Treść opublikowana przez _Tomek_
-
mobile.de oraz streetracing.pl
http://www.swiatek.com.pl Jak mu wytlumaczysz co to sa krzywki w ksztalcie /\ to moze zrobi :D
-
Zakup BMW
Ile?! 3-3.5k w dobrym warsztacie.
-
Chiptuning m43. Czy warto sobie głowe zawracać?
Problem w tym ze niewiadomo ile przybywa po tych chipach reserveda bo jeszcze nikt nie pochwalil sie wykresem.
-
wskaznik paliwa padł o co tam chodzi
Nie jestem pewien jak to jest w e46 ale podejrzewam ze podobnie. Czujnik jest wiekszym oporem wraz z wzrostem ilosci paliwa w baku wiec jesli wskaznik pokazuje pusty bak to ja bym obstawial na zwarcie gdzies w obwodzie. Ile tak w ogole jest czujnikow w e46? 4?
-
[e-39] 540i '98 manual
Skoro pytasz o wartość rynkową to wystaw ogłoszenie i zobacz ile za nią dostaniesz. To najprostszy sposób.
-
prosze o opinnieee... i rade... M3
Co tu mówić. Niesamowita okazja :twisted:
-
Podwójne szyby (bardzo grube) co to jest?
Jak się ta opcja nazywa w katalogach?
-
328 ile naprawde kosztuje?
Możesz napisać jakie są formalności i opłaty przy sprowadzaniu auta ze Szwajcarii?
-
Gdzie kupujecie czesci do swoich Bemeczek nie drogie ?
Fota, Bronowski sp. z o.o., ASO.
-
Co to jest BMW e-36 berline?
Francuska nazwa na sedana.
-
328 ile naprawde kosztuje?
Coupe nie kupi. Ta z linka za droga, ja bym nie dal tyle za zwykle E36.
-
328 ile naprawde kosztuje?
Ale on chce coupe.
-
Brak podświetlenia pokręteł nawiewu i ogrzewania!
Trzeba sie pobawic lutownica. http://nolimit.to/MYM3/interiorswitch/intsunroofswitch.htm
-
Nie lubie takich cwaniaczkow ...
Gorzej ze tak jest z 90% handlarzy.
-
OT Moje pierwsze wrazenia...
Gratulacje. Na pregierzu Ciebie pewnie zaraz zjedza ale tutaj jak pewnie zauwazyles jest inna atmosfera;)
-
Jaki silnik??prośba o radę,
Coś 92-93r. trafisz.
-
Jaki silnik??prośba o radę,
Ile razy można wałkować ten temat? Podsumowując: R6 to trwałość, kultura pracy, osiągi. Do wyboru masz M50 i M52. Nowsze -> lepsze. Większe pojemności palą więcej ale nie są to jakieś wielkie różnice. Trudno znaleźć ładne 328 z manualem. Poza tym nie napisałeś ile masz do wydania i jakie nadwozie Ciebie interesuje? M50B20 w Coupe pali mi 7-12l/100km. PS. Używajcie panowie spellcheckerów jak nie dajecie rady z ortografią bo naprawdę daje po oczach!
-
jak sprawdzic w aucie czy mam kontrole trakcji!?
Obejzec przepustnice.
-
Ropa ze źródełka? Czy warto?
O szkodliwosc pytaj tych co jezdza na kradzionym z tego samego zrodla paliwku. Skad ktos ma wiedziec czy sprzedaja normalna rope czy mieszana z mazutem i frytkami?
-
Nie lubie takich cwaniaczkow ...
Chyba nikt takich nie lubi. Ale co powiesz na to? %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img444.imageshack.us/img444/9186/beemkazv2.jpg
-
Ogranicznik prędkości w aucie z USA
To by się zgadzało. Max jakie osiągam na gps to 210 niezależnie jak długo się rozpędzam. Wiesz może czy to było we wszystkich stanach i dlaczego ogranicznik jest tak nisko? Z tego co wiem to wiekszosc BMW w USA tak ma. Moze to jakies prawne regulacje albo producent sie przed czyms zabezpiecza (jak to w USA, ktos by ich potem pozwal o jakas glupote;))
-
Ogranicznik prędkości w aucie z USA
Ogranicznik na 128MPH.
-
m40 nie jedzie. czemu?
Wróżka. Co sprawdziłeś już w aucie?
-
Chip do BMW E30 320 Jakli i za ile??
Daj koniecznie wykresy na forum. Bo te chipy reserveda to poki co urban-legend. Nigdzie nikt nie chce pokazac wykresow.
-
Listwy do zderzaka od M3
Lewa na przod cos niecale 100zl. Mysle ze pozostale podobnie.