Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. _Tomek_ odpowiedział(a) na PiotrBMW3 temat w E36
    Zaraz, zaraz. W E36 chyba nie ma przewidzianej możliwości ustawiania tyłu? Tak przynajmniej napisane jest w Bentleyu i tak mi powiedział mechanik. Ja ustawiałem tylko przód (40zł).
  2. Ale w czym problem? Przecież ci w ASO naleją z wiaderka tyle ile będziesz chciał. Ja do mostu kupiłem dokładnie 1.1l i ciutke w baniaczku zostało po zmianie.
  3. Czujnik temp. zew. jest też podłączony do modułu sterującego klimą. Sprawdzić możesz omomierzem ale nie znam wartości.
  4. _Tomek_ odpowiedział(a) na dymek temat w E36
    Skrzynia ta sama ale wypadałoby zmienić most a co za tym idzie pewnie też i wał (zdaje się że jest inna długość).
  5. Kiepściutkie, mocno. Jedynie fajnie silnik mruczy :D
  6. Kopcąc i smrodząc przy tym. Już nie mówie o miłych wibracjach i tym że obrotomierz kończy się na 4000 :lol: Nie mam nic do diesli ale jak czytam takie komentarze o czyichś doświadczeniach z kumplami to naprawdę szlag mnie trafia - jakbyście mieli dobre instalacje zakładane przez kogoś kto wie co robi nie byłoby żadnych problemów. Ale jak pozakładaliście u kumpla w garażu instalacje na kurek jak do dużego fiata to nie dziwne że potem były kłopoty.
  7. Chciałeś chyba napisać że diesel w BMW = kupa?
  8. w e46 ciezko znalezc benzyne powyzej 3l w limuzynie :lol: Zmyliły mnie te gadki o e60;) A pytający mógłby się bardziej określić:)
  9. Kopa to Ci da nawet Fabia 1.9 tdi ale jak chcesz w miare szybko pojeździć to szukaj benzyny >3l.
  10. _Tomek_ odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    Nie wiem ile to już razy było wałkowane na tym forum. Naprawde tak ciężko użyć wyszukiwarki? Olej kupisz w ASO, 60zł za litr 75w90. Potrzebujesz 1.1l ale skoro Ci wyje a olej jest w moście to i tak pewnie za dużo to nie pomoże.
  11. _Tomek_ odpowiedział(a) na dan110 temat w E39
    Ale Ty masz silnik z początku lat 70 a pytający ma M52 czyli "troche" nowszy.
  12. _Tomek_ odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE71&mospid=47426&btnr=13_0402&hg=13&fg=15
  13. _Tomek_ odpowiedział(a) na gladol temat w E36
    A co za różnica czy auto katował dres w Polsce czy turek w Niemczech?
  14. _Tomek_ odpowiedział(a) na kim9 temat w E39
    Do tych z nikasilem rzeczywiscie nie ma nadwymiaru. Ale do tych z zeliwnymi tulejami sa dwa. Troche informacji znajdziesz tez w tym watku
  15. _Tomek_ odpowiedział(a) na TomaShek temat w E38
    Oj tam czepiacie sie Mercedesa ze w srodku wyglada jak Mercedes;) Ja bym wolal posluchac o eksploatacji bo urban legend o W220 mowi ze "to juz nie to co kiedys" i ze poprostu sa to psujace sie buble ktore pochlaniaja duzo kasy na naprawy. Jak to sie ma do rzeczywistosci?
  16. Tak odnośnie Impreza vs Lancer vs E46: http://www.fastcoolcars.com/images/interior2/2GX_sub_int.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pistonheads.com/news/images/5664-09.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//realcode.com/docs/CarPC/Img/interior/Dash/PICT1913.JPG
  17. _Tomek_ odpowiedział(a) na barex81 temat w E36
    1.1l
  18. _Tomek_ odpowiedział(a) na szwedkowski temat w E36
    Tu znajdziesz duzo na ten temat. Ja bym wolal 328 - nowsze. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26417
  19. _Tomek_ odpowiedział(a) na Alf007 temat w E39
    Pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to gdzie kupisz części jak Ci coś w tym Hartge strzeli? Ten silnik to zdaje się stroker na 5l, inny wał, inne tłoki i o ile dobrze pamiętam jakieś cudaczne uszczelki. Oczywiście nikt nie mówi że zaraz Ci się zrobi dziura w bloku ale ja bym dmuchał na zimne, do M5 to jednak części można łatwiej dostać.
  20. _Tomek_ odpowiedział(a) na don temat w E39
    Przewietrzanie na postoju.
  21. A M5 manual to już w ogóle nieporozumienie? :duh: Jedni lubią mieć przyjemność z jazdy manualem a drudzy dłubać w nosie.
  22. 797 sztuk sedana i 499(?) kombi.
  23. _Tomek_ odpowiedział(a) na lato temat w E36
    Za niewiele wiecej mozna dorwac gwint Koni a te Supersport to jakas firma-krzak. Poza tym Eibachy powinien miec Prince.
  24. Najprościej i najtaniej to ja bym strzelał że Bilstein B8 + Eibach Pro-Kit albo nawet darować sobie amortyzatory i narazie spróbować same sprężyny (chyba że i tak amorki musisz zmienić).
  25. http://www.google.com/search?q=realoem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.