Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. _Tomek_ odpowiedział(a) na adi0583 temat w E32
    Highline byl zdaje sie tylko 750iL. O e32 sporo mozesz poczytac po niemiecku na 7-forum.com. %5B531%3A480%5Dhttp%3A//www.7-forum.com/hertter/IMG_1610b.jpg
  2. _Tomek_ odpowiedział(a) na farel temat w E36
    Juz mi wczesniej dawales na nich namiar :dance: Bede musial w koncu zadzwonic. Gorzej ze paru innych plastikow pod spodem tez nie mam.
  3. _Tomek_ odpowiedział(a) na mariush-go temat w E36
    Kolega pytał co możemy powiedzieć patrząc na zdjęcia. Ja powiem że dla mnie to auto wygląda na niezłą szmatę :D Ten dolot jest powalający :lol:
  4. Jeszcze sporo zalezy od ET, jak macie nieodpowiednie to bedzie obcierac. Tak jak pisze Kujon, na prawidlowym rozmiarze i prawidlowej feldze nie ma bata zeby obcieralo z powodu sprezyn, chyba ze sa popekane.
  5. _Tomek_ odpowiedział(a) na farel temat w E36
    W M-Pakiecie sa inne z tego co wiem? Cena podobna? Bo mi jeden sie zgubil:(
  6. _Tomek_ odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    No problem. Na przyszłość szukaj dokładniej;) Swoją drogą fajne zestawienie - 318tds touring i m-sport:)
  7. _Tomek_ odpowiedział(a) na Grzegorz temat w E39
    Online nie znam ale w kazdym ASO Ci powinni dac taki wydruk. Ewentualnie poszukaj na forum, niektore osoby maja mozliwosc sprawdzenia:)
  8. _Tomek_ odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    Słabo szukałeś.
  9. _Tomek_ odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    Tu znajdziesz odpowiedź.
  10. I drugą za katalizatorem.
  11. _Tomek_ odpowiedział(a) na elwiser temat w E36
    Świecąca kontrolka ASC oznacza że system ten jest wyłączony (przyciskiem lub nie przechodzi samodiagnostyki). Tak samo powinno być z ABS skoro, jak piszesz, nie działa. Trzeba auto podłączyć pod komputer i zobaczyć błędy. Mogą być tylko czujniki, może być też zalany komputer po utopieniu w stawie.
  12. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/E36-Spark-Plugs/pic24.jpg To taki maly przyzadzik do wyciagania kabli:)
  13. http://katalog.fota.pl/ Bosch - 116, jakis Kager - 224.
  14. _Tomek_ odpowiedział(a) na zony temat w E36
    Kolego te 9tys to masz na pokrycie calosci kosztow czy na sam zakup niezarejestrowanego auta z niemiec?
  15. Wg moich informacji 3 obroty do 95 roku, 3.2 obrotu nowsze. Jeszcze Z3 ma jakies podobne przelozenia.
  16. Nie widze w tym nic ciekawego czego mozna by się doczepić Można się doczepić tego że to nie jest CSi.
  17. Moim zdaniem wyolbrzymiasz. Ty byś sobie nie nakleił, ja bym sobie nie nakleił ale widać autorowi watku się podoba i moim zdaniem do wiejskiego tuningu jeszcze daleko. Jest nawet na to specjalna kategoria - sticker tuning;)
  18. Nie wiem jak to policzyłeś ale tam wyraźnie widać że najekonomiczniejsze jest 525, potem 528 i 530 a na końcu 540.
  19. Za to ty wszystko jarzysz o Wielka Wyrocznio Wiejskiego Tuningu. Jak by to były oryginalne naklejki to już nie byłyby wiejskie?
  20. RafiRud, wołać możesz ile dusza zapragnie ale sam zapewne wiesz jak wygląda teraz sprzedaż auta. Jeśli rzeczywiście jest tip-top to w tydzień Ci pójdzie po znajomych za 15k. Inaczej może być ciężko, sedan bez m-pakiety szału nie robi i trzebaby naprawdę amatora który doceni auto. U nas stety-niestety kupuje się rocznik i przebieg a nie auto. I tak jeszcze nawiązując do niemieckich i polskich dróg. Ja tam wole kupić coś latane nawet i 5 lat po polskich drogach od kogoś kto pilnował i naprawiał auto jak należy niż tak jak sporo ludzi kupić szmate po turku za 2/3 rynkowej ceny i się szczycić że auto z niemiec i jeździł dziadek w weekendy do kościoła.
  21. RafiRud, a takie naklejki to wiejski tuning czy nie? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//galeria.forocoches.com/data/500/BMW_M3_GTR_ADAC_GT_Cup_1993_02.jpg
  22. _Tomek_ odpowiedział(a) na carlos1 temat w E39
    Coś masz dłubane? Z Google wychodzi że 528i łapie drugą setke w ~33sek a 530d w ~34sek. Nie mogę się doszukać danych 523i ale czyżby było aż tak optymistycznie?:D (Tak teraz patrze że ten czas dla 528i to do 120mph i w dodatku optymistyczny bo w tym samym teście im wyszło 20.4sek dla 540i)
  23. _Tomek_ odpowiedział(a) na YatzeK temat w E34
    To masz troche za malo kasy.
  24. _Tomek_ odpowiedział(a) na YatzeK temat w E34
    Powinno Cię zainteresować hasło "5HP30".
  25. Po cholere ten temat? Jedni lubia (maja dobry gas i tanio jezdza) inni nie (nie bo nie, nie bo mieli lub maja popsuty samochod i kiepska instalke, nie bo gaz jest niewygodny, etc). Nad czym tu sie rozwodzic?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.