz jak wygląda teraz sprzedaż auta. Jeśli rzeczywiście jest tip-top to w tydzień Ci pójdzie po znajomych za 15k. Inaczej może być ciężko, sedan bez m-pakiety szału nie robi i trzebaby naprawdę amatora który doceni auto. U nas stety-niestety kupuje się rocznik i przebieg a nie auto. I tak jeszcze nawiązując do niemieckich i polskich dróg. Ja tam wole kupić coś latane nawet i 5 lat po polskich drogach od kogoś kto pilnował i naprawiał auto jak należy niż tak jak sporo ludzi kupić szmate po turku za 2/3 rynkowej ceny i się szczycić że auto z niemiec i jeździł dziadek w weekendy do kościoła.
-
Ładna czy nie ładna.... oto jest pytanie!!
RafiRud, a takie naklejki to wiejski tuning czy nie? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//galeria.forocoches.com/data/500/BMW_M3_GTR_ADAC_GT_Cup_1993_02.jpg
-
KTóRY SZYBSZY ????
Coś masz dłubane? Z Google wychodzi że 528i łapie drugą setke w ~33sek a 530d w ~34sek. Nie mogę się doszukać danych 523i ale czyżby było aż tak optymistycznie?:D (Tak teraz patrze że ten czas dla 528i to do 120mph i w dodatku optymistyczny bo w tym samym teście im wyszło 20.4sek dla 540i)
-
[E 34] Co wybrać do 15 tys. zł?
To masz troche za malo kasy.
-
[E 34] Co wybrać do 15 tys. zł?
Powinno Cię zainteresować hasło "5HP30".
-
Dlaczego Instalacja Gazowa w marce BMW jest profanacja??
Po cholere ten temat? Jedni lubia (maja dobry gas i tanio jezdza) inni nie (nie bo nie, nie bo mieli lub maja popsuty samochod i kiepska instalke, nie bo gaz jest niewygodny, etc). Nad czym tu sie rozwodzic?