Treść opublikowana przez _Tomek_
-
czy ustawiac zbieznosc??
Zaraz, zaraz. W E36 chyba nie ma przewidzianej możliwości ustawiania tyłu? Tak przynajmniej napisane jest w Bentleyu i tak mi powiedział mechanik. Ja ustawiałem tylko przód (40zł).
-
320i coupe z 1996 roku Jaki olej do skrzyni ASO poleca ...
Ale w czym problem? Przecież ci w ASO naleją z wiaderka tyle ile będziesz chciał. Ja do mostu kupiłem dokładnie 1.1l i ciutke w baniaczku zostało po zmianie.
-
Czujnik temp. we wlocie powietrza w zderzaku
Czujnik temp. zew. jest też podłączony do modułu sterującego klimą. Sprawdzić możesz omomierzem ale nie znam wartości.
-
zmiana silnika z 2.0 na 2.5
Skrzynia ta sama ale wypadałoby zmienić most a co za tym idzie pewnie też i wał (zdaje się że jest inna długość).
-
BMW Alpina B8 Burnout - Filmik
Kiepściutkie, mocno. Jedynie fajnie silnik mruczy :D
-
INSTALACJA GAZOWA W E36 2.0i JAK TO ZNOSZA WASZE BMK-I????
Kopcąc i smrodząc przy tym. Już nie mówie o miłych wibracjach i tym że obrotomierz kończy się na 4000 :lol: Nie mam nic do diesli ale jak czytam takie komentarze o czyichś doświadczeniach z kumplami to naprawdę szlag mnie trafia - jakbyście mieli dobre instalacje zakładane przez kogoś kto wie co robi nie byłoby żadnych problemów. Ale jak pozakładaliście u kumpla w garażu instalacje na kurek jak do dużego fiata to nie dziwne że potem były kłopoty.
-
INSTALACJA GAZOWA W E36 2.0i JAK TO ZNOSZA WASZE BMK-I????
Chciałeś chyba napisać że diesel w BMW = kupa?
-
Jestem bezsilny! Już nic nie wiem... POMOCY!!!
w e46 ciezko znalezc benzyne powyzej 3l w limuzynie :lol: Zmyliły mnie te gadki o e60;) A pytający mógłby się bardziej określić:)
-
Jestem bezsilny! Już nic nie wiem... POMOCY!!!
Kopa to Ci da nawet Fabia 1.9 tdi ale jak chcesz w miare szybko pojeździć to szukaj benzyny >3l.
-
jaki olej do tyl. mostu ?
Nie wiem ile to już razy było wałkowane na tym forum. Naprawde tak ciężko użyć wyszukiwarki? Olej kupisz w ASO, 60zł za litr 75w90. Potrzebujesz 1.1l ale skoro Ci wyje a olej jest w moście to i tak pewnie za dużo to nie pomoże.
-
E39 520 + gaz pytanie
Ale Ty masz silnik z początku lat 70 a pytający ma M52 czyli "troche" nowszy.
-
Wielka prośba!!!!!!
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE71&mospid=47426&btnr=13_0402&hg=13&fg=15
-
328 kupno auta o sporym przebiegu
A co za różnica czy auto katował dres w Polsce czy turek w Niemczech?
-
silniki m52
Do tych z nikasilem rzeczywiscie nie ma nadwymiaru. Ale do tych z zeliwnymi tulejami sa dwa. Troche informacji znajdziesz tez w tym watku
-
Pytanie E38 czy S-klasse ????
Oj tam czepiacie sie Mercedesa ze w srodku wyglada jak Mercedes;) Ja bym wolal posluchac o eksploatacji bo urban legend o W220 mowi ze "to juz nie to co kiedys" i ze poprostu sa to psujace sie buble ktore pochlaniaja duzo kasy na naprawy. Jak to sie ma do rzeczywistosci?
-
Jestem bezsilny! Już nic nie wiem... POMOCY!!!
Tak odnośnie Impreza vs Lancer vs E46: http://www.fastcoolcars.com/images/interior2/2GX_sub_int.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.pistonheads.com/news/images/5664-09.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//realcode.com/docs/CarPC/Img/interior/Dash/PICT1913.JPG
- olej w skrzyni
-
325 czy 328????
Tu znajdziesz duzo na ten temat. Ja bym wolal 328 - nowsze. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26417
-
540i Hartge vs E39 M5
Pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to gdzie kupisz części jak Ci coś w tym Hartge strzeli? Ten silnik to zdaje się stroker na 5l, inny wał, inne tłoki i o ile dobrze pamiętam jakieś cudaczne uszczelki. Oczywiście nikt nie mówi że zaraz Ci się zrobi dziura w bloku ale ja bym dmuchał na zimne, do M5 to jednak części można łatwiej dostać.
-
Będzie nowa E39 !!!
Przewietrzanie na postoju.
-
Ile wyprodukowano 540i w manualu??
A M5 manual to już w ogóle nieporozumienie? :duh: Jedni lubią mieć przyjemność z jazdy manualem a drudzy dłubać w nosie.
-
Ile wyprodukowano 540i w manualu??
797 sztuk sedana i 499(?) kombi.
- Amorki
-
Pytanie odnosnie zawieszenia ! amotki + sprezyny
Najprościej i najtaniej to ja bym strzelał że Bilstein B8 + Eibach Pro-Kit albo nawet darować sobie amortyzatory i narazie spróbować same sprężyny (chyba że i tak amorki musisz zmienić).
-
dziwne zachowanie napinacza / OIL SERVICE
http://www.google.com/search?q=realoem