Treść opublikowana przez _Tomek_
-
Co jest z tymi poduszkami?
Sterownik ZAE pod tylną kanapą (auta od 9/93, wcześniej dwa czujniki w komorze silnika). Odpala poduszki przy odpowiedniej wartości przeciążenia i prędkości conajmniej 18km/h. Nie znam tego sposobu. Poszukaj tematu o odkodowywaniu VINu i poproś kogoś kto ma dostęp do bazy BMW. Ale w twoim aucie dwie poduszki do standard więc raczej nic tam nie będzie.
-
Diesel VS benzyna - roznice, niech mi to ktos wyjasni...
Decyduje moment obrotowy na kołach.
-
Co jest z tymi poduszkami?
Ty masz juz zintegrowane ze sterownikiem airbaga. Co rozumiesz przez to ze z VINu wychodzi?
-
Garść informacji nt. planów BMW
Skąd ta informacja? Bo w wyroku stoi: http://decisions.fct-cf.gc.ca/en/2007/2007fc262/2007fc262.html A potem jeszcze apelacja: http://decisions.fca-caf.gc.ca/en/2007/2007fca255/2007fca255.html Czyli w skrócie sąd uznał że Infinity nie narusza prawa stosując te oznaczenia. Teraz BMW może się odwołać do Supreme Court - zobaczymy co z tego wyniknie:)
-
E-36 328 coupe
Tak od '95 to one były dopiero dostępne więc ciężko Ci będzie znaleźć starszą choć produkcja zaczęła się jeszcze w '94. Najlepiej szukać poliftowej czyli od września '96. Zwrócić uwagę właściwie na wszystko, 2.8, coupe i manual najczęściej oznacza że auto w pewnym okresie swojego życia przeszło dość sporo ;)
-
Sprzedałem 7
NIE KLIKAC! A ty spamerze i naciagaczu wypad z naszego podworka. I zaraz idzie info o lamaniu regulaminu do adminow otwieramy.pl wiec zegnaj sie juz z kontem.
-
530D VS A6 3.0 TDI QUATTRO
Możesz zdradzić co to za marka? :wink: Lexus? :wink:
-
skrzynia 7 biegowa
W cls i nowej esie właśnie 7 biegów Ale automat:) Zreszta jak komus malo to nowe 7 bedzie mialo 8 biegow :D A nowy Lex LS juz ma :D
-
Moje 528i - od czego sie zaczeło.. :)
Czyli celowo zataiłeś wady auta?
-
karbonowa maska
http://www.rajdy-najda.com/index.php?page=composite&type=wyroby_z_wegla http://www.carbondesign.pl/main.php?d=1&lang=pl Tam pytaj. Gotowcow pewnie nie maja ale warto spytac czy nie zrobia. Ale na jakos mocno taniej to nie wiem czy jest co liczyc. No i zawsze mozna z laminatu ulepic, taniej bedzie a tez lekkie.
-
320 coupe jaki olej do skrzyni i mostu??????????
Co dwa dni ktoś o to pyta :duh: Musisz najpierw sprawdzic jaka masz skrzynie i jaki most. Regulamin (10 Sty 2007) I. Zasady ogólne 3. Zanim zapytasz poszukaj w wyszukiwarce. Wiele tematów było już poruszonych ? bardzo prawdopodobne, że również ten który Ciebie interesuje. W większości przypadków, szybciej znajdziesz odpowiedź, niż uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie.
-
Błąd na komputerze "201" i "202"
Nie jestem 100% pewien ale zdaje się że trzeba go zgrać z EWSem potem.
-
Moje 528i - od czego sie zaczeło.. :)
Ale im sie nic nie psulo, zwykla eksploatacja i zuzycie. Tobie tez zycze takiej bezstresowej eksploatacji ale z takim podejsciem ("tylko olej wymieniam, costam stuka ale jezdzi") to mam pewne obawy czy tak bedzie.
-
Błąd na komputerze "201" i "202"
Okej. To są błędy DME. 201 Oxygen Sensor Control - czyli sonda lambda 202 Fault Memory in Control Unit - coś z pamięcią w ECU (nie mam pojęcia, może testów nie przechodzi, uszkodzone komórki etc) Skoro na 100% wiesz że sonde masz OK to zmieniaj kompa, wadliwa pamięć to może jakieś cuda w mapach wychodzą.
-
nie dziala podgrzewanie fotela
Jasne. Tu :arrow: http://www.bmwe36blog.com/2006/12/21/installing-seat-heaters-for-bmw-e36/ masz pare rysunkow.
-
Kilka spraw, a właściwie pytań :)
Co prawda mam coupe ale:
-
nie dziala podgrzewanie fotela
Bezpieczniki, przewody (sprawdz pod fotelem czy cos sie nie odlaczylo), albo poprostu mata padla.
-
Spalanie V8 - dla niezorientowanych, mnie zabiło
a wszyscy wiemy, ze spalanie katalogowe jest prawie niemozliwe do osiagniecia w realnych warunkach drogowych... Mi tam M50B20 pali jak w katalogu;) Ale koledze co zalozyl watek auto pali 3l mniej niz katalog;)
-
Spalanie V8 - dla niezorientowanych, mnie zabiło
Katalog dla N62B44 w E65 podaje coś około 16l/100km w mieście.
-
Widzieliście to .... ?
Bez sensu, brzydkie i w dodatku hal7 to sprzedaje więc SPAM. Jakby to chociaż miało interfejs do IBUSa żeby te dane pokazywać na oryginalnym wyświetlaczu a nie tym koszmarku :duh:
-
BMW 550 :D:D:D
Budowali ludzie takie rzeczy, ostatnio nawet coś się w Niemczech sprzedawało gotowego. Powodzenia w znalezieniu manualnej skrzyni.
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
To się może przydać. Skrzynie i oleje w BMW: http://tech.bentleypublishers.com/servlet/JiveServlet/download/71-14110-120345-1289/SD92-113.pdf
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
Osiągi BMW nie są akutalne już w chwili opuszczania murów fabryki. Opowieści dziwnej treści. W trójmieście macie sprawny klub H3M. Umów się z chłopakami na spocik a potem zdaj nam relację jak objechałeś Civica 190KM.
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
O czym ty w ogóle piszesz? Jak będziesz zamulał BMW i zmieniał biegi przy 4tys to też dużo nie pokażesz. A zaręczam Ciebie że jak ktoś ma pod maską B16 to wie jak z dobrodziejstwa tego silnika korzystać. M50B20 to fajny i wdzięczny silnik, wiem bo sam taki mam, ale nie róbcie z tego niewiadomo jakiej rakiety. Zwłaszcza w E34.
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
Czyli jedna baba drugiej babie a Civic 190KM to pewnie był 1.4 90KM. I co jeszcze? :D E34 z M50B20 do 100km/h przyśpiesza w 10.5s. E36 328i Coupe w 7.3s, tyle samo co EG9 VTi.