Treść opublikowana przez jedynakk
-
e36 328i dwa problemy 52 i 214
prawdopodobnie chgodzi ci kolego o egr tego chasla szukaj
-
BMW e36 1.8i instalatorzy LPG
polecam pawła z woli ranizowskiej zaklad ma w kolbuszowej zaklada lpg i je serwisuje zna sie sam do niego czasem jezdze
-
BMW E36 Problem z oponami
polecam daytona miekkie ale trzymaja samochod jak przyklejone
-
Problemy z jazdą na gazie oraz paliwie , GAŚNIE, SZARPIE
po pierwsze napisz jaka to instalacja lpg po drugie jak nie trzyma obrotow wolnych to zle masz ustawione obroty wolne w sterowniku lpg u mnie sa to punkty p1 i p2 po trzecie jak szarpie w okolo 3000 obr to masz znowu za bogata mieszanke ustawiona lub trzas wtrysku gazu zlewa sie w tym miejscu z czasem paliwa pb ja mialem to na 5 biegu jak przy 30km deptalem gaz do spodu zaczynal szarpac trzeba bylo zmodyfikowac nachylenie po czwarte jedz do gazownika i popros zeby to ustawil a nieobraz go i nie mow co i gdzie ma zrobic te H... maja takie specyjalne cenniki dla takich za patrzenie na rece + 100% za to ze wiesz lepjej +500% ceny normalnej a co lepsze nie ukrywaja tego nie wiem z kad jestes ale jak by co pisz moge ci pomuc tylko musisz do mnie przyjechac
-
e36 320i nie odpala kręci ale nie odpala pomocy
prawdopodobnie pompa do wymiany od tego bym zaczol na allegro to nie sa drogie zeczy lub przekaznik
-
318i Zerwany (wyrobinony) gwint przewodu paliwowego- POMOCY!
dobierz lub kup gwintownik i przelec ten gwint co moge poradzic wiecej
-
BMW e36 1.8i instalatorzy LPG
juz pisalem o tym ze znajomy moj zaklada i swerwisuje instalacje lpg moja kme diego doglada chodzi bez zarzutu 7.2 na 100km pali
-
m40b18 jakie wtryski pasuja?
wtryski sa w kolektorze wiec jak je wykonczyl gazem :idea: :?: o wtryski pytal bym w serwisie czy bedaq pasowaly lub metoda prob i bledow
-
E36 316 Płyn chłodniczy + ...
niestety gaz nie przeskoczy bo nie masz plynu a w reduktorze jest czujnik temperatury znajdz wyciek uzupelnij plyn i odpowietrz
-
325 TDS wymiana łożysk w alternatorze
regu;payor 67zl kupowalem mniedawno podchodzi od wolkswagena ale jakiego nie pisze na pudelku prawdopodobnie golf nest pisze ze sie nie oplaca lozysk wymienic a za nie trzeba DAC OKOLO 40ZL TO CHYBA NIEWIELE CO Z REGULATOREM 100 NADAL BRZMI DLA MNIE OK ROBISZ SAM I WIESZ CO MASZ NA CZYM JEZDZIS ta lepiej wydac 400zl na nowke alternator :mad2: :mad2:
-
BMW E36 316i - Samochód nie chce się uruchomić.
pierwsze sprawdzasz alkternator dwa czas przelaczania pojedynczego emulatora u mnie jest na 0.8 sek tem peratura przelaczania na 40 stopni trzy jak odpalisz jedziesz na paliwie pb i sprawdzasz czy jezdzi ok
-
325i vanos LPGII strzał w kolektor i kaput wtf?
kolego szkoda kasy na lpg 4 generacji zakladacje siano a poznjej ciagle problemy duzo pali obroty szaleja itp...nie ten glupi co sam siebie przecenia tylko ten co prosi o pomoc kolegow i ja dostaje i nic nie robi kuzwa wiem ze myslenie nie boli :cool2: :P
-
325 TDS wymiana łożysk w alternatorze
pierdu pierdu valeo samemu mozna zrobic to rozmiar lozysk valeoto m,ale 6202 drugie to z pod plytki przykrecanej 4 wiekszesrubami 6303 potrzebna lutownica 100wat a kosztb u nas w bendiksie okolo80 90 zl kup i zaluz japonskie bedziesz zadowolony nazwa zaczyna sie na Y chyba
-
318i Zerwany (wyrobinony) gwint przewodu paliwowego- POMOCY!
prawdopodobnie gwint zepsules z tego to cale zamieszanie
-
e36 compact 1.6 nie kręciii:-((
ja bym sprawdzil przewud niedaleko lewej poduszki - jak stoisz twarza do silnika mysle ze sie urwal mialem juz to brak masy na rozrusznik
-
318i M43 Chlapie olejem
to ze chlapie olejem to tak ma byc tym sie nieb przejmuj
-
Problemy z jazdą na gazie oraz paliwie , GAŚNIE, SZARPIE
po mojemu gdzies traci zasilanie komp lpg i dlatego tez odpalic na pb nie dalo sie sie ecu lpg ja mam diego g3 i tak jest po odpieciu kompa lpg nie szlo zapalic na pb poszukaj przetarc zwarc lub przepalonych bezpiecznikow
-
E36 problem z wyjęciem piasty tył
mozna probowac tak jak maniura pisze ja tego nie probowalem
-
316 odpadła mi część od podwozia
ten element trzyma rure wydechowa nic waznego to jest
-
E36 323ti kierownica ucieka na nierównościach
czyli wina opon ja po tym jak mowisz to tak wnioskuje
-
318i Problem z demontażem Regulatora kolektora.
ja bym odkrecil poduche silnika z tej stony co to ustrojstwo i skrzyni poadlewarowal bym ta Lape mysle zrobilo by sie wiecej miejsca ale jesli jest dobre to po co naprawiac chyba ze cos to da tylko CO
-
(E36) Brak abs-u zmieniłem czujnik komputer i nic
sciag rozpiske bezpiecznikow ktora jest na forum i tam znajdziesz winowajce :dance: :cool2: szukanie go zajmuje czas ja u siebie trafilem po 1 dniu teraz mysle ze wymienil bym wszystkie bezpieczniki to bylo by szybciej komplet kilka zl kosztoje
-
Jest sprawa:
mamtaki ale jestem z podkarpacia rzeszowskie
-
E36 323ti kierownica ucieka na nierównościach
jedz na stacje diagnostyki i ustaw wyprzedzenie sworznia na 18 minut nie stopni koszt zapewne mniejszy niz nowe swoznie i zobacysz wtedy
-
316i dławi się na jedynce
podejzewam ze ci co prosza o pomoc mowiac ze jataja im obroty lub sa wysokie maja ta gume w takim samym stanie jak ty kolego i ja ale ja wydalem 3 zl na tasme izolacyjna i ja zrobilem nie ma juz zasysy lewego powietrza